solanum icin onerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve melekce tarafından 8 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : melekce
  1. melekce

melekce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    slm kizlar ben koltuklarimi degistirmeyi dusunuyorum.onceki koltuklarim krem deriydi ama salonum kucuk oldugu icin cok yer kapliyor simdi ise kahve koseli deri almak istiyorum.salonumda tv unitesi, konsol birde ortada buyuk sehpa var onlarda krem rengi.degistirmeyi dusunuyoruz beyaz rengine sizce kahve beyazmi, yoksa kahve krem mi daha iyi olur.ben salonu hem oturma odasi hemde misafir odasi olarak kullandigim icin madern ve kullanisli olsun istiyorum.fikirleriniz benim icin onemli simdiden hepine cok tesekkurler.

2. 8 Ağustos 2010
  3. GnotiSeavton

GnotiSeavton Eee yani...? Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Benim tavsiyem salonunuz küçükse koyu renklerden kaçınmanız... Bu durumda beyaz daha uygun olur diye düşünüyorum.

Farklı bir renk ile kombine ederseniz doğru kullanımda salonunuza derinlik katabilirsiniz...

Bu arada, krem kahve daha uyumlu olur. Bende bu şekilde kullanıyorum. Çok daha minimalist ve modern duruyor. :)

4. 8 Ağustos 2010
  5. melekce

melekce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canim beyazi bende cok seviyorum ama kucuk kizim var birde hem oturma odasi hemde salon olucagi icin cesaret edemiyorum.cok kararsizim renk konusunda.

6. 8 Ağustos 2010
  7. GnotiSeavton

GnotiSeavton Eee yani...? Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Kahverengini özellikle süet, antilop ve deri kumaşlarda bende çok seviyorum...

O halde yerinde olsam açık kahve tonlarında koltuk takımımı seçerdim. Sehpayı falan ise WENGE rengi al... Şimdi o renk moda ve çok modern duruyor.

Koltuk rengin ne olursa olsun wengeyi rahatlıkla kullanabilirsin.

8. 9 Ağustos 2010
  9. melekce

melekce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkurler canim yardimin icin bende kahveyi cok seviyorum.birde wenge tam olarak ne renk.ben yurt disindayim burda bulabilirmiyim bilmiyorum

10. 9 Ağustos 2010
  11. berfin76

berfin76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Odanız küçükse arkadaşın dediği gibi açık renkler seçmelisiniz. ferah olsun derrsniz kenarlar krem deri (temizlemesi kolay) (kare model) minderlerinide 2li ve 3 lüye turuncu minderler, tekliyede fıstık yeşili minderler yapın. duvarlarada onlara uygun 3 tablo yaptırın. eşya az olmasına rağmen göz doldurur hem sade hemde şık olur.

evinizin iç resmini eklerseniz neler yapabileceğiniz konusunda yardımcı olabilirim. mimarlık ofisinde çalıştığım için en azından fikir verebiliriz. :)

12. 11 Ağustos 2010
  13. melekce

melekce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    berfin76 tesekkurler canim ama resim ekleyemiyorum

14. 21 Ağustos 2010
  15. edaegecemil

edaegecemil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    egerkı gunluk olarakda oturucaksan bence koyu rengı daha cok kullanman en iyisi artı deri yaptırıcam demişin kenarları canım derılerden pek mmemnnun kalan görmedım etrafımda zamanla soyulma yapıomus gene senın biliceğin birşey benden bir öneri :)

16. 22 Ağustos 2010
  17. melekce

melekce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canim birturlu karar veremedim..bir diyorum siyah beyaz yapayim..bir diyorum kahve krem mi yapsam..derken aklima kahve beyaz geliyor...aslinda siyahi beyaz cok sicak gelmiyor bana..ama aklimin bir kosesindede var..

18. 22 Ağustos 2010
  19. Oceania

Oceania ♥♥Jackson Rathboneee♥♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızım var diyosanız açık renk yaptırın ama kumaşı antilop olsun :kahve:
    bizdede var açık renk ama hiç kir leke falan tutmuyo bayanssulusmile
    ha illa açık yaptırmam yinede diyosanız kahve krem her zaman kahve beyazdan daha hoştur :kahve: