şoktayım ne yapacağımı bilmiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve missingequation tarafından 9 Kasım 2009 başlatılmıştır.

9 Kasım 2009
    Konu Sahibi : missingequation
  1. missingequation

missingequation Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar biraz önce eşimin kıyafetlerini dolaba kaldırayım derken ceketinin astarının kesilmiş olduğunu gördüm....hemen içine baktım hiçbirşey yoktu...iç cebinin altından kesilmiş...yani anlayamadım...eşime sordum bundan haberin var mı diye...o da şaşırdı...yirmi dakika kadar dışarı çıkmıştım odamda kaldı ceketim dedi...hatta cebindeki flashdiskini alıp çıkmış kesi filan yokmuş...bir insan bir insanın kıyafetini neden keser yaa:1shok: işyerinde olan kişileri düşündük ...hiçkimseyle ilgili böyle bir kanaata varamadık...uzun süredir orada çalışıyor vee bir kamu kurumu...herkesi ailesine kadar tanırız...gelip gitmesekte evlerimize...neden böyle birşey yaparlar sizin de hiç başınıza böyle durum geldi mi...ne yapmamız lazım .....:1no2:

2. 9 Kasım 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ilginç.. belki huzursuz etmk için yapılmıştır. yada eşiniz farketmeden bir yere taktırmış olamaz mı?
    cebindeikler düşecek gibi bir kesik mi? yada içine birşey yerleştirilmiş olabilir mi? çok önemli bir pozisyonda ise kamera ses kayt şeyi gibi bişiyler.
    ne biliym film seneryosu gibi aklıma tuhaf şeyler geliyor

peki sizin aklınızdan neler geçiyor?

4. 9 Kasım 2009
  5. essra

essra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun. insanlar çeşit çeşit işte, akıl almaz. benim başıma böyle bir şey gelmedi ama ben okula gelmeden önce benzer bir olayı öğretmen arkadaşım yaşamış. diğer meslektaşlarımızı kızcağıza gıcık olmuşlar ve bembeyaz montunun astarına mavi kalemle kocaman çarpı işareti koymuşlar. kızın tek suçu soğuk bir yapıya sahip olması. aynı kişiler geçen sene de bizim (köyde ikamet etmeyen bayan hocaların) kullandığımız tüpü açıp gazı bitirmeye çalışıyorlardı. çünkü biz o tüpü kullanarak öğle araları yemek yapıyorduk, tüp olmayınca aç kalacaktık (köy öğretmeni olmanın incelikleri işte, kendi yemeğini kendin yap :) . sadistlik işte. bu insanlar da iyi insanlar. şahsen ben bi kötülüklerini görmedim, aksine bana ilk geldiğim günden itibaren kızlarıymışım gibi davrandılar. ama gelin görün ki bir anlık hisle hareket edebiliyor insanlar. maalesef yapılabilecek bir şey yok bence...

6. 9 Kasım 2009
  7. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok ilginç. büyü filan mı geldi yoksa aklınıza

8. 9 Kasım 2009
  9. leyla mecnun

leyla mecnun her anım AŞK olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok ilginç cebinde para vs. birşeyler varmıydı bari bizaman dikkat edin varsa birşeyler zaten yakında kokusu çıkar hadi hayırlısı :hulya:

10. 10 Kasım 2009
  11. sensizmiasla

sensizmiasla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    eşinizi çekemeyen biri vardır bence o yapmıştır yani belki ceketi güzel bişi ii bi markamı kıskanan ve alamayan biri olabilir ya da eşinize büyü falan mı yapmaya kalkıolar ki allah korusun insan oğlundan herşey beklenir valla herkesten herşeyi bekleyeceksin bu devirde.. sende ii bi sor bakalım eşine biraz kurnaz olup düşünsün takip etsin insanları çevresindeki.. bence yani.. bazen biraz art niyetli olmak gerekio bazı şeylerin ya ada bazı insanların iç yüzünü anlamak için...

12. 10 Kasım 2009
  13. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım iyice baktınız mı astarın içine..bazıları muska yapıp koyuyo Allah korusun..

14. 10 Kasım 2009
  15. EU2

EU2 Guest

RABBıM Akıl fikir ihsan eylesin..kötü insanların şerrinden korusunn....

16. 10 Kasım 2009
  17. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım aynısı bizimde başımıza geldi

eşim işten gelidi kabanını çıkarıp asıcakttı ben farkettim

buneee diye gözlerim açıldı

aynı bıcak atılmış bibi hemde az degil bayaaa büyüktü