sonucum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aleyna222 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : aleyna222
  1. aleyna222

aleyna222 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yüzümüz gülmedi

Son düzenleme: 25 Şubat 2010
  2. 23 Şubat 2010
  3. haymatlos

haymatlos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Geçmiş olsun aleynacığım, ne hissettiğini çok iyi biliyorum. Üzülme dememin en azından bugün için bir faydası yok biliyorum ama bu da geçecek. İkinci tedavinde tutacak inşallah. Benim doktorumun dediği gibi; her tüp bebek tedavisi bir deneme, deneye deneye en sonunda sonuca ulaşıyoruz.

4. 23 Şubat 2010
  5. mehsilopi

mehsilopi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah sabır versin biliyorsun hiç birşey %100 değildir doktorlar elinden geleni yapar yada yapmaz ama allahımın ol demesiyle olacak bu sefer nasip kısmet değilmiş annelik duygusunu bizde tadacağız allahın izniyle ama onun rızası olduğunda onun ol dediğinde olacak. Bu süreçte nelere isyan ediyoruz kimlerle kıyaslıyoruz kendimizi benden sonra evlenenler bir bir aldı bebeklerini kucaklarına çoğu zaman bebeklerine sabır gösteremediklerini de gördüm off bıktım senden dediklerinide duydum rabbim bizi şimdi bunlarla sınıyor bence allahım sana bugünlerinde sabır huzur verir inş daha benim sonucum belli değil ama herşeye hazırlıklıyım ben kendimi hiç ümitlendirmiyorum çünkü bu tüp bebek mikro bana çokda üst noktalarda bir tedavi yöntemi gibi gelmiyor çünkü herşeyi yapıyorlar ediyorlar emriyoların tutunması için neden birşeyler geliştirmiyorlar araştırmıyorlar neyse çok yazdım kusura bakma arkadaşım yani demek istediğim oooo tüp bebek yaptırdım onda bile hamile kalamadım diye sakın ama sakın ola ki kendini yeyip bitirme olurmu allahın izniyle hepimizin günü geldiğinde bizde hamileyiiiiiiiiiiiim diye yazabileceğiz. :KK43:

6. 23 Şubat 2010
  7. aleyna222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim kızlar sağolun

Son düzenleme: 25 Şubat 2010
  8. 23 Şubat 2010
  9. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aleyna çok üzüldüm.halbuki ben çok ümitliydim senden.inşallah bir dahakine sende müjdeli haberi alırsın........

10. 23 Şubat 2010
  11. sinos

sinos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar arkadaşlar,siteye yeni üye oldum ben..ben de 29 yaşındayım 1 kez tüp bebek denedim ve tutmadı aralık ayında...ne kadar üzüldüğünü ve bunun ne zor bişey olduğunu biliyorum aleyna..Rabbim hepimize kolaylık versin,üzerimize taşıyamayacağımız yükü yüklemez Rabbim..inanalım ve sabredelim,biz de muradımıza erelim ınşaallah.

12. 23 Şubat 2010
  13. aleyna222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım çok teşekkür ederim

14. 23 Şubat 2010
  15. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Senin sonucun aynısını ben de cumartesi aldım.Ne yapalım.Bize başka sefere inşaallah.Allah hepimize sabır ve güç versin.Yola devam...

16. 23 Şubat 2010
  17. yojimbo

yojimbo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sonucunuzun negatif olmasına üzüldüm.Umarım bir sonraki tedavide mutlu haberi verirsiniz.Biz de mart ayında ilk tedavimizi olacağız.Sorun eşimin sperm sayısının azlığı ve hareket sorunu.Brüksel tüp bebek merkezini tercih edeceğiz sanırım.Halen araştırma içindeyim merkez konusunda.Hepimiz için hayırlısı olsun.

18. 23 Şubat 2010
  19. yenicherry

yenicherry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili aleyna cok ama cok gecmis olsun.ve allah hep yaninda olsun ins.burdan bunlari yazmak belki bizim icin zor ama okumak senin icin daha zor..bizde anne olucaz ins nolur uzulme..allahin hazinesi bol ins bizden esirgemeyeck..hem onlar bizim icin cok kiymetli bebekler olacaklar..hic sikayet etmeyecegz onlardan digerleri gibi ..cunku onlar zor kazanilmis bebekler olacaklar..butun anneler bebeklerini sever ama biz daha cok svecegiz..cuknu onlar bizim icin allahin bir lutfu olacaklar..nolur nolur inan buna..o gun gelecek..sabir ...biraz daha sabir..rabbimin mukafati buyuk olacak ins..