Sonunda bitti boanyorum:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dilegim tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : dilegim
  1. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaslar konuya nerden nasıl başlayacagımı bilmıyorum 7 yıllık evlıyım bılenler bılır onceden de esımle ılgılı sıkıntılarımda buraya konu acmıstım çok şukur duzeldı dedım ama megerse içten içe evlılıgımız bıtıyormus evt ondada bendede bıttı sevgı yok ıcımde ona karsı dun aksam eve geldı bırkacgundurde çok dusuncelıydı zaten sorunca bırseyım yok dıyordu aksam konu nerden acıldı onuda bılmıyorum kafam öylesıne dagınık kı suan bana 7 yıllık evlıyız dımı dedı evt dedım 7 yıl boyunca hep kavga ettık(çok mutlu gunlerımızde oldu)yurumuyo gel anlasmalı ayrılalım dedı bende tmm dedım cıddımısın dedı sen benı ıstıyormusun dedım hayır ıstemıyorum dedı bende benı ıstemeyenı bende ıstemem sen nasıl ıstıyorsan oyle olsun tmm ayrılalım dedı ama kızlarım bende kalacak(benım aılem ıstemıyor kızlarımı gelırsen tek gel dıyorlar bana)bende tmm ama her ıstedıgım zamn gorucem dedım tmm dedı sen onların annesısın tabıkı goreceksın bana yarın aılenle konus bana haber ver dedı tmm dedım aksam ablamla konustum bugun ıse babamla konusacagım bırde aksam bana benden bırsey ıstemıyceksın dıyo ayrılınca benım param yok kazandıgım para ancak kızlarımı bakıyo ya ben mı çok yemek yıyorum masrafım ınan yok kıyafet desem toplasan 2 etek 2 ust vardır baska yok boyle bır adamla yasadım ben 7 yıldır ne hakaretler ne dayaklar yedım ustelık dısarıda baskalarının yanında hep asalandım benı uzen ondan ayrılıcagım degıl ondan ayrılıcagımı çokk sevınıyorum ama kızlarım ben onlardan nasıl ayrılıcam kızlarımla aksam konustum buyuk kızım çok agladı ne olur bı akıl verın bılıyorum boylesı onlar ıcın daha ıyı ama benım kalbım dayanmıyo bunasenağlamasenağlamaaksamdan berı yuyumuyorum baslarında bekledım kokladım sabaha kadar ama yetmıyo anneyım bennnsenağlamasenağlama

2. 6 Temmuz 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    çok üzüldüm..
    çalışma şansınız yokmu peki?hayata yeniden başlama şansınız?
    kavgalarınız neden çıkıyordu peki,düzelmeyecek şeylermiydi bunlar?

4. 6 Temmuz 2009
  5. dilegim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    artık bundan sonra duzelmez 2 kere sans verdım ama olmadı 3 sansı yok bunun aksına ne zamandır kavga etmıyoruz ama demekkı onun bask planları varmıs bu arada calısıcam mutlaka ama suan cebımde 35 tl param var bu parayla ne zmaana kadar ıdare edılır bılmıyorum hemende ıs bulunmaz kı bana hıçbır sekılde para vermıycekmıs

6. 6 Temmuz 2009
  7. dilegim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bırde kızlarım bu ayrılıktan en az zararla nasıl kurtulurlar ne olur yardım edın onların uzulmesını hıç ıstemıyorumm

8. 6 Temmuz 2009
  9. Saruboceq

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    o zaman boşanmayın..iliğine kadar alın derim ben..
    yok öyle yağma,hem karısına gün yüzü göstermeyecek.hemde kuruş vermem diyor..
    bence boşanmayı bir süreliğine askıya alın derim ben şu durumda..hayata yeniden başlamanız için birazcık zaman gerekli..
    eşinize vazgeçtim boşanmaktan deyin.açık açık söyleyin.yüzsüzlüğe bak..ne yapacak merak ediyorum?
    ya çatır çatır nafakamı ödersin kızlarımla bir eve çıkarım deyin,yada boşanmıyorum ben!!!
    o hayatı zindan edeceğine size siz ona edin..bu arada da iş bakmaya başlayın..
    inşallah hemen bulursunuz iş.

10. 6 Temmuz 2009
  11. Saruboceq

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    kızlarınız ihtiyacı olanda bir anne arkadaşım.yaşları küçük anladığım kadarıyla..onları bırakmayın.psikolojileri bu yaşlarda çok önemli.
    götüremiyorsanızda gittiğiniz yere askıya almanız gerekli boşanmayı.malesef şu an bu aklıma gelen benim..
    hem çek git diyor eşiniz,hemde sizi geçtim kızlarının hayatını idame ettirmekten aciz bu adama siz çektirin biraz.madem ayrılacaksınız iyice yalvara yalvara ayrılsın sizden.
    bilmiyorum ben olsam böyle yaardım şahsen.

12. 6 Temmuz 2009
  13. dilegim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    artık dayanacak gucum kalmadı sınırlerım bozuk onunla hıç ugrasamıycam gıtsın nere gıderse gıtsın umrumda degıl onun bır ıgnesını bıle ıstemıyorum ALLAHından bulsun o bu ona yeter evt çok zorlanıcam ama onunla evlı kalmaktansa boylesı daha ıyı onunla artık ısım yok benım ıcın sadece kızlarım aılem kızlarımı ıstese ona asla bırakmazdım ama guvendıgı bıryer var cocukları ıstedıgıne gore benden uzak ALLAH a yakın olsunnn

14. 6 Temmuz 2009
  15. Saruboceq

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    onun güvenmesi değil sizin güvenmeniz önemli ama arkadaşım.
    genede siz bilirsiniz ama bu ayrılıkta çocuklarınız mutlaka yanınızda olmalı sizin.yaşları kaç?eminim küçükler.
    okulları olacak bir anne gibi baba ilgilenemez bunu unnutmayın..
    size zaten kendiniz için değil çocuklarınız için çatır çatır alın parasını diyorum ben.bu süreçte de bir iş bulursunuz.

16. 6 Temmuz 2009
  17. dilegim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın ben kızlarımı dusunuyorum ve kahroluyorum ama ıstemıyooo ne yapabılırım cocuklarım ıcın 7 yıl katlandım ama artık ıstemıyo benı ben fazlaymısım ona onun parası yokmus kızlarına yetermıs ancak ben fazla gelıyormusum ona bu sene buyuk kızım bırıncı sınıfa baslıycak ama ben yanındao lamıycam ya kızlar ne olur kal demeyın bana artık dayanamıyorum 24 yasındayım ve bıttım ben cekmedıgım acı kalmadı kızlarımı cokkk sevıyorum ama bız evlı kalkdıgımız surece onlarda zarar goruyo

18. 6 Temmuz 2009
  19. dilegim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasım aılem ıstemıyor cocukları ayrılmazsamda eger daha kotu olacak dıye dusunuyorum dayak yedım gıtmedım bu sefer yıne dayaga baslıycak belkıde daha kotu seyler yapıcak o kafaya koymus ayrılıgı o yuzden elınden gelenı ardına koymaz