şok Kampanya....

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve DryaSzr tarafından 11 Ocak 2008 başlatılmıştır.

11 Ocak 2008
    Konu Sahibi : DryaSzr
  1. DryaSzr

DryaSzr Edeple gelen lütufla gider Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Tak Tak...

- Kim o?

- Biz Zorçelik'ten geliyoruz. Eski buzdolabınızı alıyoruz, yenisini veriyoruz!

- Hayır kardeşim ben vermiyorum eski buzdolabımı...

- Lütfen güçlük çıkarmayın. Alıcaz!

- Üstüme iyilik sağlık. Saçmalama kardeşim defol git kapımın önünden!

- Bakın yanımızda güvenlik güçleri ile birlikte geldik. Sorun çıkarmak istemiyoruz. Sadece eski buzdolabınızı alıp yenisini vericez hepsi bu!

- Ya siz bela mısınız kardeşim? Bak geçen de fırın kampanyası için geldiler, iki mahalle aşağıya kadar kovaladım. Eğer ısrarcıysan seni de kovalarım yani...

- Apartmanda kimse sorun çıkarmadı senden başka! Ver diyorum eski buzdolabını, yoksa kapıyı kırmak zorunda kalıcaz!

- Hiçbir şey yapamazsınız! Biz çok gördük senin gibileri denyo! İlk kampanyacı mı sanıyorsun kendini?

- Tamam ilk kampanyacı olmayabilirim ama hepsinden daha azimliyim! Ben de bu buzdolabını senden almazsam adam değilim!

- Hah bak kendi ağzınla söyledin! Sen benim buzdolabımı alacak adam mısın lan?

- Bak kardeşim kabalaşmaya, küfre gerek yok. Eninde sonunda sen bu kapıyı açacaksın ve biz bu işi bitiricez.

- Bak hala ne diyor!

- İstediğin kadar sinirlen, alıcaz.

- Çatır çatır çalışan sapasağlam buzdolabımı niye vereyim lan?

- Kampanyamız var. Şok kampanya hem de...

- Bana ne sizin kampanyanızdan?

- Bana ne olur mu, bana ne olur mu? Biz Türkiye'nin en büyük beyaz eşya şirketiyiz. Sizin için varız. Sizin için burdayız.

- Ben istemiyorum kardeşim.

- Sen ne istediğini nerden biliyorsun? Biz bu kadar büyük firmayız. Sen bizden daha mı iyi bileceksin ne istediğini?

- Yok yok sen iyice zırvalamaya başladın... Bu işin tadı kaçtı...

- Ya kardeşim bak. Ver buzdolabını yenisini verip gidelim. Benim de çoluğum çocuğum var. İşten atarlar beni eğer senin buzdolabını yenisiyle değiştirmezsem...

- Bana ne lan vermiyorum işte dolabımı! Ne yaparsan yap. Tohumuna para mı saydım ulan!

- 10 taksit yapıyoruz ama...

- Hanım tüfeği getir! Balkondaki patates çuvallarını da al gel! Barikat kuruyoruz!

- Kampanya var diyoruz lan! Yoksa ben n'apiyim senin **** kırık buzdolabını *****!

- **** kırıksa almayın madem! İçine **** yine vermem size! Aha da bak **** hatta...

- Allah bin türlü belanı versin!

- Kurduk barikatı. Hadi alın bakalım gücünüz yetiyorsa!

- Ulannnn, ulannn!... Kırın lan kapıyı!

2. 11 Ocak 2008
    Konu Sahibi : DryaSzr
  3. gemxixnxix

gemxixnxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey