Son kaburga kemikleri

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve daisy_21 tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : daisy_21
  1. daisy_21

daisy_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Konuyu nereye taşıyacağımı bilemedim ama...

Benim son kaburga kemiklerim önden çok çıkık. Yani yumru şeklinde gayet bariz bir şekilde kıyafetin üstünden bile belli oluyorlar. Hayatta kaburgalarımı aldırmayı falan düşünmem. Merak ettiğim aranızda böyle bir problemi olan var mı? Bugüne kadar sadece bir kişi gördüm durumu bana benzeyen.

2. 26 Kasım 2007
  3. adige_psase

adige_psase Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Var canım yalnız değilsin benimde hemen göğüs altından sırıtıyo dar bişey giyince belli oluyo

4. 27 Kasım 2007
  5. daisy_21

daisy_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Keşke öyle olsabenneyaptımki ama hem beli kalın gösteriyor, hem de sanki fazladan minik göğüslerim varmış gibi duruyor

6. 11 Ocak 2008
  7. burcu.burcu

burcu.burcu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    uzun süreli kullanımda korse bu sorunu çözüyor, belinizde inceliyor üstelik...ama o kaburga kemiklerinin içinde akciğeleriniz var, bırakın onlara bol bol yer kalsın derim.......

8. 4 Haziran 2010
  9. 112ci

112ci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    son kaburgalarımın birleştiği yerler cok cıkıntılı duruyor. cok çirkin gorunuyor. bikini falan hayatta giyememem :KK43:(( bunun ameliyatını yapabilecek doktor arıyorum. cok bunalımdayım :KK43:(

10. 7 Haziran 2010
  11. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynı durumdayım canım ıy bır dr bulursan yaz

12. 9 Ağustos 2010
  13. pnar1

pnar1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    süper bri konu kimse beni anlamıyor,kaburgalarım çok geniş,51 kiloyum boyum 1,56 ama kaburgalarım çok geniş,göğüslerim ayrık ve sırtım çok etli,ve göbekle mide sorunum var ,bu kiloda nasıl bu kdr sorun var diyebilrisiniz ama var işte,bu kaburga genişliği çok kötü dapdar badi giyemiyorum bikini hiç giyemiyorum güreşçiler gibi oluyorum neyseki yalnız değilmişim:gitme:

14. 2 Eylül 2010
  15. tostosi

tostosi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    63
    mankenler modeller sırf daha ince görünebilmek için bile kaburga kemiklerinin alt kısmındakilere operasyon uygulatıyorlar.. sizin bu denli rahatsızlığınız varsa bence bi uzmanla görüşün.. sonucta önemli olan kendi memnuniyetiniz..

16. 3 Eylül 2010
  17. melissa_yd

melissa_yd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benimkiler o kadar çıkık değil yani belimi kalın veya göğüslerimi küçük göstermiyor fakat üst karnımı şişkin gösteriyor. Karnım sağa yatık m gibi duruyor. Bu yüzden kaburgalarımın genişliğinden çok rahatsız oluyorum. Gerçekten korse işe yarar mı? Ne tür korse işe yarar?

18. 22 Eylül 2010
  19. flapjack

flapjack Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    korsenın kemık uzerınde ne gbı bı etkısı olabılırkı aynı problem bende de war 47 kıloyum daha once bole bı sorunum yoktu ama yaklaşık bı 5 kılo werdıkten sonra ortaya cıktı.goguslerım mınık gorunuyo bırıncısı bırde yapım cok ırı duruo sankı ırı yarı bı kızmısım gbı gorunuorum kemıklerım yuzunden..pahalı we zahmetlı bı amelıyat oldgunu dusunuyorum