Sonunda ben de Ameliyat oluyorum ama :(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

pazar günü bende ameliyat oluyorum sonunda, 6 aylık kk araştırması sonunda :)
    Sizinde sayenizde cesaret full ama nerde heyecan :KK43:
    merak var ama ne korku ne başka heyecan yok
    kızlar bu normalmi yaa :uhm:

2. 26 Haziran 2009
  3. EU3

EU3 Guest

normal canımm, yani insanın yapısıyla alakalı, ben burada ameliyata saatler kala hic heyecanlanmayanları da gördümm, biir hafta kala yerinde duramayanını daa, o nedenlee hiicc meraklanmaa hersey güzel olacak insallahh simdiden gecmis olsunn

4. 26 Haziran 2009
  5. dahlia85

dahlia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de ne korku ne heyecan vardı:) hatta normalde doktora gittiğimde bile heyecanlanırım. sadece ameliyattan önceki gece düşünmekten uyuyamamıştım, merak aslında yerimseniben
    hastaneye gittiğimde, ameliyata giderken bile normaldim:)

Son düzenleme: 26 Haziran 2009
  6. 26 Haziran 2009
  7. dahlia85

dahlia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir de bu siteyi çok okumakla alakalı olabilir. ben her şeyi okumuştum başıma geleceklerden az çok haberdardım. o yüzden heyecanlanmıyor olabilir misin ki?

8. 26 Haziran 2009
  9. sebnem66

sebnem66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 3 hafta önce oldum.bende sıfır heyecan vardı .benim senin kadar fazla bi bilgimde yoktu acıkcası.bu ameliyatı gercekten cok istediğim için heyecanlanmadım.bundan olsa gerek.korkuda yoktu.hiç bişe hissetmiodum bile.

10. 26 Haziran 2009
  11. EU1

EU1 Guest

kızlar hepiniz çok sağolun bugünki görüşmede ameliyata çarşamba saat 9 diye karar verdik birazda benden kaynaklandı ama belkide doktoruma güven yada dahlia nın dediği gibi olabilir okadar çok yazdıklarınızı okudumki doktorum bile şaşırdı bildiklerime :)
    siz ameliyat oldunuz ve biz olmayanları okadar aydınlattınızki ve okadar heyecan yaşadıkki sizinle zaten defalarca ameliyat olduk biz :)
    ıYıKı VARSINIZ ıYıKı BURDASINIZ ıYıKı IŞIK OLDUNUZ DıLERıM HER ıSTEYEN OLSUN VE RAHATÇA ATLATSIN BEN HıSSEDıYORUM HERŞEY GÜZEL OLUCAK SADECE BENıM ıÇıN DEĞıL HEPıMıZ ıÇıN SıZı SEVıYORUM
    AMELıYAT SONRASI BENDE SıZıN YAPTIKLARINIZI YAPICAM OLANLARI HEMEN YAZICAM BELKı BENDE BıRıLERıNE IŞIK OLURUM :kedi:

12. 26 Haziran 2009
  13. EU1

EU1 Guest

işte aynı ben ya bende öyleyim ama girerken ne olur bilmiyorum tabi

14. 26 Haziran 2009
  15. dahlia85

dahlia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet her şey çok güzel olucak. yatıcaksın kalkıcaksın bu kadar, zaten gerisi anlamadan geçiveriyo. işin en zor kısmı karar verebilmekti yerimseniben

16. 26 Haziran 2009
  17. dahlia85

dahlia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    girerken midende hafif bi heyecan hissi olur ya onu da verdikleri şurupla geçiriyolar canım. bebek gibi giriyosun ameliyata :1closedeyes:

18. 27 Haziran 2009
  19. EU1

EU1 Guest

ya bişey daha sorucam peki yeni burnunuza alışmanız nasıl oldu ne kadar sürdü hala aynalara bakıp duruyormusunuz ben şimdiden nasıl olucağını tahmin etmekle geçiriyorum zamanımı ucunu kaldırıyorum basık yapıyorum yanlardan sıkıyorum yani anlayacağınız ben ameliyata girmeden şeklini değiştircem sanırım kaydirigubbakcemile3