Sonunda bende hamileyim.

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve Eyhayat tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Eyhayat
  1. Eyhayat

Eyhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eylül ayından beri korunmasız ilişkiye giriyorduk.Buna rağmen her ay hüsran yaşıyordum.Bu ay adetim 4 gün geçikti .Bende bu sabah idrar testi yaptım pozitif çıktı.hihoyyythihoyyytDoktora ne zaman gitsem acaba daha erken mi?Çok garip ama benim hiç bir belirtim yok.Karma karışık kafam.Doktora gitmektende korkuyorum kötü birşey duymak istemiyorm.Hafta souna kadar beklesen mi acaba?

2. 7 Nisan 2009
  3. aseba

aseba Rüzgar Kerem Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    153
    tebrikler hayırlı olur inşallah :)
    bnece hemen gitme canım çünkü bebeğin kesesi adetin geçtikten 10 gün sonra gözüküyor
    ama bilgi alırım diyorsan erkende gidebilirsin ama bayan doktora gideceksen bekle biraz onlara sıradan geldiği için hiç önemsemiyorlar fazla bilgide vermiyorlar hatta korkutuyorlar insanı
    sen iyi bir dr bul ilk olarak
    tekrardan tebrikler Allah sonuna kadar gitmeyi nasip etsin inşallah:Saruboceq:

4. 7 Nisan 2009
  5. angel_baby

angel_baby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlı olsun cnm..Kutluyorum seni..Ben olsam hemen giderdim valla sabredemezdim..Uykularım kaçar yoksaa:CüvCüv: Bekleyebilirsen gelde bekle kaydirigubbakcemile3

6. 7 Nisan 2009
  7. EU3

EU3 Guest

tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsina.s.

8. 7 Nisan 2009
  9. karafilik

karafilik Guest

Ben dayanamamıştım hemen gitmiştim ama doktora gitmeyeceksen bile herhangi bir polikliniğe git kan testi yaptır derim....

10. 7 Nisan 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun ben olsam hemen giderdim doktora

12. 7 Nisan 2009
  13. Eyhayat

Eyhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar beni iyice heyacanlandırdınız bu gün gitmem imkansız iş arkadaşım izinli bu gün.Ama yarın sabah gidebilirim.Gider gitmez sizide haberdar ederim.Birde doktor altan mı muayene edecek acaba?Kan testinin sonucunu hemen alabilirmiyim?

14. 7 Nisan 2009
  15. Ecan84

Ecan84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eyhayat tebirk ederim canım. ınşallah sorunsuz ve sağlıklı bir şeklide kavuşursun bebişine.

Kan tesitini aynı gün 1 yada 2 saat sonra alabiliyorsun.

Dr.genelde karından muayenede göremezse keseyi yada kalp atışlarını alttan kontrol isteyebiliyor.Ama bu tamamen sana kalmış. Çünkü zaten daha çok erken.

16. 7 Nisan 2009
  17. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlısı olsun Allah tamamına erdirsin bebişini kucağına alırsın inşallah. Bence en azından bi kan testi yaptır bence kanda herşey çıkar en azından kan değerini öğrenirsin :KK46:

18. 7 Nisan 2009
  19. erva15

erva15 Guest

tebrik ederim darısı başıma inşallah Allah isteyen herkese versin bence git doktora bır de bhcg yaptır yanı kan testı yaptır kanda bhcg hormonunun miktarına baksınlar sonucunu 1-2 saat içinde alırsın canım şimdiden hayılrlı olsun