Soğan suyu Hakkında acil bilgiye İhtiyaçım Var

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve Ceylan tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Ceylan
  1. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Soğan suyunu Adet Duzenleyicisi ve kistleri yok etmek için çok faydalı olduğunu bilerek kullanıyordum Fakat bugün bi arkadaşım dedi ki adet düzenleyicisi bebek düşünmeyen bir kişi devamlı kullanılması gerektiğini söyledi ..
    Şimdi Aklım iyicene karıştı bu soğan suyu bebek olmayı önlüyor mu?? :uhm::uhm:
    Sevgilerimle..:1hug:

2. 25 Aralık 2008
  3. ndk

ndk pamuk oğlum EYMENimm :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok güsel bir konu açmışsınn. bende merak ediyorumm soğan suyu gebelik içinde kullanılır mıı? yoksa sadece kistleri eritmek regl söktürmek için mi kullanılırr. bebek için bir faydası varmıdırr yani bebek olmasını sağlayıcı bir etkisii???

4. 25 Aralık 2008
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar düzenli yumurtlama olmasına faydası oluyor soğan suyunun..
    sizin eğer yumurtlama ile ilgili probleminiz varsa ve bunun yüzünden hamile kalamıyorsanız soğan suyu evet bire bir..
    ama hormnlarınız,rahim şekli,inceliği yada daha farklı bir sebepten ötürü anne olamıyorsanız malesef bir işe yaramaz..
    önce doktorunuza gitmenizi şiddetle öneriyorum size.

6. 25 Aralık 2008
  7. ikra_

ikra_ Guest

cnm zaten regl düzensizliği ve kistler bebek olmasını engelliyor .. oyüzden soğan suyu için diyorlar içinde antibiyotik etkisi yaratan maddeler olduğu için ancak 10 günden fazla kullanmayın diyorlar çünkü sonuçta kuvvetli bir sebze soğan ... 10 gün kullanıp 20 gün ara verin yazıodu ben mehmet saraçoğlunun kştabında öle okumuştum . bebek olmasına engel değil ama hamilelerin kullanması sakıncalı diye biliyorum yani.

8. 25 Aralık 2008
  9. ingilizceci

ingilizceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlra ben 6 gun kullandım daha adetıme 20 gun var ama benden kan geldı :KK43:

10. 25 Aralık 2008
  11. EU2

EU2 Guest

canım kanama sevindirici birşey olabilir canını sıkma sakın böle soğanla birlikte kanaması olan ve hamile olanlar var inş.sende hamilesindir arkadaşım:)

12. 25 Aralık 2008
  13. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Arkadaşlar teşekkürler bilgilendirme için Hamile kalmaya engel teşkil etmiyor diyebiliriz ozaman doğru mudur??

14. 25 Aralık 2008
  15. ikra_

ikra_ Guest

cnm ben onun soğan suyu ile pek ilgili olduğunu sanmıyorum hemen üzülme ... o ara kanama olabilir ... bana 10 gün önce oldu ben regl oldum sandım doktora gittim meğerse bazen kadınlarda iki regl arasında çatlama kanaması olabiliyormuş ... yada belkide seninki yerleşme kanamasıdır :-) oda bebek anne rahmine yerleşirken bazı kılcal damarlara denk geliyormuş bunun içinde kanama oluyormuş :-) umarım ikincisidir :)

16. 25 Aralık 2008
  17. ndk

ndk pamuk oğlum EYMENimm :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hamile kalmaya engel değilmi yanii???

18. 25 Aralık 2008
  19. EU2