sonunda delirdim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve NEVAL26 tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : NEVAL26
  1. NEVAL26

NEVAL26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :eek:klava:arkadaslar buraya daha once eşimle problemimi yzmıstım.daha dogrusu onun bencilligini ve bana yaptıklarını bosanmak istiyor sebeb SORUN YOK UFAK TEFEK SEYLERİN BİRİKİMİ diye acıklıyor 10 yıllık evliyim 4 yıl da flort ve sonu bu işte.ben onun bana bütün yaptıklarına ragmen hergün bir ümitle yasıyorum gurursuzluk belki bu ama ben onu cok eviyorum ama o beni istemiyor ve son 3 ayda bana yapmadıgını bırakmadı.ben nasıl bosanacagım bundan sonra yoluma nasıl devam edicem dile kolay 14 yıl nasıl atıcam onu yüregimden onun için nelerden vazgecmştim.ben bu süreci nasıl atlatıcam cok korkuyorum kendimden ruh halim cok kötü.

2. 25 Ekim 2010
  3. Figolitaaa

Figolitaaa Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seni umursamayanı sen hiiiiiiç umursama...sevgine layık bir adam olsaydı 14 seneyi bi kalemde silip atmazdı!

4. 25 Ekim 2010
  5. girdapp

girdapp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım yaaaa evli olanlar seni daha iyi anlar mutlaka ama ruh durumun açısından doktorla görüşsen bi.
    boşanma davası açıldımı?
    yapmadığını bırakmadı demişsin neyaptı sana

6. 25 Ekim 2010
  7. dillerim_lal

dillerim_lal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    108
    valla bizde bekara karı boşamak kolay diye bir söz vardır.banada sorsan ilk başta düşünmeden arkadaşım gibi seni istemeyeni sende hiç isteme derim ama gerçek hayatta böyle olmuyor maalesef

şu durumda öne sürdüğü bahane boşanmak için çok anlamsız.bence bu bahaneyi kabul etme.mutlaka altında başka şeyler vardır.asıl nedeni öğren.öyle sıkıldım birikti bunaldım diyip 14 yıllık ilişki düzen aile bozulmaz.yok öyle yağma.eğer bu sebebin altında yediği naneler yada kendi kabahati varda onu kapatmaya çalışıyorsa iş değişir.ozaman seninde olaya bakış açın değişir.

herşeyden önce kendine güven...her durumda sen güçlüsün ve herşeyin altından kalkarsın buna inan önce.hayatın ne getireceği belli olmaz.bakarsın eşin bir buhran içindedir atlatır mutlu olursunuz bakarsın daha kötü olur ayrılırsınız ama her durumda senin güçlü ve iradeli olman gerekir.

8. 25 Ekim 2010
  9. Belgisel

Belgisel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Eğer üzerine gidersen, boşanmam dersen senden daha da uzaklaşır. Tamam ayrılalım ama ben boşanmaya hazır değilim, önce kendimi, psikolojimi hazırlamam lazım, sonra davayı ben açacağım de ve bir süre ondan ayrı yaşa. Bu sürede sadece kendinle ilgilen, seni mutlu edecek seyleri yap, fazla kilon varsa ver, yoksa spora başla kendini forma sok. Giyim, kuşam şeklini değiştir, hayatına yeni uğraşılar sok. En önemlisi de kendi kendine mutlu olmaya çalış.

Sonra seni görmesini sağla, yeni halini, nasıl güçlü olduğunu, ayakta kalabildiğini, onsuz da yapabildiğini ve çok iyi olduğunu görsün. Ama biraz zaman geçsin hemen yapma, biraz seni özlesin, yokluğunu anlasın.

Erkekler elindekini kaybedince değerini anlar bir de ondan ayrıldıktan sonra da mutlu olmayı başardığını görürse daha da hırslanacaktır. Bence bu şekilde bir şansın olur ama hayatında başkası varsa o zaman iş değişir. O zaman vicdanını rahatlatıp O'da mutlu diyebilir. Önce başkasının olmadığından emin olmaya çalış derim ben. Arkasından eşine kimden vazgeçtiğini göster canım a.s.

10. 25 Ekim 2010
  11. Figolitaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de evliyim bu arada; bahsettiğim birey olabilmek! bu ise ancak kadının kendine güvenmesi ile gerçek olur.Elinden geleni yaparsın! olmadı mı olmaz! kadın kendi ayaklarının üzerinde durabilmeli erkek olmadan da bunu yapabilmeli,güçlü olmalı,gururlu olmalı ki cocuklarına güçlü bir anne modeli olabilsin...nerden bileceksin yarın bir gün kocanın ölmeyeceğini ya da aldatıp gitmeyeceğini...her şeye karşı teyakkuzda olmak gerek...seni istemeyeni sen hiç istemeyeceksin ki karşındaki insan ne kadar sağlam olduğunu anlayabilsin! bittiyse bile saygısı kalsın sana

ayriyetten;
    -ne kadar cok aglatirsan o kadar cok hatırlanırsın
    -kacan kovalanir, kovalayandan kacarlar
    -okşayan elleri itenler tekmeleyen ayakları öperler
    -treat them mean to keep them keen

meali;insan zayıf bir varlıktır henüz sevilmeyi bile hazmedecek derinliğe erişmemiştir!

Son düzenleme: 25 Ekim 2010
  12. 25 Ekim 2010
  13. NEVAL26

NEVAL26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bende bunalımdır dedim maddi kayıplardır dedim burda daha önce yazmıstım olanları beni terkedip gitti arayıp sormadı ben arayınca etmedigi asalayıcı hakareti bırakmadı sonra askere gitti giderken avukatına vekalet verdi evin elektrigi tel ne varsa kapattı kredi kartlarımı kapattı simdi dagıtım oldu düsünceleri hala aynı

14. 25 Ekim 2010
  15. dillerim_lal

dillerim_lal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    108
    ben seninle farklı bir fikirdeyim demedim zaten dikkat edersen.başta bende öyle söylerim dedim hatta.ama şuan arkadaşın içinde oolduğu durum bana çok mantıksız geliyor yani eşinin öne sürdüğü gerekçe çok mantıksız geliyor.

hemen hemen aynı şeyleri söyledik zaten güçlü olması gerek

ana ne iiçin ne için savaşacak.Allah korusun eşin ölür takdiri ilahi dersiniz sizi aldatır karaktersiz biri için üzülmem dersiniz aile olmak için gereken şeyleri artık yaşayamıyorsunuzdur birlikteliğiniz imkansız hale gelmiştir yürümüyor dersiniz arkanıza bile bakmadann gidersiniz

ama bu durumda sebep ne? küçük şeylerin birimi .....deeee neeee

her ailede küçük şeyler olur olmazmı.iki insan %100 anlaşamaz zaten

bence altında başka bir şey var ve onu ortaya çıkarmadan sen beni istemiyosun ben seni hiç istemem demek için erkennn

16. 25 Ekim 2010
  17. Figolitaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşın son msjını oku bence

18. 25 Ekim 2010
  19. Figolitaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne ara ne de sor bu herifi...canı cehenneme boşver... dünyada yaşayan 6 milyar kusur insandan sana değer veren elbette çıkar! üzülme,değmez...[​IMG]

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.