son bi haftam kaldı!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ecem009 tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ecem009
  1. ecem009

ecem009 HER AN İÇİMDESİN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar öncelikle bu konu içn fikirlerinize çok ihtiyacım var yardımcı olanlar için şimdiden çok teşekkürler:))))

ben okuduğum iki yıllık bir şehirde bir ilişki yaşadım her şey çok güzeldi çokta i gidiyordu.tabi benim ilk çıktığım olduğu için biraz çekimser kalıyordum her konuda.erkek arkadaşımla ayrıldık bi kere daha sonra tekrar barıştık erkek arkadaşımında biraz da aile sorunları vardı beni içine sokup canımın sıkılmasını istemediği daha sonraki barışmamızda hiç bir şey eskisi gibi değildi bunun az çok farkına varıyordum ama sabrediyordum en sonunda beni sevemediğini söyledi çok denediğini söyledi bide erkek arkadaşımın daha önceki yaşadığı uzun bir ilişkinin ardından kimseye güvenemediğini söylüyordu ama benim le öyle değildi benimle ciddi düşüdüğüne eminim bu yüzden de bana farklı amaçta bir yaklaşımıda olmadı ama ayrıldık tabi ben buraya gelmezden öncede tekrar buluştuk sürekli aynı arkadaş ortamındaydık bu görüşmeler 1-2 haftaya yakın sürdü orda bana yaklaşımları iii bi soğukluk yoktu şarkı söylerken beni izlediğini hissedebiliyordum arada birde göz göze geliyorduk çok duygusal bakıyordu görüşmelerimiz çok keyifliydi güldük eylendik fotoğraflar çekilmiştik:KK43:
    ama ben daha sonra memleketime gelmemle bi kaç aramadan sonra görüşmelerimiz kesil di yakın bir arkadaşıma benimle görüşmek istemediğini benim umutlandığımı söylemiş:KK43:
    ben şimdi onun memleketine okul için gideceğim dolyısıyla onuda mutlaka dışarı çıktığımda göreceğim:)(
    arkadaşlar size sorum ona karşı nasıl davranmalıyım?
    kendim için neler yapmalıyım?
    onu son kez görecem :KK43:

2. 15 Eylül 2010
  3. lay_lay_lom

lay_lay_lom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Seni sevmedigini soylemis, ne yapabilirsinki canim ?
    Sende onu takmayacaksin , kendi hayatina bakacaksin... Ona ihtiyacin olmadigini, guclu bi kiz oldugunu gostereceksin ona..

4. 15 Eylül 2010
  5. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Eskisi gibi olma sende soğuk davran mesafe koy aranıza oda sana karşı soğuksa üsteleme birşeyleri bırak gitsin derslerine ver kendini okulunu bitir önemli olan bu sevgiler

6. 15 Eylül 2010
  7. ecem009

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    niye sonradan böyle yaptığına bir türlü anlam veremiyorum beni faceden takip ettiğinede eminim?bu en sonki görüştük dediğimde bana askerliğimi yapmış olsaydım seni istetirdim demiş ti benim canımı yakanda bu kadar ciddi düşünürken neden bu konuma geldik.bana sürekli kimseye güvenemediğini söylüyordu canım çok yanıyor:KK43:((bütn olanlara rağmen onu seviyorum

8. 15 Eylül 2010
  9. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Uzun ilişki sonrası erkekler ne yazık ki böyle dengesiz oluyorlar :kızgın:
    İstetirdim eşim yapardım hikaye daha sevgilisi bile yapmıyoda eşi mi yapacak
    İşleri güçleri umut vermek!!!
    Canını yakmak istiyorsan görmemezlikten gel sengözlerimebaksanab

10. 15 Eylül 2010
  11. ecem009

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    offf yaa aslında onun çok çapkın olduğunu ve onunla yalnız kalmamı dikkat etmem gerektiğini söylerlerdi ama biz bi çok kere yalnız kaldık ama beni öpmek ten ileri gitmedi bana sürekli ciddi düşündüğünü söylerdi ve çok ta sagılıydı bana karşı hiç kavga bile etmemiştik bu yüzden çok değerli benim için oraya gittiğimde yine kötü olacam benim korkum eğerki konuşursa benle ona karşı heyecanımı ona belli etmeyi korkuyorumm vee yardımmmmmmmmm!!
    fikirlerinize çok ihtiyacım var

12. 15 Eylül 2010
  13. ecem009

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yokmuuuuuuu son 5 güneyvahedigeldismile
    lütfenn yardımmmmmmmmmmafoldumben

14. 15 Eylül 2010
  15. HYT

HYT Yeni bir hayat... Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Uyuz tiplerden biri daha
    memlekette ne kadar da fasülyeden erkekler çokmuş
    okadar zaman çık sonrada sevemiyorum de
    az aklın varsa yok onu son kez görecem yok şu yok bu diye düşünmez
    üstüne bi çizik atarsın

16. 16 Eylül 2010
  17. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    Hiiiç taviz verme tatlım.
    O bence hem seni kaybetmek istemiyor, onu sev istiyor, hem de sevgili olmak istemiyor.
    eğer bişeyler olmasını istiyorsan onun adım atmasını bekle.
    Zaten o istemedikten sonra sen ne yaparsan yap olmaz...

18. 16 Eylül 2010
  19. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    ya canım benim kendini umutlandırıp durma tipik erkek sıvışması yapmış işte bi erkeğin tüm ayrılık bahanelerini sıralamış bazıları şunlar
    ailevi sorunlarım var
    ben seni haketmiyorum sen daha iyilerine layıksın
    sorun sende değil bende
    kimseye güvenemiyorum
    çok denedim ama sevemedim
    onu çok sevmiştim hala unutamadım bu sana haksızlık olur(eski sevgilisini)
    bide teselli sözleri vardır canım :
    eyer bigün evlenirsem okişinin senin gibi birisi olmasını isterdim

nasıl tanıdık geldimi canım bence o hala eski kız arkadaşını unutamadı buyüzden seni sevemedi istemiştir ama başaramamıştır belkide zamanlaman yalnıştı kendinde söyledin tecrübesizmişsin unutturamamışsın eskiyi, kendine aşık edememişsin işte nedense ilk aşklar hep karşılıksız kalır
    kısacası eyer karşılaşırsanız sadece selam ver geç o bişey derse konuşursun ama takmıyormuşsun gibi yap onu sevdiğini hissetmesin