Son söz.

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve Turuncu_ tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Turuncu_
  1. Turuncu_

Turuncu_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlarrr bir çok şeyi ben de denedim. Hepsi fasa fiso. O kullandığımız yağlar falan hep esansıymış. Yani millet işin sahtekarlığında.

Son kararım şu ki. En son kürü deniyorum. Çok büyük güven ve itina ile. Oldu oldu. Olmadı bir daha hiç bir deneme yapmayacağım. Doktora gidip testleri de yaptırdım. Bir şey çıkmadı. Onu bunu sürdükçe iyice dökülüyor.

İbrahim Saraçoğlu'nun Lavanta Kürü...

Denediğim son bakım olacak ve kesinlikle çok güzel ve kalıcı haberler vereceğim.

2. 18 Temmuz 2009
  3. simorgh

simorgh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım öncelikle gecmiş olsun bende ciddi sekilde sac dökülmesi problemiyle savasıyorum ama umutsuzluga düşmek yok doktora ne kar para yatırdıysam da faydasını cogunun göremedim tek umudum bu yaglar kullanıpda memnun kalanlar da var tek taraflı düşünme yani...bende lavanta kürünü denemeyi düşünüyorum ayrıca sivilcelere filanda cok iyi geliyormuş sonucları bekliyorum....kaydirigubbakcemile5

4. 19 Temmuz 2009
  5. FikirAdasi

FikirAdasi Fikir Adası Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Lavanta kürümü? Nasıl bir kür bu tatlım?

6. 19 Temmuz 2009
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ibrahim saraçoğlunun mucizevi kürlerinden biride saçlar için lavanta kürüdür.dökülen ve yıpranmış saçlar için lavanta kürünün tarifi şöyle:

LAVANTA KÜRÜNÜN HAZIRLANIŞI:

Kaynayan 3 bardak suyun içine bir tatlı kaşığı lavantayı atarak 5 dakika yüksek sıcaklıkta demlendirin.5 dakika demlendirdikten sonra ılınmasını bekleyip ılıkken süzün.

Önceden doğal yeşil sabun veya şampuanla yıkayarak temizlediğiniz saçınızı elde ettiğiniz lavanta suyu ile yıkayıp yarım saat etki etmesini bekleyiniz.Yarım saat sonra sadece su ile durulayıp kurutun (makina ile de kurutabilirsiniz).

Saç dökülmesi durana kadar haftada bir ya da iki defa uygulayın.Saç dökülmesi durduktan sonra önleyici olarak zaman zaman uygulayabilirsiniz. Bu kürü saçları çok çabuk yağlananlar da gönül rahatlığı ile uygulayabilirler.

ALINTI...

8. 20 Temmuz 2009
  9. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    herkese her kür uymuyor lavanta kürünü yapıp da hiçbir sonuç alamayan da oldu bilgilerinize....

10. 20 Temmuz 2009
  11. Dreaming_Water

Dreaming_Water Hayatımın SeN Gerçeği Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim babamda uygulamıştı ama diğer yağlardan çok da etkili değil bence

12. 21 Temmuz 2009
  13. Turuncu_

Turuncu_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar saç dükülmesi durana kadar uygulanması gerekiyormuş. Sizler ne kadar bir süre uyguladınız da faydası olmadı?

14. 28 Temmuz 2009
  15. Turuncu_

Turuncu_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    6. haftayı geride bıraktım. hafta da 2 kez uyguluyorum. ve gayettt iyi gidiyor. ilgilenen arkadaşlara duyrulur.

16. 30 Temmuz 2009
  17. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende erkek tipi saç dökülmesi vardı..ne kadar yağ ot çöp varsa kullandım fayda etmedi kafada saç kalmadı resmen ..sonra ısırgan otu tentürü yaptım ...ısırganın kaynama suyuylada saçımı yıkadım haftada 2 gün...1 ay sonra saç fışkırdı kafamdan kalın telli ve parlak saçlarr..saç dökülmesinin ne kadar kötü olduğunu insan başına gelmeden anlamıyo..

18. 4 Ağustos 2009
  19. seda

seda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    113
    canım tentür derken tam anlayamadım kusura bakma. ısırganı kaynatıp suyu ile mi yıkadın saçını bir de onu kafana döktükten sonra normail su ile durulama yapıyo musun