sonum kel olmak mııı?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve abstruse tarafından 7 Haziran 2007 başlatılmıştır.

7 Haziran 2007
    Konu Sahibi : abstruse
  1. abstruse

abstruse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarım çok dökülüyor birde üstüne üstlük çok cansız ince dolgun değiller acaba kel mi olacağım

2. 8 Haziran 2007
  3. esraes

esraes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya benim de sınav döneminde bayağı dökülüyodu ama şimdi geçti çok şükür yani herhangi bi doğal yöntem uygular mısın bilmiyorum ama ben bioxcin kullanmıştım yağlı saçlar için olanından bayağı yararı oldu denemek istersin belki

4. 8 Haziran 2007
  5. abstruse

abstruse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl uyguladığını anlatırsan denerim sağolasın

6. 9 Haziran 2007
  7. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım entele var ama baska yere degmıycek.tehlıkelı arastır onu bır.ben de kemık ılıgını duydum sac fıskırtıyomus.kemık ılıgını 100 gr.kasaptan bul.suda kaynat.jole gıbı oluyomus.blenderdan gecır.ıcıne azcık badem yagı koy sacında 2 saat duracak.strecle dene bakalım.bende aynıyım canım bende yapacam

8. 10 Haziran 2007
  9. EU1

EU1 Guest

hint yağı, badem yağı, yılang yılang yağı, çörekotu yağı ve eczanede bulunan vitamin kapsülleriyle yapılan karışım da çok işe yarıyor saç dökülmesinde a.s bir de bunu deneyin derim ben

10. 12 Ağustos 2007
  11. izmirliii

izmirliii Guest

Valla o yağlar benim saçıma hiç iyi gelmiyo saç tipim yağlı olduğu için sanırım.Daha çok döküyo.

12. 13 Ağustos 2007
  13. izmirliii

izmirliii Guest

Kızlar saçlarınız ince telliyse ve düzse büyük ihtimalle yağlıdır benim öyle.Sakın bitkisel yağ falan sürmeyin daha çok döküyo valla o yağlar kuru saçlara iyi geliyo hem nem sağlıyo hem besliyo.

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Temmuz 2008
  14. 13 Ağustos 2007
  15. drama-drama

drama-drama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende saç dökülmesi ve beslenmesi için bir yumurtanın sarısı badem yağı ve bepanten iğnesi karıştırılıp saçta 1 saat bekletildiğini duymuştum .bi arkadaşım önermiş,iyi geldiğini söylemişti ama ben henüz denemedim.uygulamak istersenizzz.....

16. 13 Ağustos 2007
  17. KezoVare

KezoVare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    izmirlii sana katılıyorum benim saçım ince telli ve düz yani yağlı bi saç tipine sahibimm ve badem yağı ve susam yağı kullanıyordumm normalde çokkk az dökülüyodu onları kullandıktan sonra tutam tutam dökülüyo uzun süredir kullanmıyorum eski haline döndüü sakınn kullanmayınn:1no2: