şoktayım.sinirlerim bozuldu.

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve özlemmm tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : özlemmm
  1. özlemmm

özlemmm Guest

bazen eski tanıdıklarımı,arkadaşlarımı falan googleda arıyorum.az önce de liseden bir sınıf arkadaşım düştü aklıma,bakiyim dedim neler yapıyor,yazdım adını,çıkan sonuçlara bakarken bir blog sayfasına rastladım.ad-soyad tutuyor.sayfayı açar açmaz bi kızın çırılçıplak erotik resimleri çıktı karşıma.tam kapatıcaktım ki kızın yüzüne dikkat ettim,aa dedim adı-soyadı tutuyo,yüzü de aynı o,nasıl olur bu kadar benzerlik dedim ilk tepki olarak.Konduramıyor ki insan böyle birşeyi tabi.onun o olduğunu anladım tabi ve o andan beri şoktayım.
    Kız çok düzgün bi kızdı,ailesi de öyle.Öyle çok rahat ya da çok sıkı bir ailesi yoktu.Çalışkan,başarılı bir kızdı.Çok iyi bir üniversiteyi kazandı.üniversiteyi bitirdiğinde de karşılaşmıştım hatta onunla,hala düzgün biriydi,aklı başında,çok nitekli bir kız.Hiçbir sapkınlığı,dengesiz davranışı vs.si olmayan,olamayacak bir insandı.Hala öyle olduğuna inanıyorum,ama o resimlere anlam veremedim.resimleri tekrar tekrar inceledim,acaba haberi yokken mi çekilmiş,zorla mı çekilmiş falan diye,ama yok,anladım ki tamamen kendi bilinci ve rızasıyla çekilmiş.Bu resimleri internete koaybilmesini anlayamıyorum,küçük bir şehirde yaşıyor üstelik,ben bile denk gelip bu resimleri görebildiğime göre bütün yakınları bu resimleri görmüştür.İnanamıyorum bunu nasıl yaptığına,şoktayım.

2. 17 Kasım 2008
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    fotomontaj olmasın sakın canım...................

4. 17 Kasım 2008
  5. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    fotomontaj olabilir, öyle bir blogdan haberi dahi olmayabilir.

6. 17 Kasım 2008
  7. özlemmm

özlemmm Guest

fotomontaja da benzemiyordu,uzmanı değilim tabi ama,yani bu şekilde konuşmaya utanıyorum ama vücut hatları aynı onun vücudu inceleyince,gözümün önüne giyinik halini getirip sonra soyunca vücut onun vücudu gibi.

8. 17 Kasım 2008
  9. ebrusu_22

ebrusu_22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    bencede fotomontaj ona yapılan bir şakadır

10. 17 Kasım 2008
  11. özlemmm

özlemmm Guest

kim ona bunu yapar ki,öyle pis bir çevresi olduğunu sanmıyorum,fotomontajsa nasıl anlaşılır bilen var mı?

12. 17 Kasım 2008
  13. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    offf eğer fotomontaj ise kızın durumunu düşünümiyorum ama kendi isteğiyleyse sağet bu işi meslek adı altında yapan bir çok aklı basında insan var canım ya

14. 17 Kasım 2008
  15. özlemmm

özlemmm Guest

bi daha baktım resimlere,kafasıyla vücudu sonradan birleştirilmiş gibi mi diye,ama tam kestiremedim tabi.
    eğer kızın haberi olursa bu resimleri kaldıttırabilir mi ordan,bu arada resimler oraya koyulalı olmuş baya,kız bunu görmemiş midir acaba?ben sık sık kendi adımı da aratıyorum google da mesela.

16. 17 Kasım 2008
  17. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    blogda mesaj kısmı yok mu? ordan kendisine ulaşabilirsiniz belki?

18. 17 Kasım 2008
  19. özlemmm

özlemmm Guest

Bilmiyorum ya,baktıkça sinirlerim bozuluyo.Kıza ulaşabileceğim bir numara da yok ki arayıp haber vereyim.Eğer kendi isteğiyle koyduysa zaten kötü bir duruma düşerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.