Soğan suyu ve adet gecikmesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bahark tarafından 28 Aralık 2010 başlatılmıştır.

28 Aralık 2010
    Konu Sahibi : bahark
  1. bahark

bahark Rabbim bebeğimsana emanet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar soğan suyu adet gecikmesi yapar mı acaba bilgisi olan varsa paylaşabilir mi

2. 5 Ocak 2011
  3. nevinbal

nevinbal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım merhaba soğan suyu adet gecikmesi yaparmı bilmiyorum ama ben çok kullandım bana bir etkisi olmadı kistim var onun için içtim çünkü başka bir sitede çikolata kistlerinin dahi bu kürle bittiğini söyleneler vardı bende bu dertten muzdarip biri olarak kullandım bana hiç bir etki yapmadı adet geciktireceğinide çok sanmıyorum hayırlısı olsun :KK71:

4. 6 Ocak 2011
  5. elsaay

elsaay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben pko luydum.10 aydır korunmuyordum son ay iyi olduğunu duydum soğan suyu içtim.adetm geçikti test yaptım çift çizgi çıktı.biri diğeri kadar net değil ama yinede çok sevindim eğer bu ayda kalamasaydım bebek için tedavi görecektim.Hayırlısı haftaya doktora gitmeyi düşünüyorum.Test inşallah doğrudur.Eğer çok geciktiyse sende test yap derim çünkü soğan suyu yumurtalıkları çalıştırıyor.

6. 7 Ocak 2011
  7. bahark

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende pkoluyum canım yaklaşık 1 senedir deniyorduk dr.kontrolünde geçen ay soğan suyu içeyim dedim adetim geckti gerç hep gecikirdi fakat bebeğimi kaybettim soğan suyuna inanıyorum bu ay yeniden başlıycam fakat 2. kür olacak bu acaba ne zaman başlamam gerekir

8. 7 Ocak 2011
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    belirsiz bile olsa pozitif demektir tebrik ederim sizi. kan testi yaptırdınız mı?

ben 4 ay falan kullandım, kistim içindi. hem kisti eritti hemde adeti düzenledi maşallah. daha önce düzenlimiydi peki, kaç gün geçti?

test yapın eğer negatifse 2.ay adete 10gün kala başlanıyor canım.

10. 8 Ocak 2011
  11. bahark

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler canım, kistlerinin eridiğine çok sevindim benim pkodan dolayı düzensizlikliklerim oluyordu ara ara fakat 3 haftalık düştü şuan testler negatif bir daha ki sefere artık...kanamam yeni bitti zaten o zaman önümdeki adete 10 gün kala başlayayım çok sağol canım :KK71:

12. 8 Ocak 2011
  13. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ibrahim saraçoğlunun kendi sitesine bak istersen soğan kürüyle ilgili her tür soru var orda 2. ayda adete 10 gün kala başlayın diyor. günde 2 kez.

14. 8 Ocak 2011
  15. esperanzan

esperanzan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Büyüklerimden Duyduğuma Göre Soğan Suyu Evli Çiftlerde Bayanların Damar Yolunu Açarak Hamile Kalmalarını Sağlıyormuş

16. 26 Şubat 2011
  17. ilkaycocuk

ilkaycocuk hadi gel bebeğimm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    soğan suyu kullandım ve bu ay adetim tam 3 gün geçikti sağan suyu içipte adeti geçiken var mı kızlar