Soğuk buhar makinasi aldiniz mi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve action tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : action
  1. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR BİŞEY SORMAK İSTİYORUM SOĞUK BUHAR MAKİNASI ALAN YA DA KULLANAN VAR MI GEREKLİ Mİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA GEREKSİZ BİŞEYSE HİÇ MASRAF ETMEYİM DİYORUM CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:)a.s.

2. 5 Ekim 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben bu makineyi bebişim olmadan kendimiz için almayı düşündüm ama arkadaşım benden önce aldı, onun da bebişi yok..tamamen bize yönelik olarak alıp salona koymayı düşünmüştük birlikte..hem de 100 YTL verip çok kaliteli bir ürün aldı....ne kadar çok işine yaradı bilinmez ama ilk zamanlarda ben bir farkını göremiyorum sadece mobilyalarıma beyaz beyaz izler bırakıyor demişti...her gün silmek zorunda kalıyorum demişti...ama bebiş için alanlar varsa ve yazarlarsa ben de burdan takip edeyim, belki ben de alırım

4. 5 Ekim 2008
  5. kraker kız

kraker kız Guest

arkadaşım bebeği için almıştı ama 2 gün içinde kutusuna geri kaldırdı doktora gittiğinde kullanmaması gerektiğini söylemiş nedenini sormayı unuttum bende ama merak ediyorum gerçekten işe yarıyormu

6. 5 Ekim 2008
  7. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    doktor kullanmayın dediğine göre vardır bir bildiği ama bebekler için olan mağazalarında da bir dolu satılıyor bunlardan, hem de mağazaların en görünen yerlerine koyuyorlar....iyi araştırmak gerek demek ki...

8. 5 Ekim 2008
  9. gulcinf

gulcinf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben chicconun soğuk buhar makinasını aldım..kampanya vardı 100 ytlye aldım..bir arkadaşımın çocuğu klima yüzünden hastanelik oldu kaç kez sonra dr.soğuk buhar mak.önermiş ve iyileşti..

10. 5 Ekim 2008
  11. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Ben henüz almadım ama alacağız... Şimdi ürünleri araştırıyoruz. Komşum çocuğu için almıştı, çokta memnun kalmış...

Kaloriferli evlerde nem pek olmuyor, bu yüzden gerekli diye düşünüyorum... Çocuk olmasa bile almayı düşünüyorduk...

Doktorada sorayım bir zararı varmıymış...

12. 5 Ekim 2008
  13. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet kızlar en iyisi Dr.da bi danışmak gerek sanıyorum benim yarın Dr. randevum var bir sorayım ona göre sizede bilgi veririm bu arada e-bebek de kampanyası var chicco nun 149 milyon ayrıca yanında chicco nun bebek telsizini hediye ediyor eğer gerekliyse kampanyayı kaçırmadan alalım diyorum bende:))

14. 5 Ekim 2008
  15. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben kesinlikle alınması gerekli olduğnu düşünüyorum.kaloriferli klimalı evlerde özellikle kuruyan havayı kışın nemlendirmek adına askiler soba üzerine tencerede su falam koyarmış demkki gerekli :)

16. 5 Ekim 2008
  17. kralice1976

kralice1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim amerikan hastanesindeki doktorum onerdi ve aldim cok memnunum, 1,5 yildir kullaniyorum. Yazin lazim olmuyor ama kisin kaloriferler bebisin burnunu kuruttugu icin mutlaka lazim. bende tefalin buyuk modeli var am abence sinbonun kucuk modeli de hem ucuz hem de ayni isi gorur.
    Ece

[​IMG][​IMG]

18. 6 Ekim 2008
  19. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    ben kesınlıkle kullanılmasından yanayım kalorıferlı evler için...
    gecen kıs bu yuzden gozlerımden sureklı sorun yasadım sebebı kuru havadan olmus sımdı gozluk kullanıyorum bu kıs için kesınlıkle hem bebek hem kendım için alacagım evımızın havası fazlasıyla kuru ve neme ıhtıyac var nemsız sureklı kuru ev havasında enfeksıyonlar ortaya cıkıyor arkadaslar bu yuzden bebişler hastalanıyor