sonuç pozitifse nasıl Kıyarım Bebeğime:((((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve 19KasimBhr tarafından 17 Ocak 2008 başlatılmıştır.

17 Ocak 2008
    Konu Sahibi : 19KasimBhr
  1. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Dün gece doktora gittim gece gittim çünkü doktorum nöbetçiydi..istediği tahlilleri yaptırmıştım.Onları götürmek için hemde bebeğimi görmek için gittim..tahlillerde herşey iyi derken Anti toxoplazma Igg değerim farklı çıktı ne negatif ne pozitifti..doktor yorumlayamadı fakat bana bunun nasıl birşey olduğunu anlattı..anti toxoplazma çiğ et,toprak,hayvan dışkısından v.s. insana geçen bir parazitti ve anne karnındaki bebeği 4.ayına kadar ya yaşatmıyor ya da anomalili doğmasını sağlıyordu..Bebeğe zararı çoktu anlayacağınız..Bugün tekrar hastaneye gideceğim tekrar tahlil yapılacak kızlar ne olur bana çok dua edinnn..Bebeğim kıpır kıpır hareketlerini gördümm nasıl kıyarım sonuç pozitif çıkarsa bebeğime._Nasıl aldırırımm:KK43:((

Bütün gece kahroldum kızlar ağlamaktan gözlerim şişti..

ALLAH'IMDAN İSTEĞİMM NOLUR SONUCUMM NEGATİF ÇIKSINN..NOLURR:KK43:((

2. 17 Ocak 2008
  3. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle geçmiş olsun diyorum.
    lütfen kendini hemen bırakma böyle.doktorlar bize en kötü ihtimalden bahsetmek zorundadırlar hep.
    göreceksin sonuç iyi çıkacak.
    öte yandan kişisel fikrimi sorarsan lütfen bebeğini aldırmayı düşünme.
    4 aya kadar yaşatmıyormuş dedin.eğer hayırlısı buysa Rab'bim onun karnında ölmesini sağlar umarım.ama eğer yaşarsa alacak nefesi var daha demektir.senin onun hayatını sonlandrmanı doğru bulmuyorum...
    bu gibi durumlarda yaradana sığınıp hayırlısını dilemek gerekiyor sanırım...
    Allah seni kötü bir karar vermek zorunda bırakmasın:1no2:

4. 17 Ocak 2008
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.144
    Ödül Puanları:
    488
    Çok üzüldümm:teselli::çok üzgünüm:

İnşallah negatif çıkar canım:teselli: dualarımız seninle...

6. 17 Ocak 2008
  7. killbill

killbill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    inş.negatif çıkar Baharcım.Sende sağlıklı bi şekilde bebeğine kavuşursun.

Benim ablamda 5 aylık hamileyken kızamıkçık geçirmişin bu bebek mutlaka sakat doğacak aldır dedi doktorlar hatta heyet toplandı bebek için ama ablam kabul etmedi.Şimdi kızı 1,5 yaşında ve Allaha çok şükür sağlıklı.
    Sen dua et Allah yardım eder.

8. 17 Ocak 2008
  9. Top_secret

Top_secret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Umarım duaların kabul olur canım yaradan rabim seni de evladına hayırlısıyla kavuştursun bebeğine de hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah..Moralini bozma ve yüksek tut ve umudunu asla kaybetme..a.s.

10. 17 Ocak 2008
  11. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ßen kesinlikle aldırmayı düşünmem ama bütün gece internette araştırdım ve bebekte yaşasa bile zeka geriliği,Körlük v.s. oluyormuşş ben kendim için değil bebeğim için üzülüyorum Dünyaya gelipte o şekilde yaşamak onun için çok zor..dediğin gibi inşallah böyle zor kararlar almayı nasip etmesin rabbim bize;(

12. 17 Ocak 2008
  13. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ßen kesinlikle aldırmam zaten kızlar ama böyle bir durumu duymak çok kötü ağlamaktan gözlerim şişti bütünn gece sagolun:KK43:

14. 17 Ocak 2008
  15. Yxuxzdeyxuxz

Yxuxzdeyxuxz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah negatif çıkar Allah seninde bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Kendini üzme daha bişey belli değil

16. 17 Ocak 2008
  17. AYN

AYN SİDİKLİ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canım,
    umarım herşey yolunda gider,
    ama söylediğin şartlarda bir bebeği dünyaya getirmek bence getirmemketen daha hayırlıdır.
    sen hayattayken ona en güzel şekilde bakarsın ama etraftan ona gelecek en basit bakışı bile engelleyemezsin ve bu bakışlar o çocuğun psikolojisini emin ol çok olumsuz etkiler,
    öte yandan sen ve babasına allah korusun bişey olunca ona kim bakacak bunları çok mantıklı bir şekilde düşünmen lazım,
    Ayrıca dini açıdan da araştırman lazım.
    bazı olayları yaşayanlar bilir uzaktan davulun sesi cidden hoş gelir.
    ömür boyu birine bağımlı yaşamak nedir ben yeğenimden kaynaklı olarak çok iyi biliyorum,
    henüz 12 yaşında olmasına rağmen yaşamı gerçekten çok zor,ailesi açısından demiyorum çünkü abim ve yengem kendi hayatlarından 12 yıl önce vazgeçtiler,ama yeğenimin yaşadıklarını anltmak inan çok zor.

18. 17 Ocak 2008
  19. yeniyaxsxam

yeniyaxsxam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çokkkkkkkkkkkkk üzgünüm inan allahıma dualarım tüm anne adayları için,senin için.dilerim bu zor kararı vermek zorunda kalmazsın .tabiki dr herşeyin en iyisini bilirler ama inan ondan öte mevlam .içindeki umudu kaybet me.