sonunda ASHLEE SİMPSON un saç rengini tutturdum!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve didolido tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1 Ocak 2010
    Konu Sahibi : didolido
  1. didolido

didolido fallen_angeL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar.. saçlarımın rengini sürekli değiştiririm:) seviorum değişimi napiim.. son zamanlarda ashlee nin saç rengine takmıştım ve 3 denemede rengi tutturdum.. teyzem kuaför ondan yardım aldım tabii.. saçlarım açık kahve uçlarındada dorelik vardı.. ilk boyam koyu kumral kızıl bakır (alix) markası, sonra 1,5 hafta sonra boya akınca üzerine selektive orta dore bakır sarısına boyadım kına rengi oldu tabi 1 hafta dayandı aktı ve renk açıldı.. 1,5 hafta sonra tekrar dore bakır sarısına boyadım saç rengim ashleenin kinin aynısı oldu:)))) çok mutluyum.. 3 gün oldu boyayalı yine akıcaktr muhtemelen ki akıo ztn ama çok bariz değil çünkü 3. kez bakır olduğu için tutundu saça bakırlık..kaydirigubbakcemile5

2. 1 Ocak 2010
  3. yakamoz_16

yakamoz_16 Guest

ya bnde çok istiorm bu rengi ama nasıl tuttrcm neye boyucam bnm saçlarım kızıl ama dipleri de geldi siyah siyah :KK43:

4. 2 Ocak 2010
  5. didolido

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızılsa daa ii bence direk üstüne orta kahve boya biras akıncada açık dore bakır sarısına boyarsın:) yalnız seletivenin bakır renkleri çok güsel çok güsel tutuo..

6. 2 Ocak 2010
  7. ilkyaz

ilkyaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya bravo arkadasım ..bilgisayarımda ashle nin resimleri kayıtlı ama kac tane konu actım gene tutturamadım tebrikler..sevindim yani bide resim koysan cok merak ettim

8. 2 Ocak 2010
  9. didolido

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    resim koyamıorum hata veriyor bide galba 100 msj gerekiyormuş.. teyzem kuaför ona sordum ben kendi kafama göre takılmadım yani.. ama çok soluk gösteriyor teni hep makyaj gerekiyor, ve çok dikkat çekiyor herkez çok beğendi,çok sirin oldumu sölüyorlar:)

10. 11 Ocak 2010
  11. ModernCadi

ModernCadi Mal mıknatısı ¤ Pro Üye

Beğenildi:
    22.077
    Ödül Puanları:
    363
    sürekli konulara cvp yaz resmini koy cok merak ettim bende boyatmak istiyorum da bunun daha kısa bi yolu yok mu 3 kere boyamadan yani...=/

12. 11 Haziran 2010
  13. kokos_kedi

kokos_kedi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keşke resim koysan baksak ya bende bu rengi istiodum