Son bir kez denemek?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve evliveyorgun tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : evliveyorgun
  1. evliveyorgun

evliveyorgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Aslında nerden başlamalı nasıl anlatmalı bilmiyorum.

Evliliğimiz 17. ayında ve biz yine kavga ettik. Ama bu sefer daha çok acıttı canımı ki barışasım gelmedi, bu defa uğraşmadım barışmak için. Kavga büyüdü. Son nokta...

Ayrılalım dedik ikimizde, araya girip barıştırdılar. Ama sankı daha bir kırık kalbim.

Ayrılmak çözümdür belki diyen adamın ağzından" denerim "çıktı. "Bir kez daha denerim." Ama demedi "ben onu sevdiğimden denerim".

Ben sevdiğimden oysa denemiş olmak için "SON BİR KEZ DENEYECEĞİZ".

Kalbim kırık, canım yanıyor yüzüne bakınca. Nasıl bu hale geldik düşünmeden edemiyorum.

Son bir kez denemek... Ayrılmadan önce son çıkış olur mu? bilmiyorumkismile

2. 25 Ekim 2010
  3. esmer226

esmer226 Berika'M hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    1.159
    Ödül Puanları:
    163
    erkekler bazen bizim tam olarak duymak istediğimizi demezler cnm..onalr daha yüzeysel bakarlar olaya..duygusal olan biziz ve bunu açığa vuranda.. bence sen fazla ilgilisin ona karşı oda bundan gerçeği göemeyecek durumda..son birkez daha deneyin umarım olumlu olur. ama bu süre zarfında ona fazla yogun oldugunu gösterme derim..bol şans..

4. 25 Ekim 2010
  5. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    canım ya üzüldüm inşallah bir an önce düzelir aranız hakkınızda hayrılısı ne ise o olsun

6. 25 Ekim 2010
  7. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    Malesef erkekler biz kadınlar gibi değildir bazen kasıtlı canınızı yakmak için bazen anlatmak istedigi seyi söylerken doğru cümleleri bulamazlar
    madem tekrar deneyeceksiniz iki tarafta caba sarfetmeniz lazım inşallah sorunlarınızı en kısa zamanda çözersiniz

8. 25 Ekim 2010
  9. NAZ20

NAZ20 AŞK BİZE ÇOK YAKIŞTI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Cok üzgünüm adınıza, ne hissettiğinizi empati kurarark az cok anlayabiliyorum..
    Umarım eşinizin deyimi ile son bir defa denemek işe yarar ve cok mutlu olursunuz..
    Kırık kalbinizi de bir şekilde onarmayı basarması dileği ile. SEVGİLER.

10. 25 Ekim 2010
  11. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ipler bir kez kopunca geriye dönüş sabır istiyor tabiki.bazen düşünüyorum evliliklerde denemek şans vermek derken kişi kendini yıpratıyor olmayacak birşeye ömrünümü harcıyor diyorum.bazende sevgi emek ister emek verilmeli sabretmeli ve yıkmak kolay ama ilişkiye şans vermek hayatı daha anlamlı ve daha dirençli yaşamaktır diyorum.

bu sıkıntınız okadar zamana mekana kişilere ve yaşananlara göre değişkendir ki.bazen bir dakika bile durmamak bazen tutup bırakmamak gerekir.ama o bazen ne zamandır kesin reçetesi varmıdır bilemiyorum.bence sormayın bunu.kafanızı bizlerin kendi yaşadıklarımızadan, hayat görüşlerimizden yola çıkarak verdiğimiz cevaplarla bulanıklaştırmayın.çünkü çok çok hassas bir noktada duruyorsunuz.ve sizi yanıltacak her cevap sizi gerçekten biraz daha uzaklaştıracak.iyi düşünün ufkunuzu geniş tutun

12. 25 Ekim 2010
  13. evliveyorgun

evliveyorgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hepinize teşekkürler, özellikle mirka size...

Ve haklısınız. Bazen yazılan yorumlar öle kırıcı öle yodan çıkarıcı oluyor ki. Bende okuyup keşke bu kadar sert yazmasa imiş dediğim oluyor. Yada benım yazılarım içinde bunu diyen vardır mutlaka.

İş ki; kafanızın içinde dönüp duran sorulara, gözünüzün kenarında akmak için bekleyen yaşa söz geçirmek.

Benim aklım bana yetmez oldu. Çıkar yol bulmak için en ufak yardıma açığım...

14. 25 Ekim 2010
  15. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ozaman naçizane fikirlerim.

bundan sonra son derece dikkatli olun.evet içinizde taşımayın üzüntülerinizi hayal kırıklıklarınızı, yeni çevre yeni hobiler yeni uğraşlarla atmaya çalışın ama eşinizin ve kendinizin tepkilerine karşı daha dikkatli olun.neye nasıl tepki veriyorsunuz gidişat sizi daha bir mutlu mu ediyor yoksa çıkmazdan kurtulamıyormusunuz.sık sık kendinize sorun bunu.ve ben diyin hep ben, mutlumuyum ben hayatımın böyle devam etmesini mi istiyorum yoksa hayat akıp geçerken kendimi rölantiye alarak kayıpmı ediyorum.gençliğim hayallerim akıp gidiyormu.işte bunlara dikkat edin.eğerki istemediğiniz mutlu olmadığınız bir hayatı sırf başka türlü olmayacağı hissine kapıldığınızdan sürdürürseniz yıllar sonra pişmanlıklar içinde başa dönersiniz. ve hayat kısa bir sorunu çıkmaz olarak kabul edemeyeceğimiz kadar kısa.her sorun aslında çözümüyle vardır moralinizi hep canlı tutun

16. 25 Ekim 2010
  17. kelebe_k

kelebe_k Kafa Nereye Ben Oraya :) Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    153
    canım çok duygusal olduğunu yazdıklarından anlıyorum..her evlilikte sorun olabilir...
    birbirinizi ne kadar çok sevsenizde yaşanılanlar yada istemeden söylenilen şeyler bu noktaya kadar getirebilir bazı evlilikleri...

ben ikinizinde birbirinizi çok sevdiğinize inanıyorum...eğer sevgi olmasaydı arkanıza bakmadan çekip gitmek evliliği bitirmek hiçte zor olmazdı...çoluk çocuk yokki hadi hatırları için bir kez daha deneyin..sevginiz olmasa bağlayan bişey yok sizi...

bence birbirinizin yaralarını sarmaya başlayın..ne sen kendini hep haklı gör ne de o...
    fazla taviz vermeden ayarı kaçırmadan iyi davranmaya başla karşılığı çok kısa zamanda gelecektir eminim...

hem evliliğin ilk yıllarında oluyor böyle şeyler...fazla büyütmeden aradaki boşluğu kapatın...
    umarım düzelirsiniz birtanem...

18. 25 Ekim 2010
  19. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    her çift kavga eder ama hemen ayrılalım olmaz ki. denerken kavga etmemeye birbirinizi kırmamaya çalışın. o seni kırdıda sen kırmadın mı oda kırılmış demekki. ben eşimi ailesi yüzünden çıkan kavgalarımızda hep kırmışımdır ama sonradan dönüp özür dilemesinide bilmişimdir. eşim asla özür dilemez ama ben zorla özür dilemesini sağlarım.