soğan suyu kullanmalımıyım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gabril16 tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gabril16
  1. gabril16

gabril16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ben bu ay soğan suyunu reglden sonra 10 gün kllandım birde klomen kullandım.dr gittim şuan 5 yumurta oluştuğunu söyledi . ben diğer aylarda yaşadığım olumsuzluklardan artık tutabileceğini düşünmüyorum yinede allahtan ümit kesilmez.ben şunu merak ediyorum.soğan suyunu regl olmadan 10 gün tekrar kullanın diyorlar sizce eğer hamile kalırsam soğan suyunuda içersem bebeğimi düşürürmüyüm... lütfen bu konu hakkında bilgisi olanlar cevap yazsın...

2. 5 Şubat 2010
  3. yelooo

yelooo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım soğan suyunu adet sökücü olarak duymuştum.ama bir araştırmamdada rastladımki bu çocuk düşürmeyede sebebiyet verebiliyormuş.kaldıki bir tecrübeyle bunu kanıtlamış oldum.bir arkadaşım hamileydi ve oda soğan suyu içti birkaç defa ve hamileliğinin 10.haftasında doktora gittiğinde bebek 7 haftalık görünüyordu çünkü bebek karnında ölmüştü.allahtanki arkadaşıma birşey olmdı çünkü onuda zehirleyebilirdi.hemen kürtajla aldılar.ben sadece duyumlarıma ve şahitliğime dayanarak tavsiye etmem.ama bir uzmana danışman daha doğru olabilir

4. 12 Şubat 2010
  5. gabril16

gabril16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim bilgin için bende kullanmayacağımmm

6. 12 Şubat 2010
  7. burcuburcuu

burcuburcuu Seven Ne YapmaZ!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu konuyu o kadar arastirmistim, cogu problem olmaz demisti ... 6. hissimi dinleyip iyiki yapmamisim, gerci bebekte olmamis ama olsun olabilirdi.. :)

8. 12 Şubat 2010
  9. skr1606

skr1606 pamuk oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben ibrahim saraçoğlu nun kendi sitesinde okudum problem değil diyordu. hatta kullanıp o sırada hamile kalanlar yazmışlar. kullanırken hamile kalırsanız sorun değil sadece hamile iseniz hiçbir kür uygulamayın diyordu. ben başladım o yüzden. bugun 7 gün kaldı adetime umarım gelmez de bebiş haberini alırım