Solaryum Tecrübesi Olanlarin Paylasim Alani

Konusu 'Güneş kremleri, bronzlaşma' forumundadır ve hgchtlaq tarafından 27 Kasım 2007 başlatılmıştır.

27 Kasım 2007
    Konu Sahibi : hgchtlaq
  1. hgchtlaq

hgchtlaq Guest

solariuma girmeye karar veriyorum ama annem sureklı caydırıo yasakkelime ben sıtelerden arastrdım bugun ama aranzda gıren varsa tecrubelı bırınden dınlemek daha ıı olur dıe dusundum bize yardım edebilirnmsinz :teselli: ​

2. 27 Kasım 2007
  3. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    solaryum tabiki faydalı bişey değil ben giriyordum ama artık bıraktım cildimi çok kötü yapmaya başladı leke leke görüntü verdi sanki çatlak görüntüsü gibi heleki yatarak hiç tafsiye etmem çünkü vücumdumdaki lekelerin tek nedeni yatarken terlemem ve bunun sonucu vücut lekeleri daha yeni yeni kendime geliyom vallah :KK43:

4. 27 Kasım 2007
  5. hgchtlaq

hgchtlaq Guest

ay gercektenmı ya kararsız kaldım sımdı bıde annemı dınlemeden ne zaman bısı yapsam kesın bısı olur sate bnı bulur ondanda korkuorum sırnaşık şeysırnaşık şey ayakta gırdınmı pekı onda bısı oluomydu fisfisfis​

6. 27 Kasım 2007
  7. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayakta biraz yoruyo ama yatmaktan daha iyi her tarafın aynı şekilde yanıyo girmeden öncede koruyucu krem filan kullan canım

8. 27 Kasım 2007
  9. hgchtlaq

hgchtlaq Guest

ya bende kapalı alan fobısı var satenn yatarak daada kotu olur hem bı kerede bısı olcagını sanmıorum bı kere gırım probblem olursa bır daa gırmem yorumun ıcın cok tesekkur edıorum bilinçli gitmek daa ii cunku (:-)

10. 27 Kasım 2007
  11. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zaten bikerede anlamazsınki hayatım kaliteli yer olmasına dikkat et bide muhakkak kliması olsun

12. 27 Kasım 2007
  13. hgchtlaq

hgchtlaq Guest

bilindik bi kaç yer bursada zaten onların arsında bı karar verıcem gıdıcem sonrada ıns cok buyuk takıntı bu beyzlık bende kendımı ii hisstmm için bu şart

14. 27 Mayıs 2008
  15. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Korkulcak cekinilcek bişey yok... ben ayakta giriyorum ... ve inanilmaz faydalarini gördüm .. herşeyden önce sırtımdaki sivilcelerden kurtuldum ..çünkü cildim cok yağlıydı .. cildi kuruttugu icin sivilcelerim bitti... kapkara bi kız oldum :)) cok memnunum .. rengimde cok guzel oldu .. kuru ciltler solaryuma girdikten sonra muhakkak bol bol ciltlerini nemlendirsinler.. ama bi kere girdikten sonra bi daha vazgecemiceksin:)

16. 27 Mayıs 2008
  17. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar kaçar dk.dan girdiniz? kaç seans hafif bi bronzluk için yeterli olur?

18. 27 Mayıs 2008
  19. gulayb

gulayb yeni yıl, yeni hedefler Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Açık tenliyseniz 10 dakikadan başlamak lazım. Hatta pek çok makinanın 5 kademeli filan ayarı var, ben girerken birkaç seans 10 dak. ve en düşük ayardan başlatıyorum. Bu şekilde ilk gün çok kızarmıyorum ve tabii cilde daha az zarar veriyor, daha uzun süreli oluyor. Kaç seans gerektiği cilt tipinize bağlı ama ortalama 4-5 seans yeterli. Bu arada sakın çıplak gözle bakmayın, mutlaka verilen özel gözlüğü kullanın.