Sol kasık ağrısı ????

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve nagihan_14 tarafından 12 Nisan 2012 başlatılmıştır.

12 Nisan 2012
    Konu Sahibi : nagihan_14
  1. nagihan_14

nagihan_14 sana sığındım rabbim Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Canlarımmm merhaba lütfen okuduktan sonra fikriniz varsa cevap yazın buna çok ihtiyacım var beni anlıyorsunuz dimi :) sol kasığımda bugün 20 dk süren ve yürümemi zorlaştıracak sancılar oldu akıntım yoğun acaba benim gibi durumu olupta hamile kaldığını öğrenen var :KK43:((( yarın doktora gidicem genel muayene olmaya korkuyorumm

yarabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın tez zamanda yüreğimizdekinden razı gelsin (amin)

2. 12 Nisan 2012
  3. tiwinky

tiwinky Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    O Sol kasık ağrısı günlerdir bende de var. Bazen ani bir sancı şeklinde oluyor bazen adet oluyor muşum gibi hafif hafif sızlıyor. Günüm de 10 gün geçti ama tahlillerde bişey çıkmadı. Adet söktürücü verdi doktor. Senin günün geçti mi belki o yüzden ağrıyordur. Allah gönlüne göre verir inşallah.

4. 12 Nisan 2012
  5. nagihan_14

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yok canım yaa adet günüm geçmedi 1 hafta var daha şimdi bile ofisin içinde gezerken hafif hafif çekiliyor resmen ne olduğunu anlayamadım ilk defa böyle bişey oluyor akşamları saat 12 bucukta yatardım şimdi saat 9-10 oluyor kalkamıyorum yerimden gözüm yatak kovalıyor eşimde fark etti ne oluyor diye inşallah amin canım :) bakalım ne olucak merak ediorum

6. 12 Nisan 2012
  7. tiwinky

tiwinky Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hayırlısı inşallah. Ama çok kafaya takma ben de senin gibi yaptım bak hala adet olamadım. Ona yorma. Günün geçerse kontrole git.

8. 12 Nisan 2012
  9. nagihan_14

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yarın zaten doktora gidicem bakalım ne diyecek bide ben sıgara içiyorum şimdi bir tiksinti geldi garip insan ister istemez ona yoruyor vallaa nediyim hamileyim modunda da değilim sadece takip ediyorum kendimi canım sende üzme kendini işte umut dünyası insan bir mucize bekliyor

10. 12 Nisan 2012
  11. zeynepilke

zeynepilke Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla canım bana kalırsa sen hamilesin allah bilir ama bence bu hamilelik belirtisi nekadar dır istiosun çocuk bence hemen bi test al yap

12. 12 Nisan 2012
  13. nagihan_14

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    canım 3 aydır istiyoruz 1 senelik evliyim inşaallaah ağızından bal damlıyor kızzz :) sen hamilemisin canım

14. 12 Nisan 2012
  15. zeynepilke

zeynepilke Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok tatlım kızm var benim 3 yaşında ikinciyi istiyorum ama tansiyon ve şeker hstasıyım bi türlü cesaret edemiyorum beklemedeyim anlıycan ama bnce sen test al hemen benide meraktan çatlatma bence sen hamilesin

16. 12 Nisan 2012
  17. nagihan_14

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    allah bağışlasın canım benim doktor kontrolüne gidiyormusun peki çünkü tansiyon ve şeker ciddi bir durum dikkat et kendine rabbim inşaallaahh 2 . Yide tastamam nasip eder peki birşey sorucam sonucta tecrübelisin ilk hamileliğinde nasıl anladın ?

18. 12 Nisan 2012
  19. yaseku

yaseku paşa oğlum & bal kızım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bende hamile olduğumu öğrenmeden önce kasıklarımda batma ve ağrı oluyordu özellikle sol kasığımda çok fazlaydı akıntım bir hayli fazlaydı meğer hamileymişim bu belirtiler onu gösteriyor:nazar: