Son Teknoloji Cavitasyon

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve myracnn tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

  13 Ocak 2010
  Konu Sahibi : myracnn
 1. myracnn

  myracnn Aktif Üye Üye

  Katılım:
  6 Kasım 2009
  Mesajlar:
  46
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  Fazla kilolulara ya da bölgesel yağlanmadan şikayeti olanlara teknolojıde son yöntem olan cavitasyon ile zayıflamayı tercih ediyor. Lıposuctıon dan sonra tercih edilen en iyi yöntem. Çok kısa sürede çok etkili sonuçlara kavuşur ve seans süresinin çok kısa ilk seansta etkili sonuçlardır. Cavitasyon kurtulmak istenilen bel,karın,göbek,kol,kalça ve sırttaki çözülmeyen depo yağları parçalayıp yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek için kullanılan güçlü bir sistemdir. Cihazın bir diğer özelliği cilt sıkılaşması için fayda sağlamasıdır. Sonuç gerçekten yüz güldürücüdür. Ameliyatsız, ağrısız istediğimiz bölgeden incelme sağlayan mucize cihaz cavitasyon İnanması zor ama gerçek.... Yağ hücrelerinin vücuttan tamamen yok edilmesi artık mümkün. Yıllardır eritmek için uğraş verdiğimiz özellikle karın, kalça, basen ve iç bacakta zaman ile oluşan yağlanma probleminden mucize cihaz cavitasyon ile kurtulmak mümkün.
  Cavitasyon teknolojisi nedir?
  Işın, basınç ve rezonans dalgalarının aynı zamanda yağ dokusuna iletilmesi ile stabil bir cavitasyon ortaya çıkar. Bu şekilde yağ hücrelerinde hızlı bir şekilde üst ve alt basınç arasında bir değişim olur. Yağ hücresindeki bu hızlı basınç değişikliği hücre içerisinde stres oluşturan küçük kabarcıklar meydana getirir. Yağ hücresi elastikliğini kaybeder ve yağ hücresinin çevrelediği ince membran, geçirgenlik özelliğini ve sürekli depolama yitisini kaybederek tekrar oluşmamak üzere patlar ve parçalanır. Uygulanan bölgede liposaction (ameliyat ile yağ aldırma) etkisi yapar. Cavitasyon uygulamasında diğer doku ve organlar zarar görmez.
  Cavitasyon cihazının etkileri nelerdir?
  Cavitasyon cihazının etkileri nelerdir? Uygulama yapılan alanlarda mevcut yağ hücrelerinin zarları parçalanır. Bu şekilde zarar görmüş olan yağ hücresi makrofajlar tarafından doğal yollarla yok edilir. O zamana kadar depolanmış olan yağ,saran dokuya nüfus eder ve doku sıvısı ile bir emisyona karışır. Vücuttaki doğal süreç ile yağ asitleri yapı değişikliğine uğrar. Yetişkinler normal koşullarda tekrar yeni yağ hücreleri oluşturamadıkları için hasar görmüş yağ hücrelerinin sayısı sürekli azalır. Vücut serbest kalan yağı hücrelere tekrar depolamayacağı için enerji olarak kullanır.

  Cavitasyon nasıl uygulanır? Cavitasyon ile uygulanan tedaviler cerrahi müdahale gerektirmez ve ağrı söz konusu olmaz. Maksimum seans süresi bir saattir. Seans sayısı yağ deposunun büyüklüğü ve pozisyonuna bağlıdır. Edilenen tecrübelere göre yaklaşık 6 seans gereklidir. Tedavinin bize sunduğu en büyük avantaj ise istediğimiz bölgeden incelme fırsatı sağlamasıdır. Cavitasyon işlemi sonrası parçalanan yağ hücreleri; serbest yağ asitlerine dönüşür ve vücut tarafından enerji olarak harcanır. Yağ asitlerini vücut tarafından hızlı atılması için bu dönemde düşük yağlı diyet ile beslenmeli egzersiz programı uygulamalıdır.
  Cavitasyon ile artan serbest yağ asitlerini tüketmek için yaklaşık 5 gün boyunca sıfıra yakın yağ içeriği olan diyet izlenmesi gerekli. Amaç açığa çıkan kendi yağınızı enerji olarak kullanmak. Bu zamana kadar birçok yöntem deneyip sonuç alamadığınızı düşünüyorsanız size kesin sonuç veren çok özel bir cihaz sunuyoruz ( özellikle karın, basen ve bacaklarda) . Alacağınız sonuç sizi çok fazlası ile mutlu edecek.
  Cavitasyon cihazının avantajları;
  * Dokuda sıkılaşma ve toparlanma gerçekleşir, selulit görüntüsü azalır.
  * Hemen görülebilinen tedavi başarısı,
  * Yağ hücrelerinin etkili ve ağrısız parçalara ayrılması,
  * Tıbbı ve Dermatolojik test edilmiş olması,
  * İşe ara vermeye gerek olmaması,
  * Normal günlük yaşama devam edilebilmesi,
  * Ameliyat ve cerrahi müdahale gerektirmemesi,
  * Narkoza gerek olmaması,
  * İlaç alınmasına gerek olmaması,
  * Uluslararası uygulama ağı,
  * Güvenilir uygulamalar ile tedavi sonrası iz bırakmaması,
  Tedavi Sonuçları
  Dokunun yapısına ve tedaviye vücudun göstermiş olduğu reaksiyona göre ilk seans sonrası birkaç santimetreye varan bir azalma gözlenebilir. Tedavi serisine başlamadan önce ve sonunda entegre olmuş vücut analiz sistemi ile yağ kitlesi belirlenir, ve başlangıçtaki değerler ile karşılaştırılır.
  MYRA ESTETİK DE:teytey: