Son kullanma tarihi geçti galiba bu evliliğin :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve haticeakan tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : haticeakan
  1. haticeakan

haticeakan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar uzun suredır uyeyım ama ilk kez yazma cesaretı buldum kendımde.benım sorunum üçüzlerimden sonra eskiye nazaran biraz kilo aldım ve nedense veremıyorum da bu kıloları. esımde bunu dıle getırdı. artık evde hıc oturmuyo dıyebılrım haftanın 4 5 gunu dısarı cıkıyo arkadaslarıyla gorusuyomus. bı cıktımı da uzun saatler evde olmuyor. ilgisizlesti. defalarca uyardım bırlıkte cıkmayada ıhtıyacımız var dıye tamam deyıp her hafta sıl bastan aynı seyı yapmaya devam edıyor. sımdı ben napmalıyım arkadaslar sizin esleriniz ne kadarda bır yalnız dısarı cıkar fikirlerinize cok ıhtiyacım var.

Son düzenleme: 5 Temmuz 2010
  2. 5 Temmuz 2010
  3. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Ben evli değilim ama eşinizin yaptığını çok kınadım doğrusu. Hem ona sağlıklı üç evladı birden veriyorsunuz hem de sizin manken gibi bir anda eski halinize dönmenizi umuyor. Bence sizinle daha fazla ilgilenip minnettar olması gerekir.Hayatta manken gibib fizikli kadınlardan daha önemli değerler de vardır.

Sizin adınıza çok üzüldüm, değerden anlamayan bir eşiniz var. Umarım kısa zamanda aklını başına toplar ve elindekilerin kıymetini anlar. Sevgiler...

4. 5 Temmuz 2010
  5. seda1986

seda1986 çooook mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba haticecim durumun oldukça zor ilgisiz erkek umursamaz erkeğe benimde tahammülüm yoktur.
    biz biraz yapışık ikiz gibiyiz her yere beraber yeni evlendiğimizde halı sahaya maç etmeye giderdi haftada 1 şimdi onuda yapmıyor kızımı ve seninle geçireyim zamanımı diyor sende biraz isteği gibi olmaya çalış kilo versen mesela çook zor biliyorum doğum yaptıktan 13 ay sonra karar verdim kilo vermeye bunalmıştım ben kendimden iğreniyordum ki kocam ne demesin ama hiç dile getirmedi eşim ve 23 kg verdim nerdeyse inşallah sende verirsin canım üzülme kırmayın birbirinizi hayat çok kısa mutlu huzurlu bir yuvanız olsun 3 yavrunuzla
    aşk evliliği yaptım inşallahta ölene kadar sürer

tdsozlem bunu beğendi.
  6. 5 Temmuz 2010
  7. haticeakan

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    113
    canım ne guzel Allah bozmasın mutlulugunuzu. bizde çok mutluyduk evlenmeden once 2 yıl nısanlı kaldık nisanlılıgımız ruya gıbı gectı harıkaydı evliligımızın ilk yıllarıda cok uyumlu bı cifttik. ben calıstıgım ıcın o donemde cocuk yapmayı 5 yıl kadar erteledık. o 5 yıl hıc bır sorunumuz olmadı. ailesiyle aradan su sızmaz cok ıyıyızdır. ama nolduysa ucuzlerımden sonra ben eskı mukemmel fızıgımı kaybedınce adama bı haller oldu aılesıde anlam veremıyo ogullarının bu durumuna onlar bana destek ama adamın umru degıl o haftanın 4 5 gunu yalnız gezme sevdasında napcagımı sasırdım valla

8. 5 Temmuz 2010
  9. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    uzuldum adiniza.. ciddi ciddi konusun.. acik acik soylesin derdini.. uc cocuktan dolayi fiziginiz bozuldu diye bunu yapamaz yapmamali.. ucuzler dunyaya getirmek kolaymi? istisna bir durum yasadiniz ve size saygi ve sevgi gostermesi gerek..

10. 5 Temmuz 2010
  11. haticeakan

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    113
    canım kac kez konusmayı denedım cok ılgısızlestıgını bekarmıs gıbı yasadıgını evli oldugunun daha onemlısı baba oldugunun farkındalıgını yıtırdıgını defalarca dile getırdım ama bu durum aylardır boyle ve ne yazıkkı degısmıyo. okadarkı bosanmaya kadar gıder bu ılgısızlıgın dedıgım halde.. degıscem deyıp aynısını yapıyo.

12. 5 Temmuz 2010
  13. seda1986

seda1986 çooook mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    sende ilgisiz davran dicem ama dahada kötü olursa bide 3 çocuk ağır mı geldi acaba evde 2 kişi ne isterse oluyor ne isterse yapılıyor sonra tepe taklak oluyor hayat çocuklarla benim 1 kızım var 18 aylık gerçekten anne olmak çok zor ki eşim en büyük destekçim olmasına rağmen bide 3 çocuk hiç kolay değil boşanma olayını kafanızdan silin yazık o 3 bebeğe herkez arayıpta bulamıyor

14. 5 Temmuz 2010
  15. haticeakan

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    113
    daha cok arkadasın fıkırlerıne ıhtıyacım var neolur sızde fıkrınızı soyleyın sız boyle durumlar yasıyomusunuz eslerınız nekadarda bır yalnız dısarı cıkar. kafayı yemek uzereyım. sımdı daha yenı ıse gıderken yıne dedı aksam bı arkadasla goruscem ısten dırek oraya gecerım sen benı bekleme yemege gelınce yerım ben dedı resmen otel gıbı kulanıyor evi..

16. 5 Temmuz 2010
  17. krizalit.kristalin

krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Eski mutlu günlerinizden bahsetseniz, o günlere özlem duymasını sağlasanız, sonra aile terapistine gitme fikrini ortaya atsanız, umursar mı acaba?

18. 5 Temmuz 2010
  19. haticeakan

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    113
    onuda denedım sekerım aıle terapıstını soyledıımde bı kopurdukı anlatamam. kendısı kulturlu okumus bırı olmasına ragmen yetıstırme tarzından olcak bıraz sıg goruslu asla kabul etmez.tavsıyene tesekkur edrm yınede