Soğutmalı Lazer

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve deryaderya tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : deryaderya
  1. deryaderya

deryaderya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.069
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba bayanlar.
    Az önce lazerden geldim.Soğutmalı cihazmış.Kolaltı ve genital bölge yaptırdım.aslında genital bölgeden çok korkuyordum.Acıyacak diye.Çok az bir acı hissettim hatta hiç acımadı diyebilirim. Kolaltımı daha öncede bir seans yaptırmıştım.Bakalım sonuç ne olacak. İyigünlr herkese

2. 22 Ocak 2009
  3. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    soğutması iyi olan tek bildiğim gemini lazer.. sizin gittiğiniz lazer hangisiydi acaba...

4. 22 Ocak 2009
  5. whisper34

whisper34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Fotona Nd_Yag Laser cihazı soğutucu tekniği olan bir cihazdır...

6. 10 Şubat 2009
  7. gamze10

gamze10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende Nd-Yag laserle koltukaltımı yaptırıyorum.3.seansı geçen hafta yaptırdım ama zor dayandım acısına,bnm acı eşiğimde çok düşük sanırım..hatta genitalede yaptırmayı düşünüyodum ama kolaktına zor dayanınca vazgeçtim :KK43: bide doktorum istersem çok soğuturum hiçbişi duymazsın ama seans sayısı artar dedi,bende soğutmayın,dayanırım dedim :) bide arkadaşlar ortalama 6-8 seansta biteceğini sölüyo merkezler ozaman 3.seansta %50 ye yakınının gitmesi lazım değil mi yaa bnm daha %20 anca gitmiştir..acaba sonraki seanslarda dahamı etkili olur dozu arttıkça? yoksa iğneliyemi geçsem napsam?

8. 10 Şubat 2009
  9. mahsezer

mahsezer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nd yag lazer ama markası neydi canımm eski nd yaglar çook acı verir ama yeni çıkanlarda öle bi sorun yok artık mesela gemini mesela scition super nd yag

10. 10 Şubat 2009
  11. gamze10

gamze10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla markasını bilmiyorum yaa ama sorayım bakalım bidahaki seansta..sen hangisiyle yaptırıyosun ve hangi bölgeyi?acımıyo mu senin? ya eğer o markalar acıtmıyosa araştırayım bakalım yapan yerleri,çünkü genitalde istiyorum hazır başlamışken bu işe..

12. 10 Şubat 2009
  13. mahsezer

mahsezer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben yaptıralı 1 sene olucak bitireli seanslarıı benn çook uğraştım ama resmen çook büyük bi sorunda bende kurtuldum çook şükürr

14. 12 Şubat 2009
  15. melikex

melikex Guest

Mahsezer hangi bölgelerine gittin?hangi cihazdı ve kaç seansta kurtuldun :KK70:çok soru oldu ama bend e yaptırdıgım için emrak ettim..

16. 13 Şubat 2009
  17. mahsezer

mahsezer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimkii baya uzundu canım alexle başladım sonra abd işe girdim orada gemini yaptırdım sonra sonra türkiyede gemini olduğunu duydum abd ye göre çok ucuzdu burda bitirdim ama gemini nd yag lazer yaptırdığım yerr türkiye şartlarıdan pahalı bi yerr ama buradaarkdşlardn duyduğuma göre oda indrimiş baya fiyatlarıı ama canım sen bizim yadığımız bi yer tüylerini dahah az seansta yok eden..... diye orayı oku canım sonra oarada baya bilgili tecrübeli arkiler varr onlara soru sorabilir araştırabilrisn canım özelde atabilrisin

18. 16 Şubat 2009
  19. melikex

melikex Guest

tşk.ler öncelikle...Evet cidden büyük bi dert..hemen bitmio haklısın..ben de uzun süre gideceğe benziyorum..aman bitsin de..uzarsa uzasın..