Sonunda boyadımmm

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve banueralp tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : banueralp
  1. banueralp

banueralp Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar burada bir konu açmıştım ama çok fazla bilgi veren olmadı. sonuçta araştırarak yaptım. saçlarım açık bir bakırdı. hatta tarçın bakır dan 1 ton daha açık. saçlarımı küllü açık kumralla boyadım. kızıllıklar hemen hemen kapandı. ama tabii çok idtediğim gibi olmadı. asıl amacım saçlarımı bi kaç içnde sarıya çevirmek. küllü sarı gibi. veya balyaj. onun için saçlarımın önce kızıllıklarını yok etmem lazım. şimdi sorum su bilen arkadaşlar. saçlarımın bundan sonraki boyasını acaba yine açık küllü kumralla boyayarak devam etmekmi. yoksa başka bir kumral ton uylamı boyamalıyım. çünkü koyulmasını istemiyorum. ilk boyama oldugu için çok çok iyi kapanmadı sanırım. bundan sonraki boyalalrımıda güzel ve açık bir kumral yakalamk için açık küllü kumralamı boyayım. bilgili olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim:çok üzgünüm:

2. 19 Kasım 2009
  3. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Bence yine aynı boyayla boyamalısın birkaç kere.Hemen sarıya geçme yıpratır diye düşünüyorum.Zaten küllü kumral öyle koyu bir renk değil.Çok koyu olmaz.:icecream:

4. 19 Kasım 2009
  5. banueralp

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet zaten saçlarım su an çok saglıklı değil arkadaşım. hemen dönmeyi düşünmüuyorum sarıya. zaten olmaz. ben açık küllü kumral kullandım. ama tabii kızıllıklar kalınca tereddüt ettim acaba başka bir renklemi devam etmeliydim diye. o zaman acık küllü kumralla devam edeyimm yaniii

6. 19 Kasım 2009
  7. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Bence öyle devam etmelisin çünkü kızıllığı ancak küllü bir renk kapatır..:)

8. 19 Kasım 2009
  9. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    bununla boyamaya devam et bence de ...
    ama ara ara..
    üstüste boyama ..
    aktıkça küllü açık kumral a boyaya kızıllıklar gider sonra da yine saçı dinlendirip ,sarıya dönebilirsin..

10. 19 Kasım 2009
  11. banueralp

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    amanın rouge cum . seninde kafanı şişirdim kaç gündür. ama sonunda boyadım arkadaşımmm. dur msn ye gelcem az sonra;:KK70:

12. 19 Kasım 2009
  13. Duru

Duru ♥˙·٠•♥•&#1 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Eğer saçlarının kızıllıklarını kapatmak hemde açılmasını istiyorsan sana tavsiye edeceğim iki renk var palette küllü kumral ve altın sarı bu ikisini karıştırarak istediğin sonuca ulaşabilirsin arkadaşım.
    Benim saçlarımda sarı ve ben kendim boyuyorum palette altın sarıyla ve çok memnunum 6 aydır kendim boyayark kullanıyorum saçımı.Altın sarısı saçı 2 3 kata kadar açıyor eğer küllü kumrallada karıştırırsan dengelemiş olursun küllü kumral kızıllıkları kapatıyor ve eminim istediğin sonuca ulaşırsın.
    Ben bir dahaki boyamamı bu şekilde yapıcam altın sarı yerine ikisini karıştırıp yapıcam değişiklik olsun diye ama saçımın rengindende çok memnunum. yardımcı olmuşumdur umarım
    :hulya:

14. 19 Kasım 2009
  15. banueralp

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım allah binlerce kere razı olsun senden. en açıklayıcı cvbı senden aldım sagolasın yaaa. çok sevindm. şimdi ben 1 kere yani bugün açık küllü kumrala boyadım bunun üzerine mi yapıyım. bide benim saç uçlarım çok yıpranmışşş. kısa zaten kopmaz dimiii:KK70: çok sagoll. umarım bunun üzerine güzel olur

16. 19 Kasım 2009
  17. banueralp

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    küllü kumral 7-1 altın sarı 10-65 olan renklermi

18. 19 Kasım 2009
  19. banueralp