Son haftada bebeği dönen var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nacize tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : nacize
  1. nacize

nacize Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    alm arkadaş lar 38 haftadayım bebeğim ters doktor başta son ana kadar bekleyelim az bir ihtimal ama belki döner dedi baya aşağı inmiş haftaya bakacak dönmemişsse sezeryen kararı alınacak eşim norml doğm istiyor ama dönermiki son haftada bu haftada kask ağrılarm başladı ...:çok üzgünüm:

2. 27 Temmuz 2010
  3. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm 38. haftadayım ve benimki 33. haftada dönmüştü.
    bundan sonra dönmesi mucize olur çünkü bebeğin irileşti ve yeri daraldı, takla atması imkansız.
    Allah'tan ümit kesilmez gerçi.

4. 27 Temmuz 2010
  5. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım umuyorum ki döner..Zaten kim çok normal doğum istiyosa bi sorun çıkıyo..Hayırlısı olsun..
    Nurcan bende de dönme falan yok,35. haftaya girdim,umuyorum ki benim kide döner..Senin baya erken dönmüş..

6. 27 Temmuz 2010
  7. nacize

nacize Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    doktorda oyle dedi belki o yüz kişiden biri olursun dedi de hani bir hafta erken sezeryen olup sonra pişman olmam dimi.. aslında bayadır dermişte biz anlamamışız bende hayırlısı diyorum..
    ilk olacağı için sezeryen de endişeliyim sonrası çokmu zor olur toparlanmak felan ramazanda geliyor bakacak insanlara sıkıntı olsunda istemiyorum..bilmiyorumkismile

8. 27 Temmuz 2010
  9. nacize

nacize Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğimde 3,150 gr ama doktor ultrasonn braz yanılma payı olr dedi ama karnndan iri olduğu anlaşlyo rdedi

10. 27 Temmuz 2010
  11. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    kadınlar klübünde birisi bebeğinin sezeryandan 1 gün önce döndüğünden bahsetmişti.. inşallah hayırlısı olur... eşine de söyle çok karşmasın bu doğum işlerine; sanki kendi doğuracak.. :KK1: seni daha çok strese sokmasın.. sen de çok kafana takma kısmet bu işler saatlerce sancı çekip sonra sezeryana girenler var, ondan sen içini ferah tut bebeğin için hangisi iyiyse o olsun..

12. 27 Temmuz 2010
  13. cherry81

cherry81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    normal dogum yapabilene ve uygun olana tabiiki en iyisi. Benim maalesef bel fitigim var ve su anda sadece 10. haftada olmama ragmen belimin agrisi cok kotu. karnim dahada buyudugunde agri dahada yogunlasacak, o yuzden bana sezaryan gozukuyor gibi. hayirlisi bakalim.

14. 27 Temmuz 2010
  15. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende hep normal ıstıyodum bebegım aynı senınkı gıbı donmedı doktor 33-34 ten sonra dönme ıhtımali yok gıbı dedı benım kızımda oturuyo poposunun ustunde ve sezeryan olcak buyuzden arkadasın dedıgı gıbı sımdı bebek daha buyuk ve mucıze olur donmesı sende sezeryan olcan mecburen

16. 28 Temmuz 2010
  17. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar yürüme imkanınız varsa yürüyün.yürüyüş çok önemli son aylarda bizim akrabada ayaklarında çok varis var diye yürüyemedi hiç bebek dönmedi sezeryana alındı malesef doğum oldu ama hala karnı varmış hamile gibi ve sütü geç geldi.çocuk sezeryanda doğunda rahatça sıkıntı çekmeden bi kaç gün sersem gibi oluyormuş etrafa bakıyomuş boş boş.inşallah döner bebekleriniz benim eltimde ameliyata giderken bebek dönmüş doktorlar bile şaşırmış bol bol dua edelim

18. 28 Temmuz 2010
  19. nacize

nacize Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi ben eşime sezeryan günü dönen bebekler varmış desem tamam artık iyice sitres eder benibilmiyorumkismile
    ama açıkçası demek böyle mucizevi hikayelerde varmış benim 7,aydan beri böyleydide ben anlamamışım hatta çok yürüdüğüm ağrım olduğu zamanlar oldu ama o zaman doktr bana çok yürüme iyice yerleşmesin aşağı diyordu.haftaya son karar verilecek dua ediyorum hayırlısı olsun diye..sanki sezeryende kolaymı sancı yok ama sonrası nasıl oluyor insan allah herkese yardım etsin banada)