son adet tarihime göre 20+4 günlüğüm ama ultrasonda 22 haftalık

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve ertesigxuxn tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ertesigxuxn
  1. ertesigxuxn

ertesigxuxn doğa'nın annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sizce üstüne adet görmüş olabilirmiyim sağlık ocağında aşılarım felan son adet tarihime göre yapılıcak bir problem çıkarmı sizce?sağlıkocağındaki hemşireye söyledim bebek fazla gelişmiştir dedi kafam karıştı 2 hafta önce kontrole gittiğimde bebek 298 gramdı neyapmalıyım:CüvCüv:

2. 26 Eylül 2008
  3. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    bu konuda doktorun ne söyledi, önemli olan o, bebek sağlıklı olduktan sonra, 2 hafta ileride görünmesi problem değil sanırım, bir de tavsiyem başka bir doktora daha görün, benim de bebek son adet tarihime göre 1 hafta önde, ama doktorum sağlıklı olduğunu, herşeyin normal gittiğini söyledi, ben eşim ve benim boyumuzun uzun oluşundan ve ikimizinde gelişken yapısı olduğundan, kafaya takmıyorum, o yüzden benim bebekte gelişkin olacak elbet,,

4. 26 Eylül 2008
  5. ertesigxuxn

ertesigxuxn doğa'nın annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım cevabın için doktor kistler hariç herşey yolunda dedi demek olabiliyormuş böyle şeyler :)sağlıkocağında aşıları erken yada geç yapmasınlar diye tereddüt ettim bi an sağol canım:)

6. 26 Eylül 2008
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım merak etme hayatım benimde 5 gün önden gidiyor.bugün daha dr gittim ve zararı varmı dedim önden gitmesini hiçbir zararı yok dedi.herşey normalse bu kafaya takılcak birşey değiş dedi.tamammıı annesi bu hemen hemen her hamilede oluyor.o yüzden stres yapmakii bebeğinde sende rahat olun canım :)

8. 27 Eylül 2008
  9. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet cnm sakın üzülme bende geçen gittim dr bizimki de önden gidiyordu ama ben hep son adetime göre hesaplıyorum yani şuan 20+1 im ama dr göre 20+4

10. 27 Eylül 2008
  11. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğluş da 10 gün önde gidiyor...endişelenecek birşey yok...yalnız sürekli bu şekilde giderse doğum tarihin beklenenden önce olabilir dedi doktor..gerçi sezaryen olacağı benim zaten beklenenden önce alınacak...sıkıntılı bir durum yok yani...panik yapma...

12. 28 Eylül 2008
  13. DilekYazar

DilekYazar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence bunu kafana takma benimde 3 önden gidiyor. Demekki bebeğinin gelişimi hızlın, ne kadar güzel bence:)