Soğan suyuyla istenmeyen tüylere çözüm

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve mavirenk tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

15 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mavirenk
  1. mavirenk

mavirenk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb ben siteye yeni üye oldum.Daha önce arkadaşımdan duyduğum bir uygulamayı sizlerle paylaşmak istiyorum.
    İstenmeyen tüyler kökten alındıktan sonra soğanı rendeleyip o bölgeye sürüyor ve 1-2 saat bekledikten sonra yıkıyorsunuz.Arkadaşım, bacağında ve koltukaltı bölgesinde bunu 1kere uygulamış ve 3-4 ay sonrası sonucu çıkan tek tük birkaç ince tüy. Bunu bende bir seferliğine bacağımda denedim bacağimda bazı tüyler ince çıkıyor ve bazı bölgelerinde hiç kıl çıkmıyor ama daha önce birçok yöntem denediğim için hangi yöntemin fayda ettiğini pek anlayamadım.
    Sizden bu yöntemi deneyenler varsa ve paylaşabilirseniz sevinirim

2. 15 Eylül 2009
  3. _mavideniz_

_mavideniz_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    165
    Ödül Puanları:
    123
    ilgincmis düsünüyorum denesem mi acabi? :)kaydirigubbakcemile2

4. 16 Eylül 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yaşasın:dance:

bi mucize daha

bakla nane tuz

şimdi de soğan

her yıl birini denemeli:bbo:

6. 16 Eylül 2009
  7. mavirenk

mavirenk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın insanın kafası çok karışıyor.Ben birçok yöntem denedim çok düzenli olmasada.Bioder krem,serum,gutto,limon suyu,soğan suyu,bakla,iğneli epilasyon.
    Bioder krem kullanıldığı sürece tüyleri inceltiyor ve cildi de daha pürüssüz ve yumuşak yapıyor ama hergün kullanılması zor.Ben tüyleri aldıktan sonra 2-3 gün kullanıyordum tüyler çıkmaya başlayınca etki etmeyeceğini düşünüyordum tabii birde üşeniyordum sürekli sürmeye ve çamaşırlarıma boyası çıkıyordu.Serumunu düzenli kullandım 3 ay ama pek bi etkisini göremedim.
    Gutto kremide çok düzenli kullanamadım tüyleri aldıktan sonra 2-3 gün sürebiliyordum.Ama etkisini gördüm özellikle bikini bölgesi ve koltukaltında yer yer boşluklar var.Birazda tüylerin geç çıkmasını sağlıyordu.
    Limon suyunuda bacağımın bir bölgesinde denedim tam anlayamadım ama sanırım işe yarıyor.
    Baklayı da bir kez denedim sanırım o da işe yarıyor.
    ığneli epilasyonu da göbek bölgesine 2,göğüse 3 seans yaptırdım çok az bir faydasını gördüm.Bunun için doğru yeri bulmak gerekiyor.Epilasyon yaparken birkaç tane de ince tüylere uygulama yapmıştı onlar birdaha çıkmadı.
    Tüyleri dolunayda yada ay küçülürken almanında işe yaradığını düşünüyorum ama idrar meselesini denemedim
    Ayrıca eldiven ve sirle almakta oldukça faydalı
    Şimdi de bir bacağıma soğan suyu bir bacağıma limon suyu sürmeyi düşünüyorum.Deneme tahtasına döndüm.Ayrıca iğneli epilasyonda iyi bir yer bulursam param olduğunda tekrar gitmeyi düşünüyorum.

8. 16 Eylül 2009
  9. mavirenk

mavirenk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Zeyneq gel birlikte deneyelim soğan suyunu.Ama önce bir uyarıda bulunayım gözlerimi çok yakmıştı ağlaya ağlaya sürmüştüm tabi birazda kokusu var.

10. 16 Eylül 2009
  11. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bacaklara denenebilir

12. 16 Eylül 2009
  13. Elis

Elis Guest

yani sogani rendeledikten sonra bacaga rendelenmis sogani koyup 1 yada 2 saat o sekildemi bekletiyoruz,,tam anlamadimda bende bi denesem diyom,,:uhm:

14. 16 Eylül 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    rendelenmiş soğan bacakta nasıl durur ki

1.80 uzanacak mıyız 2 saat:1shok:

16. 16 Eylül 2009
  17. mavirenk

mavirenk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Soğan rendelendiğinde sıvı partiküllü bir hal alıyor.Bunu bacağınıza masaj yaparak bolca sürün bir müddet sonra kuruyor.Bacağınızın üstünde kalan soğan parçalarını elinizle silkerek temizleyebilirsiniz.
    Sonra zaten görünürde birşey kalmıyor bu şekilde bekletebildiğiniz kadar çok bekletin.
    Soğan meyve sıkacağında, robotta vs de yapılabilir amaç soğanın suyunu çıkarmak

18. 16 Eylül 2009
  19. dengesiz.66

dengesiz.66 elleşmeyin asabiyim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bunu bende duymuştum ama denemedim..deneyedebilirim..