şok şok şok domates maskesi sivilce yaptı

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve kizlaar tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : kizlaar
  1. kizlaar

kizlaar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaşlar benim alnımda birkaçtane sivilce vardı çözümü için domates maskesi yaptım hiç yararını görmedim ( düzenli olrak yaptım ) hatta birkaç tane sivilce daha çıkmış gibisizce sivilcelere karşı ne yapmalıyım?

2. 19 Eylül 2010
  3. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    egzama ve hassasiyet sorunu olanlar özellikle dikkat etsinler tetikler domates

konu sahibi maskeyi kullanmayı bırak bir süre cildini gözlemle eğer sivilceler geçmiyorsa doktora git mutlaka

4. 19 Eylül 2010
  5. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bu tür maskeleri düzenli olarak yapma...cildin kaldıramıyo demek ki...ayda bir falan yap...benim cildim de öyle..ilk yaptığımda oo0o şahane ama düzene sokunca mahvediyo:KK43:

6. 21 Eylül 2010
  7. sila66

sila66 ceviz kabuguna girmisim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sivilcelere kesin cözüm demek isterim benim uyguladigim.daha dogrusu bana o kadar iyi geldiki,artik özel günlerimde bile cikmiyorlar.kisacasi su ,aktardan aldim izindeyken.kil maskesi ve kil sabunu.önce maskeyi yapip killi sabunla yikayip,nemlendirici sürüyorum.maskeyi haftada bir veya iki kez ama aksamlari yaparsan daha iyi olur.temizlik icinde sadece sabununu kullaniyorum ve mis gibi bir cildim oldu:nazar:ama ben toz maske degilde kutunun icinde olandan aldim.bi dene istersen a.s.