Son söz

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve huzunlumelek tarafından 9 Mart 2008 başlatılmıştır.

9 Mart 2008
    Konu Sahibi : huzunlumelek
  1. huzunlumelek

huzunlumelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, siteye yeni üye oldum hep takip ediyordum çok güzel bir site burası benimde bir sorunum var bana da yardımcı olursanız sevinirim, sevgilimden 6 ay önce ayrıldım, ama ona son sözümü söyleyemedim onun hakkında, ilişkimizle ilgili bir çok şeyi ayrıldıktan sonra öğrendim içimde çok şey birikti hepsini yazıya döktüm vicdanını sızlatmak istiyorum ona bir mail hazırladım bu maili gönderip göndermemekte kararsızım sizce göndermeli miyim? yoksa susmalı mıyım?

2. 9 Mart 2008
  3. huzunlumelek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bir yerde karşıma çıksa konuşmaya çalışsa hiç düşünmeden yüzüne söylicem ama karşılaşmıyoruz da

4. 9 Mart 2008
  5. sevdalxixm78

sevdalxixm78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence ustuunden 6 ay gecmış son sozunu duymk isteseydı zaten seni şimdiye kadar arrardı.bence boşver.sen yenı başlangıçları yenı kışılerle konuşucağın ilk sözleri düşün bence.ama tabı benım fıkrım canım.süprizzzzz

6. 9 Mart 2008
  7. EU3

EU3 Guest

kesinlikle bosver cunku ustunden 6 ay gecmis..bu durum bana 2 yil onceki halimi hatirlatti bende ayrildiktan sonra ona son sozumu soylemek istemistim baska amacim yoktu ama dahada uzuldum cunku o ne telefonlarima cikti,ne maillerime cvp verdi,nede msj larima:KK43::KK43: o bbenim icin son kararini vermisti son sozumu dinlemeye bile gerek duymadi..anlayacagin hic arama uzulen sen olursun

8. 13 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

üzerinden altı ay geçmiş,o unutmuştur bile detayları,erkekler böyledir.şimdi sen o meili gönderirsen onu unutmamış oldugunu düşünecek vede havalara girecek.belkide içinden sana ohoo sen daha ordamısın dicek.o yüzden boşver gönderme unut gitsin.ileriye bak geçmişte yaşama bence canım.umarım herşey gönlünce olur...

10. 13 Mart 2008
  11. CakmaKleopatra

CakmaKleopatra asabiyim kompleksliyim!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmişe bakarak gelecek yaşanmaz
    bak bende hep acı çektim peşinden koştum
    en sonunda bıraktım ona son bi hoşçakal bile demeden yaşadığım şehri terkettim
    ve aylar sonra dönüp geldiği yer kürkçü dükkanı oldu
    ama içimdekiler inatar ettikten sonra ne fayda

12. 13 Mart 2008
  13. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bosver ...sen yazmissin içindekileri rahatlamissindir ama ona gonderip ne olacak ki ?
    çok merak etseydi gelir ogrenirdi
    bence hiç karistirma
    yoluna devam et cicim...

14. 13 Mart 2008
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Ona içindekileri haykırmak için mi mail atmak istiyorsun yoksa tekrar iletişime mi geçmek istiyorsun? Bence bunun kararını vermelisin ,çünkü 6 ay gibi uzun bir süre geçmiş.

16. 15 Mart 2008
  17. huzunlumelek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gerçekten içimdekileri haykırmak istiyorum, dediğim gibi ayrıldıktan sonra hakkında bir sürü olumsuz şey öğrendim benimle oynamış bunu öğrendim biraz olsun vicdanı sızlasın istemiştim yoksa bana böyle yapan bir insana güvenip tekrar bir ilişkiye başlayamam ama hala içim sızlıyor malesef acısı ilk günler gibi yoğun değil ama beni oyuncak etmesini sevgi yalanlarını kaldıramıyorum aşkını sevgisini geçtim artık içimde büyük bir kızgınlık ve kırgınlık var

18. 17 Mart 2008
  19. içinden ne geliyorsa onu yap kaybedecek bir şey yok ...:1closedeyes:
    ama bazen susmak en güzel cevaptır...:teselli: