soğuk sauna (cryo cabin)

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve endrose tarafından 19 Mart 2011 başlatılmıştır.

19 Mart 2011
    Konu Sahibi : endrose
  1. endrose

endrose Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cryo cabin yeni çıkan vücut şekillendireme ve yağ parçalama cihazlarının en geliştirilmiş halidir. Bu sistemde sadece bölgesel değil tüm vücut dahilinde uygulama yapılmakta ve sadece kilo vermeye, incelmeye ve selülit tedavisine yönelik değil aynı zamanda imune sistem güçlendirme ve ağrı tedavisinde de kullanılabilmektedir.
    Uygulama -178 derece sıcaklıkta 3 dakika tüm vücut dahilinde yapılmakta seans süresinde üşümekten daha farklı ısı artışı gibi bir his hissedilmektedir. Bunun sebebi ise sistemde likit nitrojen kullanılması ve bu gazın hiç nem ihtiva etmemesi sebebiyle kuru bir soğuk elde edilmesidir.
    Cryo Cabin, bütün vücudunuza uygulanan soğuk lipoliz ve sağlıklı yaşam cihazıdır.
    Düzenli uygulamalar sonucunda yapılan araştırmalara göre seans başına 700 kcal harcandığı tespit edilmiştir. 20 seanslık paket şeklinde uygulanan tedavi seansları sadece 3 dakika sürmektedir
    Dr. Mehmet OZ
    Soğuk lipoliz popüler bir incelme sistemi olmuştur fakat Criyocabin dışındaki bütün cihazlar sadece bölgesel tedavi seçenekleri sunmakta ve çok uzun seans süreleri gerektirmektedir.
    Cryo Cabin Selülit tedavisinde de etkili olmaktadir. Selülitli bölgede oluşturulan extreme soğuk kılcal dolaşımını hızlandırır aynı zamanda selülitlerin oluşumuna neden olan artık maddelerin ve yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlar.
    Dr. Mehmet Öz tarafından da kullanılan ve tavsiye edilen cryocabin, bir çok yönden insan sağlığına da olumlu etkiler sağlamakta. Kendi programında da uygulamasının yapıldığu cryo cabin artık Türkiyede Estetiktrend tarafından getirilmekte.

2. 24 Mart 2011
  3. sedefbyo

sedefbyo Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    giden oldu mu acaba nasıl sizce

4. 19 Mayıs 2011
  5. endrose

endrose Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kendim girdim gerçekten çok güzel,soguk hissetmiyorsunuz yani bir üşüme gibi gibi değil,fakat sadece verdiği direnç müthiş sabahları girmek daha faydalı bence butun gün zinde kalıyosunuz artı 2 dakıka kalıyorsunuz ve 600 kalari yakıyorsunuz ama hemen deıl tabıkı sonraki 3 saat 4 saat boyunca muthiş bir yanma oluyor ve bu arada kalari kaybedıyormuşsunuz ben küçükyalı da proslim de girdim tavsiyee ediyooom...

6. 30 Mayıs 2011
  7. TekerLeme

TekerLeme Acemi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Daha sonradan farkettiğiniz faydası ne oldu? Sadece girdiğiniz zamanlarda daha dinç olmanızı sağlamış sadece sanırım.

Başka birşey yapmadan kilo verdirdiği ve selülitlere iyi geldiği doğru mu acaba kendinizde gözlemlediniz mi?
    Birde kaç kere gittiniz

Bu kabini başka deneyen olmadı mı bayanlarr:44::44::44:

Son düzenleme: 30 Mayıs 2011
  8. 30 Mayıs 2011
  9. TekerLeme

TekerLeme Acemi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    endrose dışında deneyen kk kızları deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum.
    Çok ucuz bir yöntemde sayılmaz. 3 dk'lık kabine giriyosunuz 80 TL veriyosunuz.

endose bu zamana kadar topu topu 3 mesaaj atmışsın, 2si bu başlığa, 1 tanede yine başka bir yöntemi anlatan bir başlık açmışsın. Yorumların ne kadar güvenilir, reklam amaçlı mı bilemiyorum. Yine de saol.

Bu hizmeti veren yerle görüştüm, 20 seanslık kür almamı tasiye ettiler. İşe yarayıp yaramayacağı, paramın ve umutlarımın boşu boşuna çöpe gidip gitmeyeceği hakkında hiç bir fikrim yok :KK52::KK52:

10. 4 Haziran 2011
  11. Bernoulli

Bernoulli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir siteden aldığım kuponla 19,90 a girdim, dediklerine göre 8. seans sonrası etkiyi görüyormuşuz, benden önce giren bayanlarla konuştum, sıkılaştıklarını söylediler. Dün 85,9dum bugün 85,5 gördüm baskülde. Bir hafta her gün gireceğim. Gelişmeleri yazarım.

12. 5 Haziran 2011
  13. TekerLeme

TekerLeme Acemi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Süpersin arkadaşım teşekkür ederim.

İnşallah daha çok olumlu etkilerini görürsün.
    Kaç seans gireceksin toplamda

14. 5 Haziran 2011
  15. TekerLeme

TekerLeme Acemi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bir hafta gireceğini yazmışsın zaten, yeni farkettim.

16. 11 Haziran 2011
  17. TekerLeme

TekerLeme Acemi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bernoulli nasılsın, son gelişmeleri yazabilir misin?
    1 hafta oldu sanırım, günü gününe takipteyim :KK1::KK1:

Son düzenleme: 11 Haziran 2011
  18. 14 Haziran 2011
  19. Bernoulli

Bernoulli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, siteye girmek için vakit bulamamıştım , şöyle söyliyim şu an 1 kilo verdim (1 haftada) ama kıyafetler biraz geniş geliyor, sanırım biraz daraldım ama 5 seans gittim. Şu aralar kendi yoğunluğumdan dolayı gitme şansım yok.