Soğukluk, Kıskançlık Krizleri Offff.... :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Babyfayce tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Babyfayce
  1. Babyfayce

Babyfayce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben sevgilimle yaklaşık 4 aydır çıkıyorum. Çok seviyoruz birbirimizi ama o aşırı kıskanç. Ben ters tepki vermesin diye üzerine pek gitmiyorum ama o benim üzerime çok geliyor. Bütün erkek arkadaşlarımı aşırı derecede kıskanıyor. Neyse şimdi olaya gelelim. Sevdiceğim facebook'umu kapattırdı. Sitelerle ilişkimi kestirtti (Bunda ÖSS ye hazırlanıyor olmamında etkisi büyük.) Face den sonra msn in birisinin şifresini değiştirdi. Diğerine de sürekli giriyor. Ben nerdeyse 2-3 yıldır o msn i kullanıyorum ve ekleyenim çok oluyordu. Bu eklenenlere sinirlenir kızar hıncını benden alır. (1 Ay önce İstanbul'a gitmek durumunda kaldı polis olacak ve yüz yüze de görüşemiyorz 1 aydır.) Bana güveni sıfır ama çok seviyor.

Neyse sadede geleyim. 5 gündür bir soğukluk vardı, tatildeydm bende pek mesaj atmıyordu falan. Sonra sordum... "Neden soğuksun " ? dedim dün. "Sen daha iyi bilirsin, sen anlat "dedi. Anlamadım. Dedim ki "ben sana yanlış yapmam ne yapmışım söyle" dedim. Sonra sevdiceğim facebook mu açmış ve eski mesaJLara bakmış. Biziim okuldan bir çocukla önceden mesajlaşmışım. (Mesajın konusu da hocalarla pikniğimiz yani benimle de alakası yok) Buna si,nirlenmiş. Şimdi, hala küs. Bugün Konya'ya döndüm işte akşam konuşacağım yani, şimdi ... Ne desem bilemiyorum :KK43: Onu kaybetmek istemiyorum. Çok aşırı seviyorum. Ama soğuk olmasını da istemiyorum. Bugün iki defa kaza yapacaktık, ucuz atlattık. Ondan haber verdim hiç mesaj atmadı. 5-6 gün öncesine kadar içi giderdi , mesajlaşa mesajlaşa ellerimiz yorulurdu ama şimdi tık yok :KK43: Ben kötü bir şey de yapmadım ama çaresiz gibi kaldım. Ne olursunuz yardım edin nasıl barışabiliriz? Bazı şeyleri eksik anlatıyorsun o face dekilerle ilgili falan diyor. Halbuki herşeyi tam anlatıyorum. Sürekli bir şeyler arıyor, didikliyor... offff ve msn de ki tek erkek benim sevdiceğim. Erkeklerle de konuşmuyorum gerekmedikçe. Ya arkadaşlar yardım edin ne olur nasıl eskisi gibi olmasını sağlayabilirim? Ne söylemeliyim?
    :eek:lmaz:

Edit: Aramız düzeldi, artık eskisi gibi karışmıyor. :KK66: 2. ve 3. sayfa da olanlar yazıyor.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2009
  2. 29 Temmuz 2009
  3. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    4 aydır birlikte olduğunuz bir erkeği nasıl hayatınıza bu kadar müdahale ettiriyorsunuz ki,ondan önce yapmış olduğunuz mesajlaşmaların hesabını vermek mi zorundasınız,ne vasıfla hak görüyor bunu kendinde ? daha ilişkiniz yeniyken bu kadar alttan almayın derim,yoksa tepenizden indiremezsiniz...Dediği gibi sizi çok seviyorsa güvenecek o zaman.

Son düzenleme: 29 Temmuz 2009
  4. 29 Temmuz 2009
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Eşiniz bile olsa size bu kadar müdahale edemez, daha 4 aylık birliktelikte size bu kadar karışıyorsa ileride neler yapar aklım almıyor.
    Ne kadar sevseniz de karşınızdaki kişiye bu kadar müsamaha göstermeyin. Siz sevgilisiniz. Ama anlattıklarınızdan sizin köle sevgilinizinde efendi olduğunu anlıyorum. Silkelenin ve kendinize gelin lütfen.

