Son haftalarda sancı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve beyz@ tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : beyz@
  1. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar 37+5 günluk hamileyim 1 haftadır özellikle 2 gundür adet sancısı gıbı sancılar oluyor bacagıma vuruyor sizce bu normalmi? pazartesi dr gıtcem bakalım ne diycek

2. 26 Şubat 2010
  3. zeytinimmm

zeytinimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 37+1 im bendede var rahim kasılıp doğuma hazırlanıyor çok zor oluyor biliyorum bian önce doğum yapmak istiyorum ben.ya sen?

4. 26 Şubat 2010
  5. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok ben en azından 39. haftayı doldumasını ıstiyorum kucuk bı bebek olsun ıstemıyorum ama bu sancılar beni korkutuyor

6. 26 Şubat 2010
  7. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım senın bebegin kilosu nasıl

8. 26 Şubat 2010
  9. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben de 37+5 im ve özellikle şu son 5 gündür baya sancım oluyor adet sancısı gibi belime giriyor.nst de de çıktı bu sancılar doktorum hazırlayıcı sancılar bunlar dedi.artık bu haftadan sonra ne zaman geleceğine bebeğin karar verecek dedi

10. 26 Şubat 2010
  11. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bendede olmustu 3 kez dogum dıye gıtmıstım:) ılk dogummu olacak sızınde en son 39 haftama gırdıgım gun yıne kasıklarımda agrı bacagıma kramplar gırıyodu tabıkı bızımkıler ınanmaddı yıne gerı yollıcaklar dıye neyse gıttık dogum baslamıs dedıler ama 1 cm acılma vsrdı aksam 10 da gıttım sabah 4 te dogurdum bence sızınkılerde yalancı sancılar bu haftalarda normal yani sancı geldıgındede evde cekın sancıyı 5 dkya dusmeden gıtmeyın ben o hatayı yaptım suni sancıyla dıguma gırdım ama cok rahatta doguum olmstu ınsallah sızınkılerde kolaycana olur allah hayırlısıyla kucagınıza almayı nasıp etsın cok guzel bı duygulaelaelaelaelae