son haftalar agrı halsilik ne durumdayız

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asdfgh789 tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : asdfgh789
  1. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar 38+3 oldum son bir haftadır kolumu kaldırmaya halim yok gece uyurken sürekli uyanıyorum üzerimden tır gecmiş gibi oluyor birde belimde agrılar olmaya basladı hafif hafif sizinde oluyormu bu sekilde mafoldumbensenağlama

2. 3 Eylül 2009
  3. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen gene iyisin ben 33+6 olduğum halde bile senin bu söylediklerini yaşıyorum... belki havalardan kaynaklanıyo da olabilir. son 1 haftadaır falan böyleyim çünkü ondan önce pek bişeyim yoktu.. bu arada senin doğum baya yakın ha doğurdun ha doğuracan... allah sağlıkla ve kolaylıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin

4. 3 Eylül 2009
  5. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

sagol canım bu haftaya kadar hiç hamileliğimin agırlıgını hissetmedim nerdeyse ama simdi bu kadar halsiz olunca nasıl dogurucam diyorum bazen kendime dogum sancısıylan ıkınmaya halim olur herhelde:1rolleyes::roflol:

6. 3 Eylül 2009
  7. bahair

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merak etme canım son haftalarda olan halsizlik doğıuma yakın günlerde geçermiş ve çoğu anne adayı bunun doğumun bir belirtisi olduğunu anlamadığı için kendini işe güce gezmeye verirmiş. oysaki anne adayının bu enrjiyi çok iyi dinlenerek doğuma saklaması gerekirmiş.... yani üstüne o enerjiklik geldiği an b,lki doğumun yaklaştı ve sakın onu harcama doğumda kullanman gerekn bi enerji....

8. 4 Eylül 2009
  9. peda

peda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla bende 30.haftadan itibaren başladı şuan 34.haftadayım kendimi çok yorgun hissediyorum şükür az kaldı

10. 4 Eylül 2009
  11. cmr

cmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar siz bana sorun uykusuzluk ve halsizliği,

40+2 oldum bugün, doğum yapamadım hala,

gece uykuları haram oldu artık bana, sabahlarıda yan dairemde tadilat var gürültüden uyuyamıyorum.

ayrıca sinirlerimde allak bullak oldu,

dün gece hiç yok yere saatlerce ağladım...

kızlar inşallah siz doğurmak için benim kadar beklemezsiniz

12. 4 Eylül 2009
  13. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ay tam bana göre bi konu hehe bende sag böbrek şişmesi var müdehale etmiyolar şuanlık büyüme deva medilirse tel takcaklardı mesaneden böbrege şişme durdurulcaktı 3böbrek haline glemiş boyutu ve saglı sollu 5er mmlik taşlarım vardı enson bidaha gitmedim bişi yapmıyolar die ve kaburga batmalarım var agrıdan dönemz uyuyamaz< halde geldim sabah 5lerde yatıyom hep ayaklarım ellerim aşırı şişiyo tuz 4.aydan ber yasak idrar yolu enfenksiyonum var böbrektn kaynaklı heray antibiyotikle geçti ömrüm oyüzden son 26gün heyooooooooooo bitsede kurtulsam bide göbekten vurdugum kan sulandırıcı igneyi yapcak yerim aklmadı heryerim göbewgimde sertleşti ya bıktımmm

14. 4 Eylül 2009
  15. Karpuz

Karpuz Meleğimm Yanımda... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende bunu duymustum canım enerjı olayını gercekten dıkat etmek lazım enerjısı sonraya saklamak :kedi:

aynen yaa bendede felaket bı yorgunluk var artık gecelerı uyku kalmadı sağa sola dönerken canım acıyo gunde3-4 saat anca uyuyorum catı acıldı herhlade dehset agrı var bacak aramda:bbo: bide doktor sezeryanı 39. hafatda yaparız dedı.. suan tam 25 gun var bılmıyoum cokmu gec yapıyooo-tatlicadiarzu-

16. 4 Eylül 2009
  17. bahair

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    musyas sen sezeryanmı yapacaksın? 26 gün demişsin senin normalde 36 günün varya

18. 4 Eylül 2009
  19. nurefsann

nurefsann Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kac gundur uyuyamiyorum bacaklarim kemiklerim agriyordu resmen ..bende de kolum kaldiracak gucun yoktu gozumde kararma falan oluyordu gozumun onunde tozlar ucusuyor gibi oluyordu ..yapilan kan testinde demir oranim azaldigi cikti halsizlik bundan kaynakli olabilirmis 2gundur kullaniyorum kendimi daha dinc hissetmeye basladim..