Soğuk algınlığı sebebiyle geç düşük veya erken doğum yapanlar

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve bengu_ck tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bengu_ck
  1. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herkese meraba..ben 17 haftalık bebeğimi geçirdiğim soğuk algınlığı sebebiyle kaybettim.yani ne olduysa o hastalıktan sonra oldu.doktora gittim ilaç veremiyorlarmış ama ne bademciklerimi ne de ateşimi önemsemediler.sizinde geçirmiş olduğunuz şanssız gebeliğiniz varsa paylaşır mısınız.tekrar hamile kalabildiniz mi?ne kadar zaman sonra merak ediyorum.

2. 6 Ekim 2010
  3. protein

protein EZGİ&EYLÜL DENİZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun inş. saglıkla bir bebek sahibi olursun şöyle düşün o bebek senin kısmetin şansın degilmiş küçük kızıma hamileyken 12.haftada çok agır bir grip geçirdim doktorum vallahi ilaçta verdi ısrarla doktora bebege bir şey olmaz degilmi dediğimde asıl ilaç almazsan olacak demişti 30. haftadaydı sanırım büyük kızımın okulunda kabakulak salgını vardı ve okula gidip gelirken bende kaptım üstüne birde kabakulak oldum doktorum yine ilaç yazdı ve sontrimestiye girmişsin endişe etme bebegine bir şey olmaz asıl almaz ve ateşin yükselirse tehlike demişti allahıma şükürler alsun sağlıklı bir kızım oldu senin hekimin nasıl bir doktorki bunu gözardı etmiş üzülme yinede sevgiyle kal

4. 6 Ekim 2010
  5. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    paylaşımın dileklerin için teşekkür ederim.ben özel hastaneye gidiyordum.doktorum sadece dinlen demişti.ateşim olursa şöyle yap böyle yap gibi tavsiyelerde bile bulunmadı.benimde o an sanki elim kolum bağlandı , üstüme bir saflık mı geldi bilmem.keşke doktorumu değiştirseydim.ama artık çok geç.şimdi durumu kabullendim.ama aklımdan hiç çıkmıyor bebeğim...içim acıyor..allah herkese sabır versin.başka ne denir ki..

6. 11 Ekim 2010
  7. berraka

berraka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım bende 13 haftalıkken kaybettim yüksek ateşle dahiliywye gittim ateş düşürücü serum verdiler sonra kanda enfeksiyon çıktı antibiyotik serum verdiler eve geldim bi ara ateş yine 39.5 a çıktı çok feci titredim o gece sabahıda düşürdüm yani canım
    antibiyotikler dahide alsan düşeceği varsa düşüyor Rabbim sağlıklı bebekler dünyaya getirmeyi nasib etsin sonumta veren Allah alan Allah hayırlısını istiyoruz üzülmeyelim
    kürtajın oldu mu

8. 12 Ekim 2010
  9. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sanada çok geçmiş olsun canım.evet doğumdan sonra kürtaj da yaptılar.peki tekrar hamile kalabildin mi?ne kadar zaman sonra bekle dediler sana?ben bir adet dönemi geçirdim fakat çok sabırsızım galiba?

10. 12 Ekim 2010
  11. berraka

berraka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım ben çarşamba kürtaj oldum bugün 6.günüm kanama çok hafif devam ediyor senin ne kadar sürmüştü benim perşembe günü doktor kontrolüm var bakalım o ne dicek patoloji sonucunuda merak ediyorum bende canım hayırlısıyla adet olursam
    hamilelikten önce 2 adeti görmek istiyorum adımlarımızı sağlam atalım diye
    görüşürüz canım biz düşük yapıp hamile kalmak isteyen bölümündede yazıyoruz haberin olsun dikkat et kendine

12. 12 Ekim 2010
  13. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim ki yaklaşık 20 gün sürdü son zamanlarda çok az lekelenme tarzındaydı.daha sonra da adet gördüm.başka bir doktorla telefonda görüştüm.gel test filan yapalım demedi.ikinci ve tekrarlayan düşüklerde araştırma yapılarmış.yani düşükten sonra 34 gün geçti daha.bir doktora gitsem daha iyi olacak galiba.onlarda kesinlikle en az üç ay bekleyin diyorlar.bakalım gelişmeleri haberdar edelim birbirimize.ok bende o başlık adı altına yazarım size

14. 12 Ekim 2010
  15. berraka

berraka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    tamam canım doktordan dönünce neler söylediğini yazarım bende
    bende test yapmıyorlar diye biliyorum ilk düşükte
    durumlarımız birbirine yakın enfeksiyon aslında nedeni belli daha dikkatli olucaz bu sefer inşaalah
    için daha rahat edicekse git canım doktora yada bu adetin normal geçtiyse bir adet daha bekle istersen gerçi benim önceki adetimde bir hafta öne kayıyordu o yüzden düzene bakıcam Allah gönlüne göre versin canım güzel haberlerini beklicem görüşürüz

16. 12 Ekim 2010
  17. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    seninde Allah gönlüne göre versin canım.hormonlarının tekrar düzene girmesi gerekiyormuş.doktor bana da bekle derse aralık sonuna kadar bekleyeceğim.haberlerini bekliyorum.görüşmek üzere..

18. 13 Ekim 2010
  19. berraka

berraka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım nasılsın opuyorumnanaktan
    neler yapıyosunnn