Son çare ve son konumm:( ne yapmalıyım lutfen yardımcı olun..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve frumoas tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : frumoas
  1. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Askerde olan sevgılımle ılgılı bır konu acmıstım.. Ilgisiz bir nasılsın felan diye sormuyor diyee.. okumayanlar der belki askerdee anlayışlı olsana nasıll her zaman sorsun dıye ama olay farklı.. O her türlü mesaj çekebilen biri.. en son ayrılma kararı almıştım ama sabah mesaj gördüm şunu bil seni çok seviyorum yoğunluktan dolayı yazamadım felan filan şimdi ben sana soruyorum devam mı tamam mı diye pazartesıye kadar surecek dedi beraber atlatalım dedi devam ettim seviyorum çünkü.. Ama hiçbir şey değişmedi.. kaç kere arıyorum kaç mesaj cekiyorum sanki birşey yazmadım gibi sabay günaydın diyo sadece. Dün konuştuk zar zor yakaladım.. Söyledim içimdekileri zorla kımseyi tutmam hayatımda dedim o da zaten zorla bişi yaptıramazsın bana dedi ben de ya vardır ya yoktur dedi.. dün bitti bu yoğunluk dedi ben yine herşeyin eskisi gibi güzel geçicegini dusunurken olmadı.. Arkadası arkadasımdan hoslanmıstı telefon numarasını vermıs sevgılım aksam onlar konustu cocuk er ama konusuyo benimki çavuş komutan biliyo telefon kullandığını bir ıyı geceler demeden uyumuş.. dun aksam 8.30da en son konustuk bu saate kadar ne ben yazdım ne o hatta ben mesaj cekerım dayanamam diye arkadaşımda şu an telefonum.. Böyle bi durumdayım şu an ben ceksem cevap verirdi ama o zaten hiç çekmiyo napıyım kızlar son care ne yapmalıyım bitmeli mi sizce cunku hersey sozlerde bıtmıyo göstermesi lazım..

2. 18 Ağustos 2010
  3. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    demek bir günaydın demek baya vakit alıyormuştu haberimiz yokmuş:umursamaz:arkadaşım eğer isterse sana bırak günaydın demeyi neler neler yazar o mesajda demekki yeterince sevmiyor o yüzden daha fazla kendinizi üzmeyin ve verin yolu uğraşmayın bu kadar nikahlı kocan değilya :umursamaz:

4. 18 Ağustos 2010
  5. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızmakta sonuna kadar haklısın ne demek yaa sevıosan göstericeksn kardeşim
    yoksa çıkmıcaksın niye oyalıosunki yani bence gerekeni yap daha dorusu kendini geri çek bi
    bakalım geri döncekmi

6. 19 Ağustos 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu kadar kafaya takıyorsan bitir

ne kendini ne onu yorma :kahve:

8. 19 Ağustos 2010
  9. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Seni çok iyi anlıyorum...
    İnan bana istese her şekilde yazabilir...
    İlgisini yada sevgisi kaybetmiş yoğunluk bahane..
    Ancak bitirmeyede gönlü el vermiyor çünkü özellikle askerde yanlız kalmak istemiyor.
    Bu kadar üzülüceğini en doğrusu bitmesi...

10. 19 Ağustos 2010
  11. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.924
    Ödül Puanları:
    188
    Değer vermeyene değer vermeyeceksin. Değişmiiyorlar elalemin sevgilisi gece gündüz ararken sen öle bakakalırsın.

12. 19 Ağustos 2010
  13. Halide

Halide Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Yaa öyle hemen bitirme biraz dene.. Şuan dolduğu gibi.. Aramadığın zaman ne yapıyor? Sana dönüyor mu? 1 gün boyunca görüşmeseniz sonra sen arayınca sesi nasıl düşünceleri nasıl? Hemen aramadın filan diye dırdıra girme sessizliğinle onu cezalandır! Mesela arada sırada sende tlf açma.. ona o duyguyu yaşat. Baktın hala düzelmiyor o zaman bitir.. Bir sevgiyi bitirmek o kadar kolay değil çünkü..

14. 19 Ağustos 2010
  15. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Aynen kaybetti ona sorduğumda değişmedim diyor ama değişti bunu hissediyorum.. Çünkü insan davranışlarından belli eder kendini.. İsteyen her türlü yazar. Zaten dün bütün gün aramadı bugün aradım sonra telefonu kapandı.. Ben de ayrılık mesajı cektim ona. O da bana soyledıklerının hiçbirini yapmadım yazmış. Yani onun istediği oldu kızlar saçmalamaya başladı. Ama biliyorum bi gün umursamadığı sevgimi çok arayacak.

16. 19 Ağustos 2010
  17. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Aramadım dün tüm gün aramadı. Bu birden fazla oldu dırdır etme değil. Ben onu aramıyım o zaten aramıyo sessizliğimle ceza vereyim felan yok canım o cezadan felan anlamaz. Uzatmaya gerek yok böyle şeylerle yazmak konuşmak ısteyen böyle şeyler yapmama fırsat vermeden yazardı.

18. 19 Ağustos 2010
  19. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    O ayrılmak istemiyorsa sen de ayrılma ama onun davrandığı gibi davran. Biraz kendinden yoksun bırak, şuan yaptığın gibi. Hemen ayrılma, sonra pişman olursun, çünkü seviyorsun öyle hemen ayrılmak olmaz.Fazla üstüne düşme, bu durumdan rahatsızlığını dile getir, üzüldüğünü söyle, seni anlayabilmesini sağlamaya çalış.Biraz sabret.