Son günlerde çok üzülüyorum:(:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ortmenbebe tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ortmenbebe
  1. ortmenbebe

ortmenbebe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bacılar son gunlerde cok uzuluorm yaa:KK43:sevgılımle cok tartısır olduk son gunlerde:KK43:ılıskıye basladıımızdan 5ay sora askere gıttı ve bu sure ıcerısınde hıc tartısmamız olmadı..sora her ızıne geldıın de tartısmalarımız oldu ve cok sık olduu..askerdeyken hıc bır sorun yasamıors ama ızıne geldıın de her gun hatta gunde bır kac kez tartısıors..askımda,cevremde kı herkesde cok sorun cıkarttımı ve herseyı fazlaca abarttımı soyluor:KK43:ızınlerını kullanmıstı son 5gun ızını kalmıstı onu da benm doum gunumde kullandı ve bana surprız yaptı:KK43:sureklı benmle olmasını ıstıorm benmle vakıt gecırmesını ıstıorm:KK43:baskaları ıle gorustuunde benmle ılgılenmıorsn dıorm oda hemen ben senın ıcın geldım dıor ve baslıors tartısmaya..ama o yokken saten ben hep yanlızım..geldıın de bır kac gun mutlu olmak ıstıorm:KK43:(ama tartısarak vakıt gecırıors..ben askımı cok sevıorm:KK43:onu da kendımı de uzmek ıstemıorm hıc:KK43:sızce ne yapmalıım bana yardımcı olunn lutfen:KK43:(

2. 26 Mayıs 2009
  3. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence sorun sende tatlım sadece hayatında sen yoksunki arkadaşları ailesi çervresi olacak biraz serbest bırak aksi halde ilişkin çok yara alır sakin ol tartışma yaratma bak hem askerdeymiş orda dahada bunalır en şimdi sana ihtşyacı var

4. 26 Mayıs 2009
  5. ortmenbebe

ortmenbebe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evett bunu dusunuorm her zaman aılesı var arkadas cevresı var..onlarla gorusebılır tabı kı dıorm ama yıne de kendıme engel olamıorm..ufff ne yapacaımı bılmıorm yaa:KK43:keske gelmeseydm bu kadar cok kavga edeceımıze dedı:KK43:ve dun aksam tlf da konusrken aglamaya basladı:KK43::KK43:ve ben daha cok uzuldum:KK43:bende ozluorm senı cok sevıorm bılıorsn bunu dıor bende bıldıım halde yıne sorun cıkarıorm yaa:KK43:

6. 26 Mayıs 2009
  7. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    "o yokken zaten ben hep yanlızım" dıyosun madem kendıne yenı arkadaslar ve hobıler yaratsan sevgılınıde bukadar sıkmamıs olursun
    sevgılının tum zamanını senınle gecıremeyecegının ımkansız oldugunu sende bılıyorsundur
    boyle davranarak sadece onu kendınden sogutursun
    ılıskıde cıftler ayrı vakıt gecırmezse hep dıpdıpe olursa zamanla nefes alamaz bogulurlar bence canım

8. 26 Mayıs 2009
  9. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu problem senin canım bu topiclerden birinde sevgili ilonacım yazmısss bunları erkeğinize yapmayın diye
    okumanı tavsiye ederimkaydirigubbakcemile3

10. 26 Mayıs 2009
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

bence biraz kendinizi frenlemi.
    Kendi cevrenizle biraz vakit gecirmelisiniz.
    Çünkü gidişatınız gidişat değil.
    Asker sonucta üzerine ne die gidiosunki.kaydirigubbakcemile

12. 26 Mayıs 2009
  13. ortmenbebe

ortmenbebe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevremde bır cok arkadasım var calısıorm da saten o yokken zaten bunlarla ılgılenıorm o geldıınde de sadece benmle olsn ıstıorm:KK43:oda tabı kı de mumkun dııl:KK43:umursamaz davranmaya calısıorm olmuor:KK43:ozluorm cok onuu yaa:KK43:(amann su askerlıkte ne zor bır surecmıs yaa:KK43:herkes asker psıkolojısınden bahsedıor ama kımse sevgılısının psıkolojısınden bahsetmıor:KK43:((

14. 26 Mayıs 2009
  15. EU2

EU2 Guest

güzelim ilk önce kelimelerini daha düzgün yazmayı denesen çok iyi olacak hem daha iyi

anlayacağımı tahmin ediyorum...mesala saten ve zaten iki ayrı kelime biraz daha dikkat et bence..

sorununa gelince bende senden kaynaklandığını düşünüyorum..askerde olan sevgilin tabiki

onun psikolojisinden bahsedilicek orda emir altında istediği an dışarı çıkamıyor

biraz empati yapmayı dene.. ordaki o stersle senin ilgini düşüneceğini hiç sanmıyorum

asıl sen ona anlayışlı ilgili olmalısın asker psikolojisi çok zor evet zorlu bi süreç olacak

ama sen sevdiğini askerdeyken bekliyosan ilgi kavgası yapmaman gerektiğinide bilmelisin fikrimce..

16. 26 Mayıs 2009
  17. AsabiyE

AsabiyE mutluluk-stres-heyecan =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı şey bana da oldu,üstelik bizim beraberliğimiz daha 2aylıktı o askere gitti.şimdi askerlikte 6ayı devirdik sayılır..Özellikle ilk izinlerinde ben de öyle oluyodum,yokken okadar çok özlüyoruz ki,konu 'izin' olunca sanki o günlerde sırf bize ait olacak gibi kendimizi ayarlıyoruz psikolojik olarak.Halbuki onun bi ailesi var,akrabaları var,arkadaşları var..Kendine bunları hatırlat,zaten orda yeterince stres oluyo bi de sana kavuştuğuna sevinecekken hevesini kursağında bıraktığını düşün.Geri dönerken içi rahat,mutlu olacağına kafasında soru işaretleriyle dönmesine sebep olabilirsin.Aslına bakarsan herşey bizim elimizde yerimseniben

18. 26 Mayıs 2009
  19. limonilezeytin

limonilezeytin cansın sen canım kocam:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence daha anlayışlı ol,ne kendini nede sevdiğini üzme:nazar:beraber güzel gelecek planları kurun,kendini sevdiğinle mutlu olmaya odakla,pozitif olkaydirigubbakcemile5ömür boyu mutluluklara.s.