Sonunda bende tükendim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Miniksevdam tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Miniksevdam
  1. Miniksevdam

Miniksevdam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bir çok insanın türk filmlerinde rastladığı türden bir aşk vardı eşimle aramızda.Bizi görenler 20. yüzyılın Leylesı mecnunu derdi.Öyle büyük öyle sonsuzdu ki sevgimiz aşkımız.....
    derken masal bitti.
    10 yıllık evliliğin 7 yılı bebek tedavisi için koşuşturmakla geçti.Allah nasip etti tedaviylede olsa ilk oğlumuza kavuştuk.Ve oğlum 10 aylıkken ikinci oğluma hamile kaldım.Çok şükür onuda sağsalim kucağımıza aldık.Ama...
    Yıllarca çok sevdiğimi ve sevildiğimi sandığım eşimin gerçek yüzünü görmeye başladım.Meğer ne çok şeyi görmezden gelmişim,meğer şakacıktan ettiğimiz kavgaların sebepleri aslında ne çok can yakıyormuş.NAsıl bu kadar kör olabildim,nasıl bukadar affedici davranabildim bilemiyorum.Çok şaşkınım canım yanıyor,bir çare arıyorum ...yok yok yok...
    Oturup konuşalım diyorum sanki bir kısır döngü içerisinde saçma sapan laflar.Hakaretler aşağılayıcı tavırlar.Kırılan kalbim,gururum..... ne yapacağımı bilmiyorum.
    boşansam zaten sorunlu olduğum babamla hepten gireriz birbirimize olan anneciğime olur.Kardeşim kendi derdinde... abim ona keza..Elimde param yok pulum yokki başka bir yere taşınayımda yeni bir hayat kurayım.Canım oğllarım çok küçükler onları bırakıp nasıl çalışayım...
    Ne olur iki kelime rahatlamamı sağlayın.Başka bir şey istemiyorum.Çok bunaldım.Tükendimmmm.

2. 28 Eylül 2009
  3. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Hayat bazen çok zor sınavlara tabii ediyor insanı....
    Sorun nedir peki?
    Bu duruma gelmenizin nedeni?

4. 28 Eylül 2009
  5. nurnberg

nurnberg Kızım yaşama sevincim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eşinle arandakı sorunları açarsan bıraz daha

6. 28 Eylül 2009
  7. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ne olur kapılmayın boyle umutsuzluga..
    ınanı herdaım ınsan sınavdan gecmekdedır..
    sız bı annesınızını oncelıkle cocuklarınız ıcın dık durun lütfen..
    ve ne yapıcagnıza sonra karar verın..
    oncelıkle kendınızı bı sılkeyın hayata donunuz lütfen..
    ınanı ınsanlar okadar dertler acılar yasıyokı gercekdende tukenmıyo kolay kolay guzel gunlerınız gene olcakdır ama az sabırlı olun....
    esınızle ne yaşadınız bılemıycem sormamda ozelınız cunku..
    ama konusun ıcınızdekı herseyı dokunuz esınıze..
    soru lar bırakmayın aklınızda..
    hepsının cevabını alınız bı nebze rahatlıycaksınız emın olun..

8. 28 Eylül 2009
  9. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Havada kalmış konu..
    Sorunlar neydi,belki de siz büyütüyorsunuz..
    ek olarak leyla-mecnun aşklarından hep korkarım ben zaten..
    sorunsuz ilişki gerçek ilişki değildir bence.

10. 28 Eylül 2009
  11. Hayat bazen zor şeyler sunuyor insanın önüne... Bazen altın tepsiyle bazense kirli pas tutmuş kalplerle. Aynı şeyleri yaşadık aynı zorlukları yaşadık desem... Ama sonuc yıne aynı kotu bır son. Fakat umutsuzluk caresızlık ve bunalım bunun en son ama en son ilacıdır. Sakın uzmeyın kendınızı hersey yoluna gırer evet kalsık duyuyprum zaten dıyorsunuz ama bu sekılde yapmazsanız hayatınız oldugundan dahada zor gecer. Umarım hersey yoluna gırer. Siz o olmadanda vardınız.Ondan öncede yaşıyordunuz. Unutmayın hersey bırgun gecıcek ve yapanların hepsı kendılerı ettıklerını bulacaklar. Ama sız herseyden kurtulmus rahatlamıs olacaksınız.

12. 28 Eylül 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    2 tane bebeği babasız bırakmaya değecek şeyler mi ettiğiniz kavgaların konuları?
    evet bizler bireyiz mutluluğumuz ön planda olmalı ama anne baba etiketimizide unutmamalıyız.
    bana sorarsanız şapkanızı önünüze koyun;acaba sizde de birazcık tahammülsüzlük olabilirmi?

14. 28 Eylül 2009
  15. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.481
    Ödül Puanları:
    238
    8 yılda tecrübe ettiğim bir şey var, evlilikte çocuk dünyaya geldikten sonra kadınların eşlerine olan tahammülleri gittikçe azalıyor, hakikaten sevgi bölünüyormuş tüm sevginizi evladınıza veriyorsunuz, anneliğin verdiği büyük sorumluluk, evin koca yükü omuzlarda olunca fatura kocaya kesiliyor ister istemez, benzer şeyler yaşadım yaşamaya da devam ediyorum, çocuktan önce hayata başka bir pencereden bakıyormuşum, çocuk olunca bambaşka bir şekilde görmeye başladım hayatı, dolayısı ile daha önceki seçimlerimi doğrularımı yanlışlarımı hep sorgulamaya başladım, senin yaşadığında böyle bir şey olabilir mi acaba :teselli:

16. 28 Eylül 2009
  17. ela

ela Guest

biraz daha açarmısınız eşinizle olan sorununuzu

18. 28 Eylül 2009
  19. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim her evlilikte mutlaka sorunlar yaşanıyor

aşılayamayacak sorunlar değildir belkide bunlar

oturup konuşmakla halledilebilecek meselelerdir

dikkatimi çeken şu oldu...benimde 1yaşında ikiz bebeklerim var

onlar olduktan sonra bizim tartışmalrımızda biraz daha fazlalaştı eşimle

allaha şükür ki oturup konuşmakla biz biçok sorunun üstesinden gelebiliyoruz

sizde bunu deneyin

f