Sonsie Balık & Sushi Restaurant/Ankara

Konusu 'Gurme Öneriyor' forumundadır ve Elif tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.191
    Ödül Puanları:
    438
    2006'dan beri hizmet vermekte olan restorantımızda balık, deniz mahsulleri ve sushi servisimizle size değişik lezzetler sunmaktayız.

Kaliteyi herzaman önplanda tutan kuruluşumuzla tanışmak için internet sitemizden yemek menümüze göz atabilir, mekanımızdan görüntülere bakabilir, evinizde yemek üzere paket siparişi verebilir veya iletişim sayfamızdan bizimle her türlü konuda irtibata gecebilirsiniz.
    gezenesor.com

2. 14 Eylül 2009
  3. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sonsie kapandı malesef

4. 26 Kasım 2009
  5. deniz.ozkan

deniz.ozkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhaba,

ben sushi yemegi cok seviyorum fakat pahali bir yemek oldugundan canimin istedigi her zaman yemem mumkun olmuyor. Buna bir cozum bulmak icin yaklasik 1 hafta internette sushi tariflerini arastirdim hata youtube'da dunyaca unlu sushi ustalari tarafindan hazirlanmis videolari izledim ve evde en kolay ve pratik olarak hangi tarifle sushi yapabilecegimi ogrendim.

blog sayfamda her yerde bulabileceginiz malzemeler ile adim adim sushi nasil yapilir'i yazdim hata fotograflarla anlattim ki anlamasi daha kolay olsun :)

merak edenler sushi nasil yapilir yazimi asagidaki linkte bulabilirler. link veremedigim icin asagidaki satiri kopyalayip explorer'a yapistirmaniz gerekmektedir.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Kasım 2009