Solotica Hidrosummer Branca mı? Azul Mu?

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve puff tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

7 Ekim 2010
    Konu Sahibi : puff
  1. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar Soloticanin hidrosummer lenslerinden branca mi azul mu sizce.. Gözlerim cok koyu kahve.. Aslında nerdeyse siyah.. ve hic bi lens rengini acmayi basaramadi.. theatrical lenslere kaldı işim :) yakın bi zamanda quartzo aldim ama nerdeyse gözümde koyu gri durdu.. flashli cekimlerde belli oluyo ama ben fotograf icin almiyorum sonucta lensi.. normal zamanda göz rengimi cok belirgin acicak bi lens istiyorum.. vetmandan hidrosummer siparisi vericem.. saolsun cnm benim cok ilgilendi :) sadece renk konusunda kararsizim.. azul mu brancamı? vetmanin gözünde duruşunu cok begendim azulun.. ama bende o derece acik durmicağina o kadar inandirdim ki kendimi :) eminim lacivert durucak.. o yuzdende icimden branca geciyo.. beyaz renk olarak geciyo ama icinde maviliği var.. sanki buz mavisi gibi.. videosunu izledim.. cok kötü görünmüyo ama bilemiyorum.. azul bende koyu kalicak sanirim..

branca

branca

azul (işte boyle koyu durmasindan korkuyorum ki bende daha koyu durucak eminim..)

azul

Son düzenleme: 7 Ekim 2010
  2. 7 Ekim 2010
  3. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Bu lensler diğer lensler gibi ince değil, daha kalın- theatral lensler olduğu için- bunun bilincindemisin?

4. 7 Ekim 2010
  5. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    evet cnm biliyorum.. zaten herzaman kullanamicam bunu.. normal zamanda quartzolara devam.. bunu daha iddiali zamanlarda kullanmak istiyorum :)

6. 7 Ekim 2010
  7. SacDuzlestirici

SacDuzlestirici Sabahın İlk Işıkları..... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bundan bıkac ay once ılk cıktıgında aynı ıkılemde bende kalmıştımhatta azulun gelmesını delı gbı beklıyordum ..ama oıkılemden bır turlu cıkamadım cunku benımde gozlerım sıyah..ne yapısından ne durusundan emın olamadım kullanan bırınden yorum veya resımde gormedıgım ıcın bırsey dıyemedım vetmanda guzel durmusdu ama ıcıme sınmedı..branca buzul mavısı gbı sanırım..azul vıolete yakn bı mavi...rahatsız ve yapayda olsa yakından gozumu en ıyı açan boush lomb green ocean...ımkanım olsa natural touch baby blue alırdım o super bırsey paran varsa onu al derım

8. 7 Ekim 2010
  9. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    natural touch baby blue'nun üzerindeki o dokuyu begenmiyorum niyeyse ısınamadım ona hic..

10. 7 Ekim 2010
  11. tuxgxba0210

tuxgxba0210 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bana dokusu biraz kalınmış izlenimi verdi bunların nedense ..
    eğer kalın ve yapay durmayacağına emin oluyorsan ok al ama eğer gözüne naylon yapıştırmış gibi durursa gün ışığında sonra kullanamayabilirsin ..
    quartzo nasıl olurda açmaz anlamadım cnm ya =(
    ya bende de o problem var ama topazio baya açtı gözlerimi ..
    istersen topazio veya sophistic blue dene bir yerde cnm ..

12. 7 Ekim 2010
  13. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    yok cnm ya yine husran olucak biliyorum.. topazioda bende lacivert durur :))) quartzoyu görsen inanamazsin.. renk degistirmekten ziyade gözlerim aglamis gibi duruyo :))

Son düzenleme: 7 Ekim 2010
  14. 7 Ekim 2010
  15. brchngcr

brchngcr Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Sen yeni seri quartzo aldın onlar beni de açmamıştı. O serinin hatası ama tüm soloticalar aynı değil tabi . Sen bunları beğendiysen yinede azul derim. Koyu da durmaz kesinlikle. Bianca biraz daha ürkünç.

16. 7 Ekim 2010
  17. lfbrls

lfbrls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bianca biraz göz yorucu geldi bana... Ben de azul diyorummm...

18. 8 Ekim 2010
  19. Akitra

Akitra kelebekk εїз Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ben azul diyorumm CADIARZU