sonunda güzel kızıma kavuştum bende

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve nurcanogretmen tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : nurcanogretmen
  1. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    26.072007 22:45 de güzel kızım gözlerini dünyaya açtı . 3600 gram ve 57 cm

kızlar bildiğniz gibi cumartesi dr kontrolüm vardı sabah erkenden .. sabah kalktım ve gittim .. ben gittiğimde dr um doğumhanedeydinöbetçiydi.ben hastanenin yolunda yürürken dr umun sesini duydum hadi geliyo ıkın hadi diye..önce şaşırdım çünkü sancı odalarının yeri değişmişti yola bakan odalar olmuş .. neyse girdim doğumhaneye drumu sordum kontrole geldim dedim tabi bu arada bnim kızım40+5 haftalıktı ..bekleyin doğumdan çıkmak üzere dedi.. 20dakka kadar bekledim .. beni başka bi dr muayene odasına aldı burda bekleyin dedi.. 5 dakka sonra drum geldi..yeni doğumdan çıkmıştı .. bi muayene edermisin dedi yanındaki dr hanıma .. oda tamam dedi.. benim drumda bi ara kayboldu önce tedirginoldum ... sonra kucağında bi bebekle geldi. bak dedi inşalla h bugün seninde böyle bi bebeğin olacak ..bend inşallah dedim ama bugün kısmını duyunca güldüm.. oda kafasını salladı bugün dedi.. 2cm açılma var eve yollamayacağım seni sancı vericem zaten pazartesiyide beklesek böyle olacak dedi bende menuniyetle kabul ettim ..eşimi aradım hadi doğumu başlatacaklar gelde yatış işlemlerni halledelim dedim.. lu bi sesle zaten ben böyle yapacağını biliyodum ben demedimmi haftaiçi mesai sattlerinde doğur cumartesi pazar doğurma diye :roflol: (eşim hastane personeli )öğleyin yatışım yapıldı ben güle oynaya sancı odasına alındım .. saat 1 gibi sancıyı vermeye başladılar her saat başı gelip gidip kontrol ediyolar .. sancın varmı ve bendeki her cevap aynı hayır sancım yok akşam saatlerine doğru açılma iice ilerlemiş olmasın a rağmen sancım hala yoktu.. sancıyı artırıp bana bi ağrı kesici yaptılar ..yavaş yavaş hissetmeye başladım .. bu arada eşimle ve kızkardeşimle sürekli telefonla görüşüyoruz .. akşam 9 gibi tamam artık aramayın beni sancılarım sıklaştı dedim ..telefonumuda kapattım ..dr ggeldi ve en son biraz daha artıralım yoksa dah a beklicez dedi bide espiriyi patlattı sakın burda kendi kendine doğurmaya kalkma bu ne yaa ne bağırıyosun ne sancım var diyosun dedi :roflol: bende güldüm ..ve saat 10,30 da ben bebek geliyo dedim .. hastanede ne kadar kadın doğumcu varsa başımdaydı diyebilirim.. gelen gidene maskara olmuştum suni sancı verdik onla bile doğuramadın diyebebeğim 15 dakka sonra kolllarımdaydı ve çoook tatlıydı.. o an bunun bi ömre bedel olduğunu bi kez daha farkettim..

bu zorlu maratonu kolaylıkla atlattım..herkese rabbim böyle kolay doğum nasip etsin inşallah

2. 30 Temmuz 2008
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    tebrik ederim canım a.s.
    analı babalı büyüt bebeğini

4. 30 Temmuz 2008
  5. bensibelim2

bensibelim2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.521
    Ödül Puanları:
    123
    Masallah sonunda senin de bebisin kucaginda nurcanögretmen, :lepi:
    Allah anali babali buyutsun, ne kolay dogum olmus masallah :nazar:

6. 30 Temmuz 2008
  7. ilayna

ilayna Guest

allah analı babalı büyütsün.darısı bizlerin başına olsun.inşallah

8. 30 Temmuz 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    tebrik ederim canım benim.Allahım bizlerede nasip eder inşallah bu günleri görmeyi.

10. 30 Temmuz 2008
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    gözünüz aydın...Allah analı babalı büyütsün...
    Anne olmak isteyen bütün kadınlara Rabbim bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah...
    sevgiler...

12. 30 Temmuz 2008
  13. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkür ederim kızlar .. sancı çeken kadınların duaları kabul olurmuş .. tanıdığım tanımadığım herkes için dua ettim bende .. inşallah rabbim olmayanlarada tattırır bu duyguyu

14. 30 Temmuz 2008
  15. hafsaa

hafsaa Guest

tebrıkler canım ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN

16. 30 Temmuz 2008
  17. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    Allah analı babalı büyütsün .maşallah çok kolay doğum yapmışsın canm Allahım bizeede böyle kolay doğumlar nasip etsin inşallah

18. 30 Temmuz 2008
  19. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrik ederim canım
    Allah analı babalı büyütsün :1hug:
    maşallah boylu posluymuş
    Allah nazarlardan saklısın :nazar: