sonuçlarınızı öğrendiniz mi arkadaşlar....

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve kelebek0651 tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : kelebek0651
  1. kelebek0651

kelebek0651 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Nisan da aşılama yaptırıp da sonuçlar belli olanlar var mı?Varsa tutan var mı.Benim bu 2.aşılamamdı ve yine hüsran.Bu duruma alıştım artık.Zaten hiç umudum yoktu,ama sonucu öğrenince gene yıkıma uğradım.Gözlerime alamayı öğrettim bu acıyaalışsın diye.Benim gene olmadı umarım sizlerden iyi haberler alırım.Ben galiba ağlamaya da alışacağım,umut etmeye de,beklemeye de,hayal kırıklığına uğramayı da,kahrolmaya da,başkalarının çocuklarına bakıp imrenmeye de ve çoçuksuzluğa da alışacağım,öyle yaşamaya da.....

2. 11 Mayıs 2009
  3. nilem10

nilem10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

Benim de asilamam 29 nisanda yapildi.idrar testinde sonu negatifti.O nedenle kanda baktirmayi dusunmedim.10 yasinda bir kizim var.Ona kardes istiyoruz.Su ana kadar bir tup bebek ve sayisini hatirlamadigim asilamam oldu.38 yasindayim son yumurtam kalincaya kadar deniycem diyorum.Yani hemen pes etme diyorum.Boyle negatif dusunceler insani negatif sonuclara goturuyor.Yola devam...:teselli:

Son düzenleme: 11 Mayıs 2009
  4. 12 Mayıs 2009
  5. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sakın ümitsiliğe kapılma derim bende 3 yıldır veriyorum bu mücadeleyi 2. aşılamamı oldum ve iki gündür idrar testi yapıyorum 6 tane yaptım hepsinde de silik çizgi çıktı sabahta kan verdim 3 te alıcam sonucu benim bu 2. aşılamadan hiççç ümidim yoktu inan bana çünkü eşimin sonuçları çok kötü çıktı hemde ikimizde hastaydık griptik yani sonra benim aşıalam sırasında çok zorlandılar aşılama yaparken çok canım yandı kanamam oldu çok fazla kanlar içinde ağlayarak aşılama oldum ben ve eşimin perhizi sadece 2 gündü yani okadar çok aksilikler vardıki ben hiç umutlanmadım yani ama bak testlerim hep pozitif çıktı bugünde kan belli olucak bakalım sana diyeceğim umunu hiç yitirme inan bana allah ne isterse nezaman isterse ozaman oluyo istediğimiz kadar uğraşalım imkansız dediğimiz anlarda geliveriyolar üzme tatlı canını ve 3. yü dene olmazsa 4 olmazsa 5 sabırla oda olmadı tüpte %90 kesin sonuç yeterki umudunu yitirme

6. 12 Mayıs 2009
  7. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    canım benimde ilk aşılamam nisan da yapılmıştı 1 mayısta adet oldum ama ümitsizliğe kapılma kısmet inşallah gelir bebişlerimiz:)

8. 13 Mayıs 2009
  9. MEHTAP59

MEHTAP59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3CANIM BENİM KENDİNİ BOŞA ÜZMEa.s. BUNLAR SANA HEP ZARAR ASLINDA..... BENİM AŞILAMAM 25 NİSANDA OLDU 9 MAYISTA SONUÇ GÜNÜMDÜ YAPAMADIM TAKİ BU GÜNE DEK.. 2 YILDIR HER AY TESTTE TEK ÇİZGİ GÖRMEKTEN BIKTIM SENİN GİBİ KARAMSARLAŞTIM..AMA EŞİM BU AY UMUDUNU HİÇ YİTİRME DEDİ BENİ RAHATLATTI ÜMİTLEN DEDİ İNADINA OLMAZSA OLMASIN DEDİ.ONU DİNLEDİM KAFAMA TAKMADIM HEP OLACAĞI %100 MÜŞ GİBİ DÜŞÜNDÜM TABİ YİNEDE KÖTÜ SONUÇUDA AKLIMDAN ÇIKARAMADIM.O YÜZDEN TESTİ GEÇ YAPTIM.ZAMANI VAR DERLERDİ İNANMAZDIM VE BENİM ZAMANIM GELMİŞ DEMEKKİ. BAK ŞİMDİ HAMİŞİM DARISI SENİN BAŞINA..İNŞALLAH..:Saruboceq:.

10. 14 Mayıs 2009
  11. ibem77

ibem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hamıleyımmmm tüp bebek için ist a geldım test istedıler dun 867 cıktı bugun 1129 cıktı dua edın benım dusuyr ya sımdılık ıyı ama sevınemıyorum korku var

12. 14 Mayıs 2009
  13. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    İBEMCİM ÇOK TEBRİK EDERİM NE MUTLU Bİ HABER VERDİN İNŞALLAH BU SEFER BEBEĞİN VE SEN HEP BERABER OLURSUNUZ SENİ BIRAKMAZ TÜM İYİ DİLEKLERİMLE ....
    SEVGİLER....:nazar:

14. 17 Mayıs 2009
  15. MEHTAP59

MEHTAP59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Çok gÜzel ıŞte hayırlısı olsun tÜp bebektende yırttın sevın bence hem Çok uĞraŞmalı hemde masraflıydı sana hazır yolda bı bebek gelıyo daha neyı dert edıyon..tadını Çıkar allahın ıznıyle bıŞey olmaz ınŞallah...

16. 21 Nisan 2011
  17. kelebek0651

kelebek0651 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Tam 2 sene sonra ilk kez giriyorum bu safaya..Kucağımda kızım uyurken......Evet,burada sizlerin de dediği gibi,umudunu yitirmemesi gerekiyormuş insanın.Zamanı varmış meğerse.Ne kadar da umutsuzmuşum.Başarısızlıkla sonuçlanan 2 aşılama ve 1 tüp bebekten sonra tam da umutlarımın tükendiği yerde geldi kızım bana...Hem de tedavi felan olmadan,Hiç beklemeiğim bir zamanda..Allaha binlerce kez şükürler olsun kızımı bana verdiği için,inşallah isteyen herkes bir gün anne olur..