sonucum negatif çıktı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve teleskop26 tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : teleskop26
  1. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok kötüyüm ya hiç bir yerde bir sorun yokken nasıl tutmaz anlayamıyorum.sabahtan beri gözümün yaşı dinmedi niye bu acıları yaşıyoruz hislerimi anlatacak kelime bulamıyorum kalbim sıkışıyo.umarım kimse benim yaşadıklarımı yaşamaz çok kötüyüm çokk.

2. 28 Kasım 2009
  3. mlkpinar

mlkpinar gel kavuşalım artık.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım ya.........
    çok zor biliyorum ama yaşanacakların önüne geçemiyoruz malesef...bu sadece bizim yazgımız değil,doğacak yavrularımızın da yazgısı.bekliyorlar dünyaya gelecekleri günü...
    allah sabır versin canım...
    sevgiler...

4. 28 Kasım 2009
  5. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim benim seni o kadar iyi anliyorumki biliyorum hiç bisey teselli etmeye yetmez.ilk bebegimi kaybedince inan senden daha kötüydüm.dünyanin sonu gelmisti benim için.hayat bitmisti.ama kendimden daha kötü durumda olanlari gördükçe ve okudukça toparladim kendimi ve ikinci deneme için start verdim.ne yazikki 1 hafta önce ikinci kez kaybettim bebegimi.ama rabbim ne derse o oluyo.içim kan agliyo.iki kanadim vardi onlarda kirildi.ilk bebegim ölmeseydi önümüzdeki ay dünyaya gelcekti.bu bayrama hamile gircektim.ama hiç biri olmadi.elden keske bisey gelse.yapmamiz gereken tek sey rabbime bol bol dua edip sabirli olup beklemek.baskada hiç bisey.

6. 28 Kasım 2009
  7. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim çok üzüldüm inan ki üzülme demiycem çünkü demekle olmuyor allah zamanla sabrını veriyor aslında yapcak bir şey olmadığı için sabretmek zorunda kalıyorsun
    seni çok iyi anlıyorum ben de bir bebeğimi kaybetmiştim sonra tüp bebekte 1. de tutmadı 2. de hamile kaldım ve bebeğimin kalbinin sesini duyamadı doktor şimdi pazartesiyi bekliyorum bin ümitle belki duyarız diğe bu zaman nasıl zor geçiyor anlatamam
    allahım her konuda hepimize yardımcı olsun inşallah

8. 28 Kasım 2009
  9. sena81

sena81 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım seni çok iyi anlıyorum.bende yakın bir zamanda aldım negatif sonucu.şimdi sana ne söylesek boş.zaman herşeyin ilacı.

10. 28 Kasım 2009
  11. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ben 2 kez negatif alan biri olarak sizi çok iyi anlıyorum...Ama şunu unutmayın her şeyin bir vakti zamanı var...Hepimiz allahın izni ile bir gün anne olucağız...Umutsuz olmadan biz elimizden geleni yapacağız...Gerisini allaha bırakacağız...Bu arada ben 3. denememde hamile kalabildim...Şu anda 6,5 aylık hamileyim...Belki bu size umut olur...Rabbim inşallah isteyen tüm arkadaşlarımıza bu duyguyu yaşattırır...

12. 28 Kasım 2009
  13. mrt

mrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım senı Çok ıyı anlıyorum .ılk gÜnler Çok ÜzÜlÜyor ınsan ama bır hafta sonra atlatacaksın .emın ol.benım de hıÇ bır sorunum yokken tutmadı.ınŞallah ıkıncısınde olur

14. 28 Kasım 2009
  15. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Üzülme canım Rabbım baska acı vermesın.Hayırlısı olsun.Sabır:a015:

16. 28 Kasım 2009
  17. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    bende seni çok iyi anlayanlardanım bende ağustos ayında negatif sonuç almıştım....bendede herşey çok güzel ilerlemişti fakat olmadı iştee.....
    herşey takdir ilahiii.....bebeğine kavuşmanın kavuşmamızın daha vakti gelmemiş.....inşş diğer denemende bebeklerine kavuşursun....

18. 28 Kasım 2009
  19. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Çok geçmiş olsun hayatım ya.Kenardan teselli etmek çok kolay seni çok iyi anlıyorum ama ne yapalım kader kısmet işleri bunlar işte..Tedavi ne bileyim her şey boşş tanrım ol dediği zaman olucaktır bir tanem.Üzme bu güzel günde kendini...