sokakta satılan parfümler?

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve nemida tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : nemida
  1. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sokakta jelatinli kutular içinde tezgahlarda parfümler satıldığını gördüm herhalde yasal bunlar çünkü pekçok tezgahta pekçok çeşit vardı Kenzo, lacoste ve burberry gözüme çarpanlar oldu. Aslında hangi markayı ararsan var desek daha doğru.

Ama anlamadığım şey bu parfümler sahte mi? Yani kapalı jelatinli paket orjinal gibi. Parfümeriden almışsın gibi. Bunlar ne olabilir? kaçak mı sahte mi? hiç gören oldu mu?

2. 22 Ocak 2010
  3. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sahte canım bunlar,bunları kullanacagına git saglık bakanlıgından onaylı acık parfüm kullan çok daha memnun kalırsın

4. 22 Ocak 2010
  5. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ama aynısını yapmışlar hayret ettim vallahi. akannehir
    çok teşekkurler canım ben zaten açık parfüm bile almıyodum da bunları görünce aklıma takılmıştı. O zaman gittigidiyorda satılan ambalajlı çok ucuza promosyon falan diye yazan ürünlerde sahtedir çünkü onlar da kutulu.. değil mi..

6. 22 Ocak 2010
  7. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım aynen öyle gitti gidiyordakilerde çogu sahtedir ordanda alma üzülürsün,jelatini yapmak kolayki sahte para bile basıyorlar,şişeleride birebir benzetebiliyorlar yada bitmiş orjinal şişelerini alıyorlar onları doldurup jelatinleyip satıyorlar, ve dünyanın parasını kazanıyorlar, parfüm çok önemli solunum yollarında hasara sebep olabilir saglık bakanlıgı izni olmalı, üzerimize giydigimiz kaliteli olmayabilir ama parfümümüz saglıklı olmalı,

8. 22 Ocak 2010
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle sana katılıyorum. ayrıca bitmiş şişeyi bile doldurduklarını bilmiyordum çok teşekkur ederim. İnsanlar nelerle uğraşıyorlar yaa... inanılmaz...

10. 22 Ocak 2010
  11. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    rica ederim canımbuyrunnnnnnnnn evet ya konu kısa yoldan köşeyi dönmeye gelince insanların kafası çok güzel çalışıyor:mymeka:

12. 22 Ocak 2010
  13. escada35

escada35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    canım anlamıyorum ya parfumun birebırine benztıyorlar o şişeler o kutu olsun jelatın olsun bunları yapabılıyorlar bunları yapmak ıcın bukadr uğrasacaklarına parfmun orjınalıni yapmak ıcınde uğraşsalar onuda becerırler ama onun yerıne insanı kanırmak ıcın verılen cabalar daha güzel oluyor sanırım.. o kouları bende bılıyorum canım antalyadayken lacoste pink almıstım şişe birebır kokuda bi okadr hoş ama şaka yapmıyorum sıktıktan snra 5dk snra kokladım koku denen bişey yok ve bunları turıstlerede satıyorlar nekadar ağdicekaydirigubbakcemile

14. 22 Ocak 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sahte cnm onlar ben acık parfüm bile almıyorum yağlı gibi gelio sık sık yurt dısına cıktıgım için free shoplardan alıyorum parfümümü gittigidiyorda satılanlarında orjınal olmadıgını duymustum sanki

16. 22 Ocak 2010
  17. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    valla doğru söylüyorsunuz o kadar uğraşmaya yeni parfüm bile üretilir kaydirigubbakcemile3
    ama bizim milletin aklı kolayda hep...

Canım freeshoplardan alınan parfümler strawberry dekinden daha mı ucuz oluyor?

Bunu ögrendiğim iyi oldu çok uyanık olmak lazım çook...

18. 22 Ocak 2010
  19. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    evet ben freeshoptan daha ucuza alıyorum