Son 6 gün beklemek çok zorrr......

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve elçinzeynep tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : elçinzeynep
  1. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

KISSSLAAARRRR son 6 gunum kaldı adte olmama ama ınsallah olmam ya a.s.ama ıcımde hep bı korku var bu ayda lmadı adet olakmısım gıbı:1no2:allahım ınsallah dualarımızı kabul eder herseyden umıtlenır olduk kasıklarım hala agrıyo ama goguslerımde sısılık yok ucları acıyo sadce bıde bı akrabam ruyasında benı gormus ona karnımı gosterıyomusum ondan bıle umıtlenıyorum yavvvvv:asigim:

2. 17 Temmuz 2008
  3. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Hayirlisi neyse o olsun canim inş. Herşey istediğin gibi olur öteki yazilarini okumadim ama sanirim hamiş olmak istiyorsun anlayabiliyorum seni inş. Adet olmazsin ve şuanda 2 can taşiyorsundur

4. 17 Temmuz 2008
  5. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim bende ayni heyeceni yaşiyorum seninle
    benimde cmt günü adet olmam lazim inş olmam da bebişim gelir

6. 17 Temmuz 2008
  7. NAZ__24

NAZ__24 Semih ve Duru*nun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.017
    Ödül Puanları:
    188
    Ay hadi inşallah yumuk yumuk bi bebiş gelir size :dance:darısı bütün isteyenlerin başına amin....

8. 17 Temmuz 2008
  9. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

sagolun kızlar ınsallah ıyı dıleklerınızı rabbım duyar ve kabul eder .inşallalar yuce rabbım o guzel duyguyu hepımıze ısteyen herkeze tattırır . hep brlkte dua edelım allah hepımızın gonlune gore versın ınsallah hayırlısıyla saglıklı bebısler nasıp etsın bızlere

10. 17 Temmuz 2008
  11. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    benide halam rüyasinda görmüştü hamileymişim ve 1 ay sonra hamile kaldim benimde rüyalarima giiriyodu hep zaten.meme uçlarinin acimasida iyiye işaret benimde adet tarihime 1 hafta kala meme uçlarim parça parça olmuştu resmen ve aciyodu. Adette olmadim zaten

12. 17 Temmuz 2008
  13. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

canım inşallah olmazsın tum dularım senınle inşallah senden bebiş haberi alırız varmı bı belırtı fılan ıyı haberlerını beklıyorum mutlaka yaz degılsende yaz umudunu kaybetme allah buyuk hayırlı oldugu gun ve saatte versın ınsallaha.s.

14. 17 Temmuz 2008
  15. EU3

EU3 Guest

Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin allah gönlüne göre versin inşallah canım .Benimde adete 3 gün kaldı bekliyorum bakalım [​IMG]

16. 17 Temmuz 2008
  17. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Elçinzeynep belirtiler var ama bilmiyorum korkuyorum açikçaci genital bölgede renk değişikliği-göğüslerde şişlik-karnimda aşiri şişlik + görenler yüzün değişmiş sende bi değişiklikler var diyo
    anlamadim yani

18. 17 Temmuz 2008
  19. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Adet günüm eğer geçerse hemen test yapayim mi yoksa bekleyeyim mi