6. 29 Temmuz 2009
  7. Babyfayce

Babyfayce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Haklısınız elbette ama baştan taviz verdim ve şimdi çekiyorum. Ama onu çok seviyorum. Ben de onun üzerine gitmeye başladım ama üzülüyorum anormal bir davranış olduğunu biliyorum ama ben onu hiç kıramıyorum yani sürekli sakınıyorum. O üzülürse ben daha feci oluyorum. Ne yapacağım ben ( :kedi:

8. 29 Temmuz 2009
  9. Babyfayce

Babyfayce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Ama kaybetmek istemiyorum. Hiç güvenmiyor. Sürekli güvensizliğinden msn, face giriyor bakıyor. Önceleri böyle yapmazdı ama bağlandıkça kötüye gidiyor. Şimdi görüşemiyoruz yüz yüze ondan dolayı daha çok merak ediyor, daha çok aklı bende kalıyor. Sanki ondan bir şey saklıyormuşum gibi davranıyor.

10. 29 Temmuz 2009
  11. moondancer

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    canım profilinde gördüm 17 yaşındaymışsın çok gençsin,gülüp eğleneceğin bir yaşta böle sıkıntılar bulup niçin kendine acı çektiriyorsun,4 ay birini tanımak bağlanmak için o kadar kısa bir zaman ki bunu büyüdükçe anlayacaksın,kimsenin senin özgürlüklerini kısıtlamasına izin verme,çok seviyor olsan da verme,kimse vazgeçilmez değildir bu yüzden sevgilinin üstüne çok düşüp onun havalara girmesine izin verme bence

12. 29 Temmuz 2009
  13. Babyfayce

Babyfayce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Haklısın canım gerçekten çok haklısın. Ama bunu şimdiden sonra nasıl yapabilirim hiç bilmiyorum. Keşke diyorum, keşke baştan bu kadar taviz vermeseydim .. :kedi: :kızgın::1no2:

14. 29 Temmuz 2009
  15. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yok artık!
    Nasıl müdahale edebiliyor bu kadar sizin özelinize,msn şifresini değiştirmeler,facebook hesabını kapatıp kafasına göre sonradan açmalar.
    Arkadaşım sen hiç ni rahatsız olmuyorsun bu durumdan ?
    O kıskançlık krizi geçirirken bende sinir krizi geçiriyor olurdum heralde bir yanda.
    Hem suçlu hem güçlü birde afra tafra yapmalar yok sen daha iyi bilirsin deyip arayıp sormamalar...
    Ömür törpüsü böyleleri ya..
    Bu kadar özgürlüğüne karışılması çok mu hoşuna gidiyor senin ?
    Fırsat verme bu kadar aşırı derecede sevgiline,o da yerini bilsin biraz.
    Yani sen anlamasını sağlayabilirsen tabi..
    Yazık ya,17 yaşında bu kadar kısıtlama.
    Evcilik oyunu mu bu..

16. 29 Temmuz 2009
  17. moondancer

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113

geç kalmış sayılmazsın ki canım,seven adam zaten bu denli tavizler istemez senden,her şey senin elinde mantığına azcık kulak ver yeter :)

18. 29 Temmuz 2009
  19. Babyfayce

Babyfayce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    charming , canım aşırı derecede rahatsız oluyorum. Bunu dile getirince benden ne saklıyorsun durumuna geliyor. İnan varya yüz yüze görüştüğümüz zamanlar hiç didiklemezdi. Hiç bir şekilde hemde. Yani 1 ay önce gitti ve gittiğinden beridir böyle. Aklı bende kalıyormuş, merak ediyormuş falan filan. Son bir aydır böyle olması sıkıyor benim canımı. Yüz yüze görüşürken her şey iyidi, güveniyordu, fln. Ama ne olduysa gittiğinde oldu. Sürekli kontrol etmeler başladı. İlişkimiz aslında çok güzel fakat tek sıkıntılı olduğumuz yönü bu. Bana karşı güven sorunu yaşaması. O da son bir aydır. İnan varya beraber olsaydık, aynı şehirde olup görüşseydik bu kadar karışmazdı ama uzakta olduğundan çok kontrol ediyor. Sanki beni elinde tutmak istercesine, sürekli kaçıp gideceğimi düşünüyor. Ama çok seviyorum. Bugün o mesajlardan sonra hiç mesaj falan atmadım. Biraz evvel aradı. Sesinden belli korkmuş bir de geç açtım falan ben soğuktum bu sefer o sıcaktı. Hayırlısı olsun belki güveni yerine gelince böyle şeyleri bırakır. 5 ayı var dönmesine. 5 ay görüşemeyeceğiz hiç yüz yüze. O hep diyor; Allah bizi sınıyor, sabredeceğiz, yanlış bir şey yapmayacağız (Aldatmak, kandırmak, yalan yok yani) İşte bu şekilde..