Son çırpınışım

Konusu 'Aşk Mektupları' forumundadır ve nuur tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

27 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nuur
  1. nuur

nuur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CANIM SEVGİLİM
    bu yazıyı ne zaman okursun bilemiyorum ama artık elimde kalan tek yolu deniyorum.aşkım için belkide herşey bir sınavdır.bizim için ve inşallah biz bu sınavdan kazanmış olarak çıkarız belki sana herşey çok yolunda gibi gözüksede uzaktan bakıldıgında hiçte öyle gözükmüyo herşey yavaş yavaş elimizden gidiyor ben artık benim kalbimde olan kişiyi göremiyorum karşımda

Hep herşey ilk gün gibi olsun istedim evli bile olsam birbirini seven iki genç gibi olalım dı tek hayalim hala öyle çiftleri görünce dönüp birdaha bakıyorum içimde bi acı oluyor biz birdaha öyle olamayacagız.çok denedim öyle olmayı çok kırıldım üzüldüm ama olmadı herşey sadece o ilk günlerin büyüsünde kalmış.ne sen artık o insansın nede o günler bidaha gelecek ben artık bu ümitle yaşamak istemedim düşündüm çokmu bişey istiyorum diye ama ben hakkım olanı istiyodum eger aşk evliligi yapmak isteyn bi insanda bunları yapmalıydı.sabrettim bekledim ama olmadı hiç bişey seni degiştirmeye yetmedi eger gerçekten böyle bir insan olarak kendini bana tanıtsaydın senden böyle bişey talep etmeye hakkım olmazdı.ama artık hakkım olanıda istemiyorum senden beklemiyorumda sadece birbirimizi seven iki insanız bütün duygularımı körledim içimde herşeyi zamana bıraktım belki bana kızıyosun ama herkesin bir gururu var ben senden kaç kere sevgi dilendim yalvardım ama olmadı hiç birşey sonuç vermedi

Duygularım ne durumda su an inan bilmiyorum biraz umursamaz olmak istiyorum belki daha az üzülürüm.bazen kader diyorum herşey az önce seninle konuştum ne kadar boş oldugumuzu anladım kendimi senin gözünde degersiz görüyorum.senin hayatında kendime yer bulamıyorum.herşeyden geçtim ben artık ne bana sevgini göster ne canım cicim de ne süpriz yap artık ben bunları rafa kaldırdım yaşadım ve bitti.sadece insan olarak saygı istiyorum bu saatten sonra başka hiç bişey istemiyorum son zamanlarda bunuda kaybediyoruz eger bu biterse bizde biteriz

Sende bişeylerin bittigini görmek bendede bitirdi.artık kendimi tek birşeye odaklandım busadece benim sevdigim insan bazen yataga yatınca sen geliyosun aklıma hemen yok nur düşünme kendini üzmekten başka hiç bişey yapmıyosun sadece olmamış duaya amin diyosun zamana bırak diyorum herşeyin ilacı zaman artık ne olur bana kızma yanlış anlama dugularımı sana birtürlü anlatamıyorum hep beni yanlış anlıyosun ama söylemem gerek bunları bilmen lazım belki benim için bişey yapmazsın ama kendin için iki birlikte geçirdigimiz yıl için bunları bikere daha düşünürsün ben bi bayanım sen hangi yol dersen ben o yoldan gelirim herşey senin elinde

Tamam beni seviyosun ama eskisi kadar deil yada kullandıgın telefonlar gibi skıldın benden yada bi bagımlılık sadece yoksa insan sevdiginin saçının teline zarar gelsin istemez ama bana zararı sen veriyosun seven insan bunu yapmaz sen belki beni sevmeye erken başladın ama erken pes ettin istedigimiz kadar deneyelim ama olmayacak ben herşeyden vazgeçtim senden hiç bişey beklemiyorum ama insan gibi davranılmayı hak ediyorum bunu bile yapamıyosun bana sebepsiz yerlere bana kızıp bagırıyosun ben bunları hak etmiyorum

herşeyi otur düşün bizim için iki dakikanı ayır sevgisiz olmaz yürümez tıkanır kalbinde düşün herşeyi eger ordaysam hala benim sevgim hiç bişeye benzemez kolay kolay atacagım bişey olsa hiç düşünmezdim ama olmuyo oraya mahkum olmussun sen böyle devam edersek ben gördügüm mutlu çiftlere bakar geçerim içimden saglık olsun derim keşke herşey saglık olsun diyip kestirip atılsa ama saglık olsun BİRTANEM[/COLOR][/COLOR]

2. 10 Nisan 2010
  3. mehtapguzeli

mehtapguzeli Duygusal Peri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gercekten cok içten yazılmıs ...

4. 25 Mayıs 2010
  5. cracks1

cracks1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bu sitedee aynı duyguları paylaşan ne cok insan varmışş sanki ben yazmışım gibi okuyorum.. ne bi eksik ne bi fazla.. nasıl bunları görüp hala böyle vurdumduymaz olabiliyorlar.. böylesine severken.. nsıl yok edebiliyorlar böyle sevenleri.. hiç anlamıyorum hiçte anlıyamıcam sanırm..