Sonunda burun ameliyat+gs bytme_zmirde

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve smyrna tarafından 1 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1 Şubat 2008
    Konu Sahibi : smyrna
  1. smyrna

smyrna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar...:teytey:
    Uzun zamandan beri yaptığım araştırmalar sonucunda Allahın izniyle 9 Şubatta burun ucu ve göğüs büyütme ameliyatı oluyorum.:teytey:
    Forumu takip eden izmirli arkadaşlar açtığım topikleri bilirler :1rolleyes:
    Dün kan tahlillerimi yaptırdım...Yarında akciğer röntgeni çektirecerğim...Sonra da ya 8 Şubat akşamı yada 9 şubat sabahı ameliyat olacağım...Ve inanılmaz heyecanlıyım :dance:
    Ameliyat ücretini henüz bilmiyorum. Çünkü doktor bir yakınımız aracılığıyla buldum estetik doktorumu ve kısmetse bu akşam işin maddi yönünü öğreneceğim.
    Günde bir paket sigara içen ben, ameliyat günü belli olduğundan beri tek bir sigara bile içmedim...:nazar: Yani 28 şubat akşamı içtiğim son sigaram oldu.
    Ameliyat olmayı düşünen arkadaşların nasıl soruları olduğunu çok iyi biliyorum.
    Ameliyattan sonra gün gün yaşadıklarımı fotoğraflarla sizlerle paylaşacağım...
    Umarım herşey yolunda gider...:eek:
    Lütfen benim için dua edin arkadaşlar...
    En çok göğüs ameliyatının acısından... burun ameliyatının sonucundan korkuyorum:1no2:

2. 1 Şubat 2008
  3. matar

matar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun işallah istediğin sonuçları acısız alırsın haberdar edersin artık fiyattada bilgi verirsen iyi olur bende burun ameliyatı olmak istiyorum :içelim:

4. 1 Şubat 2008
  5. smyrna

smyrna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol matarcım... belli olunca bilgi veririm

6. 1 Şubat 2008
  7. Peri

Peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah en güzel sonuçlarla döner ve merak eden arkadaşlarıda aydınlatırsın.doktorunun adı ne? allah yardıncın olsun.

8. 2 Şubat 2008
  9. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    smyrna önelikle şimdiden geçmiş olsun.ben burda yeniyim arkadaşlar.bende 3 ocak 2008 de burun ameliyatım oldu.burnumun ucu daha çok şiş ama canımı sıkmıyorum çünkü hepsi geçicek zaten burun şekil alması 3 le 6 ay arası hatta çogu zaman 1 yılı bulabiliyormuş.ben ameliyatımda ve sonrasında en ufak agrı bile duymadım.doktorum parmakla gösterilen bir doktor.yüzümde en ufak morarmı bile olmadı gerçekten korkma nasıl oldugunu anlamazsın bile sadece sonrasında bir süre agzından nefes alıcaksın,tabi bu birza bogaz agrısına sebep olabilir ama geçer sakın korkma.benim burnumda silikon tamponlar 3 hafta kaldı çünkü içerde nefes almamı engeleyen sebeple vardı .bantlarımda geçen hafta sonu çıktı şuan burnumun inmesini beklemek kaldı

10. 2 Şubat 2008
  11. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    poisonous teşekkkürler. adanada çok ünlü bir doktora ameliyat oldum daha önceleri ankarda da uzun yıllar doktorluk yapmış .serkan sayılıkan internetten den araştırabilirsin benim ameliyat sonrasında yüzüm de hiçbir morluk olmadı şuan burnum 1aylık olmasına ragmen gayat normal kimse anlamıyor ameliyat oldugumu çok dadol bir bunum olduöyle burun deliklerim havada degil.

12. 4 Şubat 2008
  13. smyrna

smyrna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun canım... moral verdiğin içinde çok teşekkür ederim... Sende tamponlar biraz fazla uzun kalmış gibi geldi bana...3 hafta çok değil mi?

14. 5 Şubat 2008
  15. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    smyrana benim burnumun içinde çok büyük problemler vardı bana silikon tampon şarttı ve daha sonrasında çok iyi nefes alabilmem için ve ileride tekrar problem olmaması için silikon tamponlar okadar uzun kaldı.ama şuan bir ay olmasına ragmen eskisiyle kıyaslanamayak kadar iyi nefes alıyorum ve birkaç ay sonra çokkkkk daha fazla alıcam

16. 6 Şubat 2008
  17. PLANKTON

PLANKTON Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle geçmiş olsun , sormak istediğim Ankarada da ünlü estetik cerrahlar var neden Ankarada olmayı düşünmedin.Bende Samsunda yaşıyorum estetik için Ankarayı düşünüyorum ama hala karar veremedim.Bir de Adanaya gitmeden önce Ankaradaki doktorlarlada görüştün mü acaba merak ettim?
    a.s.

18. 8 Şubat 2008
  19. derinxx

derinxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    plankton ben adanada yaşıyorum.ben benim doktoru çok araştırdım ve ankaradan geldi gerçekten işinde bir numara herşeyi çok sistemli gerçekten.ameliyat sonrasında bile inanılmaz ilgili benim kontrollerim her hafta devam ediyor.ameliyatta ve ameliyat sonrasında da en ufak acı duymadım.morlıuk nedir bilmedim bile kimse anlamıyor benim ameliyat oldugumu gerçekten çok dogal burun yapıyor.umarım sende en kısa zamanda olursun şimdiden geçmiş olsun