solaryum hakkında

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve EU3 tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Arkadaşlar merhaba ,solaryum hakkında ne düşünüyorsunuz?Girenler gayet memnunlar.Ayrıca solaryum hakkında bende araştırma yaptım ama ,düzenli girenleriniz varsa birşeyler yazarlarsa çok sevinirim.Birde Ankarada olupda düzenli giden ve gittiği yerden çok memnun olan ,güvenilir bir yer varmı ,varsa yazarsanız sevinirim.Bildiğim kadarıyla güneş solaryumdan daha etkili kanser riski taşıyormuş,güneş koruyucusu sürmeden dışarı çıkmayın diyorlar.Doğru söylüyorlar.Girenler beni ve merak edenleri bilgilendirir mi acaba .Teşekkür ederim canlarım

2. 2 Temmuz 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    malesef solaryum kanser riskini fazlalaştırıyor.ben 2 yıl boyunca girdim.
    tamam güzel oluyor;ama cildimdeki benler bile fazlalaşmıştı.
    girmeyi bıraktıktan sonra onlar da yok oldu..
    şahsen ben önermiyorum..

4. 2 Temmuz 2008
  5. mavii80

mavii80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Beyaz tenli biri olarak ilk ben cvp yazayım :) Senelerdir korktuğum solaryuma geçen ay başladım boşuna korkutmuşlar beni.İlk iki girişinde kesinlikle koruyucu sür derim, sonra rengin kırılıyo zaten ve 8 dk ile başla benim gibi hassassa cildin.Her gün de girme tabi o zaman zararlarını görürsün.İstanbuldayım ben sun vitale gidiyorum Ankarada da vardır eminim kalitesi tartışılmaz bence.Çok uzun olmuş susayım :) kolay gelsin

6. 2 Temmuz 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Burdada var canım sun vital hatta birkaç kez tel.ettim.Birtürlü cesaret edip gidememiştim.Sen iyi diyorsan bir gideyim cihazlarına bakayım,girmek istiyorum.Tabi herşeyin bir kararı var.Kışın yazın ayrı ayrı girip rengini açmazsan zararlı olabileceği kesin.ama girmekde istiyorum.Saol canıma.s.

8. 2 Temmuz 2008
  9. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar solaryuma girenler az sanırım ,ankarada olup girenler varsa yazabilirmi?:)

10. 2 Temmuz 2008
  11. merfee

merfee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aralıklı olarak gidiorum çok sık deil esmer olduğum için en fazla 5 seansta istediğim sonuç alıorum
    zararlı etkileri eet var ama artık zararsız olan ne var ki güneşte çok zararlı kendine dikkat ettikten sora zararlarını en aza indirebilirsin....

12. 2 Temmuz 2008
  13. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    ben kışın ve ilkbaharda sürekli giriorum senelrdir haftada 1 ve 15 dakika, rengim oturuyo bazen 15günde 1 de olabilio ben kendimi çok ii hissediorum beyaz kalsam bi ton fondoten sürücem bence o daha zararlı yüz için böyle rengim güzel olunca makyaj bile yapmıorum çoğu zaman,bence de sun vital e gir yatarak daha rahat ama arada ayakta da girmek ii her taraf eşitlensin die,koruyucu ben artık kullanmıorum ama duştan sonra bol nemlendirici bence zararlarını azaltıodur

14. 2 Temmuz 2008
  15. Nida

Nida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar birsey merak ediyorum, Solaryum fiyatlari nasil Türkiye de. Ben yurtdisinda yasiyorum. Burada fiyatlar oldukca uygun. Selamlar.

16. 3 Temmuz 2008
  17. Yazzy

Yazzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Solaryum'a gireceksen eger, Koruyucu günes kremi mutlaka sür. Bazen bende giriyorum. Hiç makyaj falan gerek kalmiyor. güzel bir renk veriyor. ama çok abartmamak lazim en fazla ayda 4 kere yeter.

Ama günes kremi mutlaka kullanmalisi hem cildin rengi daha güzel oluyor krem kullanirsan ve daha etkili oluyor.

18. 8 Temmuz 2008
  19. Pamuk Sekeri

Pamuk Sekeri Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu sun vital istanbulun neresinde acaba?