solarıum

Konusu 'Güneş kremleri, bronzlaşma' forumundadır ve huzursuz tarafından 5 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Şubat 2008
    Konu Sahibi : huzursuz
  1. huzursuz

huzursuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    solariuma gırenler var kesın aramızda bıze anlatrmısınız nasıl gırosunuz napıosunz bıde bursada gıren varsa noluurrr nerelere gıdıp memnun kalıp kalmadıgnı falan tecrubelerınızı paylasırmısınız :eek: pazar gırıcemm İNŞ. ıs olmadıgı ıcın ama gıtmeden once gıdeenlerı okumak ıstıorumm :1hug: ​

a.s.:enbuyukkk:​

2. 6 Şubat 2008
  3. huzursuz

huzursuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    suraya cevap yazabılcekk kımse yohk yanı kımse gırmedı olemıı :uhm: ilginçççç :1shok::1shok:

4. 6 Şubat 2008
  5. Sarxix Frezya

Sarxix Frezya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben girdim arkadaşım ama aradan 3 yıl geçti yani ben eski girenlerdenim 4 seans gittim. solarıum içine girmeden önce sürmen için güneş yağı gibi birşey veriyorlar teninin ışıklardan zarar görmemesi için ayrıca uazylı gözlüğü gibi birde gözlük veriyorlar bunlar çok önemli detaylar sana vermeseler bile mutlaka iste yoksa zararı daha fazla olur.Bana bunları verdikleri halde ben zarar gördüm çok fazla kaşıntı yaptı boynumun altı ve göğüslerimin oraları deli gibi kaşındı bende bir daha girmedim. Ama şimdi solarıumların değiştiğini ve çok daha iyi olduğunu duydum sana iyi sanşlar

6. 6 Şubat 2008
  7. Sarxix Frezya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sormak istedğin sana yardımcı olabileceğim başka sorun varsa elimden geldiğince cvp vermeye çalışırım

8. 6 Şubat 2008
  9. huzursuz

huzursuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım cokkk saolasınn Şeniz sımdı bı yerlerle gorustum dus seklınde olana salı gunu gırıcem Allahın ıznıyle ı gozukuo sımdılık bısı olmas ıns kar yanıgı dedı kadın o nedemek bılıomusunkıı :eek:

10. 6 Şubat 2008
  11. endeniz

endeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Huzursuz arkadaşım, ilk seansında çok düşük gir (minimum süre neyse o) cihazdan cihaza fark var, cildini nemlendir sık sık...

Ben çok beyaz tenliyim sadece yaza doğru bikaç seans giriyorum rengim buğdaya çevriliyor, onun dışında girmiyorum. 5 dk ile başlıyorum ben sora azar azar artırıyorum. Sen de öyle yap ne olur ne olmaz...

12. 6 Şubat 2008
  13. Sarxix Frezya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Rica ederim canım
    kar yanığı nedemek bilmiyorum ama kafadan atıcak olursam heralde soğukdan bir yüz yanığı olur onun renk tonu daha farklıdır.Belki bunlar da bronz tonlarını adlandırdılar benim zamanım da ben giderken yoktu böyle şeyler:))))

14. 7 Şubat 2008
  15. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Canim ben 3-4 haftada bir giriyorum solaryuma..
    Herkese göre derecesi degisir bunun, sen ilk defa girecegin icin hafif ayarda bir cihaza gir mutlaka..
    Koruyucu kremi sürmeyi unutma;solaryum da tipki günes gibi i$in sactigi icin tene zararli etkileri var..

Kar yaniginin ne oldugunu ben de tam olarak bilmiyorum; fakat sallayacak olursam,hani kayak yerlerinde kara vuran günes yüze vurur ve hafif bir bronzluk yapar ya, o olabilir tatlicadiarzu

16. 7 Şubat 2008
  17. huzursuz

huzursuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk 5 dk ıle baslıcam bende ıns tesekkur ederım yardımlarınız ıcın uyarılarınız ıcın gıren bırılerını duyunca daa da rahatladımm :teselli::teselli:

18. 7 Şubat 2008
  19. huzursuz

huzursuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    birrde fıkrınız varsa ben 4 gun oonce cıldıyecıdeydım sırtımdakı sıvılceler ıcın bana kremle bı tane antıbıyorık verdı sımdı onları kullanıorum gırınce buraya ters etkı yapmaz dımı yohksa gecmesınımı beklemelıyım:uhm::uhm:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.